Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
188
Favori
1.134.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12951296129712981299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu entei rakiou falan onlar yok dimi zapdoslar falanda gelmedi, onlar gelseydi bare
  • gen2'de max cp si 3000in üzerindeki pokemonlar:

espeon

blissey

donphan

Tyranitar

yalnız düşük cp li olup da iyi iş yapabilen pokemonlar da olabilir aralarında, onu bekleyip görmek lazım.

bir de niantic var biliyorsunuz ne yapacağı belli olmuyor. bi bakarsınız cp ler değişir yine...
  • Şu koyun pokemon'unu gözüme kestirdim, elektrik pokemonu kıtlığı var zaten, iyi iv'li ve skilli yakalarsan dayarım power up'ı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukadam91

Gen2 gerek çizimleri gerek güçleri nedeniyle pişmanlık. Bence artık Tauros gibi pokemonlarında Türkiye'de çıkması lazım. Kangashan, Tauros, Farfecth i anca rüyamızda görüyoruz

inanım bana onlarla zaten oynamazsınız pokedex maksatıyla yakalarsınız görseniz top atmazsınız bir daha zaten.

çizimleri bazıları kötü olsada cidden çok tipik kötü olmuş bazıları ise çok hoş ve tatlı olmuş ben güncellemeyi sevdim.

gymde düzeltirmiş artık sürekli basmak yerine taktksel vur kaç yapılabiliyor veya karşıdaki vuruşuna göre pokemon seçmek gerekiyor.

tek sıkıntı şuanda blissey.

ve pvp gelirse hemen tüm herkese gelmeyebilirmiş önce amerika vb. yerler sonra bölge bölge diyorlar ama umarım öyle olmaz.

• FairFight kullanıcısına yanıt
    Ben ilk seriyi bursada tamamladım dostum. Magnemite kpruparkta seel ı starpark fsm ve setbaşı köprüsünde yakaladm.hatta dewgong yakaladm setbaşında.hürriyette kabutopsla porygon yakaladm :D

• quote:

Orijinalden alıntı: muratgun

şu entei rakiou falan onlar yok dimi zapdoslar falanda gelmedi, onlar gelseydi bare

aslında o efsane pokemonlar belirli bir levelden sonra açılmalı.

atıyorum 30,35 ve 40. levellerde 2şer 3er efsane pokemon açsalar haritada bulma şansımız filan olsa iyi olurdu
  • Gençlik parkında elle tutulur düzgün bişey çıkıyor mu bi kaç gün sonra Ankara'ya gidiyorum?
  • yeni nesil exe tam anlamıyla çöp.
    İyiki elimde conf ve solar beam atan vardı.Onu dayıyayım bari.
    hala ama hala en güçlü skill bana göre solar beam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

yeni nesil exe tam anlamıyla çöp.

ben de tam bununla ilgili bi link paylaşmak için konuya gelmiştim. petal blizzard solar beam den daha iyi bir saldırı olmuş. link aşağıda:

https://rankedboost.com/pokemon-go/venusaur/

sayfanın altında dps oranlarına bakarsanız petal blizzard'ın saniyede verdiği hasar solarbeam den daha fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: muraska

quote:

ben de tam bununla ilgili bi link paylaşmak için konuya gelmiştim. petal blizzard solar beam den daha iyi bir saldırı olmuş. link aşağıda:

sayfanın altında dps oranlarına bakarsanız petal blizzard'ın saniyede verdiği hasar solarbeam den daha fazla.

Valla bilemiyorum hocam.Ryhorn Nesti vardı bir ara burda.Millet istisnasız her gym koydu bunu.Solar beam karşısında kızarmış tavaya atılmış margarin gibi oluyor Rayhorn
    Petal Blizzard iel Solar Beam atan Venusar'ımda var.Kanto Starter event zamanında doluşturmuştum.2 tane Pembe Tank da var tabi 2600 cp'lik birtirme işeni OLIVERA hocaya borçluyum "herkes gen2 kendisini hazırlasın" mesajı ilham oldu bu adam bişi biliyordur diye Şu oyunda ikidir doğru iş yapıyorum kutluyorum kendimi

• quote:

quote:

quote:

Valla bilemiyorum hocam.Ryhorn Nesti vardı bir ara burda.Millet istisnasız her gym koydu bunu.Solar beam karşısında kızarmış tavaya atılmış margarin gibi oluyor Rayhorn
    Petal Blizzard iel Solar Beam atan Venusar'ımda var.Kanto Starter event zamanında doluşturmuştum.2 tane Pembe Tank da var tabi 2600 cp'lik birtirme işeni OLIVERA hocaya borçluyum "herkes gen2 kendisini hazırlasın" mesajı ilham oldu bu adam bişi biliyordur diye Şu oyunda ikidir doğru iş yapıyorum kutluyorum kendimi

bu güncellemeden önce zaten solar beam çok daha öndeydi ama bu sitedeki verilere göre petal blizzard öne geçmiş. güncellemeden sonra hiç kullandınız mı petal blizzard saldırıyı ?

• Blizzard biliyoruz da petal nedir yav :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu güncellemeden önce zaten solar beam çok daha öndeydi ama bu sitedeki verilere göre petal blizzard öne geçmiş. güncellemeden sonra hiç kullandınız mı petal blizzard saldırıyı ?

Hayır hiç kullanmadım.

• Gen2 öncesi çöp olan blastoise bite flash cannon şu an ne durumda malum move setlerde bayağı değişiklik olmuş

• kekocan91 K kullanıcısına yanıt
    https://pokemon.gameinfo.io/

Hala çöp

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Gen 2 geldiğinden beri blesssey gymde ve indiren çıkmadı birde mart ayı etkinliğine kadar evolve pokemon kasacağım x2 xp gelirse hepsini başarım 2500 pidgey candy 3000 tarafa candy 3000 execute candy 3000 vanonat candy

• Arkadaşlar bu zaptos articuno felan bunlar ne durumda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.uz10

Gen 2 geldiğinden beri blesssey gymde ve indiren çıkmadı birde mart ayı etkinliğine kadar evolve pokemon kasacağım x2 xp gelirse hepsini başarım 2500 pidgey candy 3000 tarafa candy 3000 execute candy 3000 vanonat candy

çünkü inmesi için çok sağlam pokemonlar lazım hiç siz indirmeye calıstınız mı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: f.uz10

çünkü inmesi için çok sağlam pokemonlar lazım hiç siz indirmeye calıstınız mı :D

3000 'lik Blissey inmez ama sanılanın aksine 2500-2600 blissey iniyor.
    Deneme Amaçlı hyper beam atan Bilissey'mi gym koydum ve savaştım.2300'lük solar beam atan Exe ile kıl payı ile süre bitti.Hani 2 vuruşum daha olsa inecekti aşağıya.2700 solar beam atan başka bir exe var onunla duman ederim.
    Kaldıki hergün indiriyorlar bunu .gym'de kalmasının sebbei bence uğraşmak istememeleri:)

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Aynı anda iki kişinin saldırması gerek kolay olur öyle tabi onun için ikinci kişiyi bulmak gerek.

• 
Sayfa: önceki 12951296129712981299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.