Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13661367136813691370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karakartal013

tamam bende gelirde rıhtımda kulaklıkla pokemon avlayan birini görürsem bi selam veririm :D

Tamamdir.Beklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 1'de işten çıkacağım. Kadıköye geçeceğim buçuk gibi orada olurum :) Biraz Magi kasalım :)
  • MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Dostum watsapa ekle beni gece indircem hepsini ben

• 388 km olmuş tyranitar var candy kasıyorum

• Nasıl bi su pokemonu etkinliğindeyiz anlamadım magikarp dısında diger pokemonlar aynı oranda cıkıyor antalya merkez bitane dratini yada lapras görmedim 2 gündür
  • Shiny magikarp yakalayıp gelistirdim sonunda. Maalesef kotu iv ve cp ye sahip :( neyse ki muthis gorunuyor

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hexagon Sun -- 25 Mart 2017; 16:28:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerFlea

Nasıl bi su pokemonu etkinliğindeyiz anlamadım magikarp dısında diger pokemonlar aynı oranda cıkıyor antalya merkez bitane dratini yada lapras görmedim 2 gündür

Denizli'de Marill, Remaroid, Mantine kaynıyor. Normalde gölgesi bile yoktu bunların. Demek ki deniz kenarı çok etkilenmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assassin2016 kullanıcısına yanıt
    burada da mantine de bi artış oldu ve magikarpta ama insan 3 5 dratini lapras bekliyor festival olunca. Pembe pokemon etkinliğindede koca 1 haftada 1 tane chansey bulabilmiştim. Antalyaya pek yaramıyor sanırım etkinlikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerFlea

burada da mantine de bi artış oldu ve magikarpta ama insan 3 5 dratini lapras bekliyor festival olunca. Pembe pokemon etkinliğindede koca 1 haftada 1 tane chansey bulabilmiştim. Antalyaya pek yaramıyor sanırım etkinlikler

Ben ne yapayım ? Daha Shellder gölgesi görmedim kaç aydır.

Lapras falan illa denk gelir sizlere. Burada su Pokémonları anca kampüste çıkıyordu, nadiren Delikliçınar meydanında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok abi bizde labras falan yok.Nereelrde yakalıyorsunuz bunları ?
  • Son güncelleme ile sürekli oyunda network error, error ve pokemonların kaybolması olayını yaşayan var mı? Oyun o kadar kasıyor ki lanet ettim. Çözümü bulan var mı yoksa diğer güncellemeyi mi bekleyeceğiz? Eski sürümü kurduğumda hemen yeniye güncellemeye çalışıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eventte sikinti yok bence 2 lapras yakaladim ayrica her yer magikarp slowpoke omnimte vs kayniyor hatta vaporeon bile gördüm 😁

• kasparhauser93 K kullanıcısına yanıt
    2 gun once vardi bugun hic sıkinti yasamadim

• Valla bende Lapras, Dratini göremedim daha etkinlikte. Bugün 2 kez bostancı sahile indim ama nafile
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasparhauser93

Son güncelleme ile sürekli oyunda network error, error ve pokemonların kaybolması olayını yaşayan var mı? Oyun o kadar kasıyor ki lanet ettim. Çözümü bulan var mı yoksa diğer güncellemeyi mi bekleyeceğiz? Eski sürümü kurduğumda hemen yeniye güncellemeye çalışıyor.

Evet yakalama ekranı gelmiyor error veriyor veya candy i beğenmiyor falan.

Pokemon kaybolduğunda 20 saniye kadar aynı noktada beklersen geri geliyor pokemon.
  • Beyler Samsung telefonumda oynuyordum da telefon düştü. Iphonea yüklemek istiyorum. Nasıl yükleyebilirim?
  • Snorlax var 400 metrede ben işteyim şansa bakPokémon GO [ANA KONU]
  • Bugun rihtimdaydim.Fazlasiyla magikarp yakaldim ama dratini 1 tane dustu yakaladim baska hic gozukmedi bile.Güya su poke etkinligi var ama dratiniyi iyice yok etmisler.Ayiptir bu kadarnda olmaz.

Bu arada rihtimda lure basmistim.2 tane kirmizi takimdan arkadas gordum ellerinde telefon pokemon oynayan.Hemen selamlastik konustuk sohbet ettik sonra gittiler.Birisi 31 digeri 32 level idi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !sTaNbLuE -- 25 Mart 2017; 21:27:42 >
  • !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Dratini su pokemonu değil Dragon type, o yüzden o dâhil değil bu etkinliğe
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Dratini su pokemonu değil Dragon type, o yüzden o dâhil değil bu etkinliğe

Biliyorum ama dratini hemen hemen hep bostanci sahil , rihtim , kabatas iskele , karakoy gibi deniz kiyisinda cikiyor.Bu etkinlikden dolayi iyice cikmasini azalttilar bundan bahsetmek istemistim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !sTaNbLuE -- 25 Mart 2017; 21:49:2 >
  • 
Sayfa: önceki 13661367136813691370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.