Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1410. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14081409141014111412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pokémon GO is in the process of being updated to version 0.61.0 for Android and 1.31.0 for iOS devices. Below are some release notes and comments from our development team.

Added Traditional Chinese language support.
    Updated the Pokémon collection screen scroll bar.
    Various bug fixes.
    Minor text fixes.

—The Pokémon GO team

POkemon listesindeki scroll barı azıcık büyütmüşler, açılıştaki resmi değiştirmişler. Şimdilik başka bi değişim yok gibi. Artık oynayarak görecez various bug fixes olmuş mu olmamış mı. Son versiyonlar 2 defadır kötüydü
  • yasaklanan ülkede bile çıktı oyun vay be bari bi türkçe dil paketi ekleselerdi
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    yasaklanan ülkede bile çıktı derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.uz10

80 hp closter ile 2 tane dragonite indirdim ben

Skilleri neydi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeyi yükledim ama bende açılış ekranı bile değişmedi.

• Oyun hızlı açılıyor şimdi dolaşmaktan geldim sorun çıkmadı hiç.

6. 10 luğu düşürdüm birazdan coins alınca tek olanı da kırıcıya atacağım.

Pokémon GO [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

yasaklanan ülkede bile çıktı oyun vay be bari bi türkçe dil paketi ekleselerdi

Türkçe dil paketi eklense bile yüklenmez bence tüm item, saldırı adları falan değişecek hiçbir şey anlamayız Yani eskiden beri Türkçe desteği olsaydı da yerleşmiş olsaydı neyse de şu an cıks yani alışılmaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

yasaklanan ülkede bile çıktı oyun vay be bari bi türkçe dil paketi ekleselerdi

Türkçe dil paketi eklense bile yüklenmez bence tüm item, saldırı adları falan değişecek hiçbir şey anlamayız Yani eskiden beri Türkçe desteği olsaydı da yerleşmiş olsaydı neyse de şu an cıks yani alışılmaz bence

çoğu skill gene ingilizce kalıyor hypump vb. şeyler sadece türkçe karşılığı olan şeyler değişiyor :D

• karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    çinde resmi olarak yasaklanmıştı pokemon go

zaten açıklamada chin'e çıktı yazmıyor çince dil paketi eklendi yazıyor.
  • Pokémon GO [ANA KONU]
  • Yumurtaların düşürülüş tarihi güncellenmiş sanırım bir de

• Pokemon ekranındaki kaydırma tuşu eskiden de varmıydı hiç hatırlamıyorum.
    Alt sıralara kısa sürede iniliyor pokemon çöplüğünde kullanım için iyiymiş.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Savasta ölüp dirilme yoktur umarım

• Pineco bir işe yarıyor mu? 96 ivli atak ve defansı 15 bir Pineco var elimde. Fulleyeyim mi?
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Evet vardı dostum ama benim gibi sosis parmaklılar için değildi

Çine bile çıktıysa yakında bize de çıkar mı umudu yeniden uyandı. Bu arada geçenlerde yine biriyle tanıştım adamın google play store'unda pokemon go resmi olarak gözüküyor ve güncellemeleride otomatik çekiyormuş yasal yollarla kendiside bilmiyor nasıl olduğunu, en başından beri oradan yükleyerek oynamış. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?
  • Gece sularında niantic ay ışığında güzel bir öpücük kondurdu botçulara.
    Sessiz sedasız V57.04 sürümlü Api'yi güncelledi.Bot için yazılan birçok program temeli bu api'ye dayanıyordu.Haliyle düşük api ile bota Giren öpüldü,çıkan öpüldü.Botçular hesapları perte çıktı.
    Şikayet edeceğiniz kişilere"düşük api ile oyuna giriş yapıyor"yazısını eklemeyi unutmayın.
    Gerçi güzel bir hasat günü olabilir bugün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 7 Nisan 2017; 10:50:4 >
  • FairFight kullanıcısına yanıt
    google playden türkiye değilde abd filan seçersen oluyormuş diye bi söylenti duydum bende ama hiç denemedim. nerden nasıl seçilir değiştirilir uğraşmadımda hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Gece sularında niantic ay ışığında güzel bir öpücük kondurdu botçulara.
    Sessiz sedasız V57.04 sürümlü Api'yi güncelledi.Bot için yazılan birçok program temeli bu api'ye dayanıyordu.Haliyle düşük api ile bota Giren öpüldü,çıkan öpüldü.Botçular hesapları perte çıktı.
    Şikayet edeceğiniz kişilere"düşük api ile oyuna giriş yapıyor"yazısını eklemeyi unutmayın.
    Gerçi güzel bir hasat günü olabilir bugün

Merak ettiğimden ayrı bi hesap açıp bot işini deneyeyim diyodum, ben deneyene kadar indirdiler demek. Hayırlı olsun, bence oyunun keyfini spoofçulardan çok botçular ve snipe'çılar kaçırıyordu. Facebook'ta bi tane hileciler grubuna üyeyim, adamların pokemonlar biri afrikadan biri amerikadan. 360 tane gym'e pokemon koymuş ruh hastası gördüm ya :D

• 360 tane gym e pokemon koyan adamı 360 derece evire çevire döveceksin :D
  • karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    Bence direk hastaneye. Hastalık çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 14081409141014111412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.