Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12931294129512961297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 km de çıkan gen2 pokemonları silmeyin bakmadan değerli olabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. 10 kmden pineco çıktıPokémon GO [ANA KONU]
  • Hem pokemonlar saçma sapan hemde hileci dolu söve söve sövme manyağı oldum
  • Arkadaşlar yakaladığım pokemonlar en fazla 300 cp oluyor. Bunları Yükseltmem mi lazim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu murkrow denen pokemonu sevdim.
  • 3. 10 k yumurtadan gligar çıktı 84 ivPokémon GO [ANA KONU]
  • likonalite L kullanıcısına yanıt
    Yeni başladıysanız ilk 20 levele kadar düşük cp geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: f.uz10

3. 10 k yumurtadan gligar çıktı 84 ivPokémon GO [ANA KONU]

hangi program kardeş bu?
  • İv stats gogleplayden

• Onix evolve icin tas dusurdum nihayet.Elimde 549 ve 536 wonder onix var.Ne dersiniz kullanayim mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Onix evolve icin tas dusurdum nihayet.Elimde 549 ve 536 wonder onix var.Ne dersiniz kullanayim mi ?

kullan gitsin zaten en iyi skill gelme şansı yüksek çok bi seçenek yok bana ilk seferde geldii :D

bu arada bir çok pokemona daha iyi skiller geldi elimizdeki tüm pokemonlar kaldı daha iyileri çıktı kısaca.

full power upladığım 7 pokemonun daha iyisi mevcut niantic biraz sıkıntı çıkarttı baya baya canımız sıkıldı çoğu oyuncu olarak 2.5 milyon startus boşa gitti resmen.

chrizart vs. daha iyisi olmasına rağmen eski ve sevdiğim pokemonlarla yola devam.

artık öneri olarak söylenebilecek tek şey cpsi yüksek pokemon kullanın startus harcamayın boşa.

100 ivli laprasım bile şuan en kötü skill konumuna düştü hemde 2900 cpliydi şimdi 2600lerde.

• Bu Umbreon felan nasıl oluyor arkadaşlar
  • f.uz10 F kullanıcısına yanıt
    Hocam iki gündür oynuyorum level 15 simdi benim merak ettiğim bazı oyuncular PokeFinder gibi sitelerle hangi pokemonun nerde olduğunu buluyorlar. Bugün 1 saat pikacu aradım haritanın olduğu yerde çıkmadı :( sürekli ayni pokemonlar çıkıyor :(

• 100 iv 731 cp Natu diye pokemon yakaladım, çok umutlu değildim hakikaten çirkin ve gereksiz bir şeymiş.

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Artık power up yapmam bende, ivsi iyi ve cpsi yüksekse evolve ederim o hali ile kalsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Onix evolve icin tas dusurdum nihayet.Elimde 549 ve 536 wonder onix var.Ne dersiniz kullanayim mi ?

kullan gitsin zaten en iyi skill gelme şansı yüksek çok bi seçenek yok bana ilk seferde geldii :D

bu arada bir çok pokemona daha iyi skiller geldi elimizdeki tüm pokemonlar kaldı daha iyileri çıktı kısaca.

full power upladığım 7 pokemonun daha iyisi mevcut niantic biraz sıkıntı çıkarttı baya baya canımız sıkıldı çoğu oyuncu olarak 2.5 milyon startus boşa gitti resmen.

chrizart vs. daha iyisi olmasına rağmen eski ve sevdiğim pokemonlarla yola devam.

artık öneri olarak söylenebilecek tek şey cpsi yüksek pokemon kullanın startus harcamayın boşa.

100 ivli laprasım bile şuan en kötü skill konumuna düştü hemde 2900 cpliydi şimdi 2600lerde.

Anladim.aynen eski pokelerin cogu cop oldu.Iyi ki power up yapmayip stardust kasmisim

Bisey sorcam.Shadow ball suan oyunun en iyi vurusu mu ? Eger oyleyse elimdeki 1700 kusurluk wonder pyhso cut shadow ball Alakazam var basayim onu yazin 2000 i gecer is yapar en azindan.

O degilde gen2 pokelerden tas catlasin 5 tanesi is yapar.Tamamen cop ve sacma sapan tipte pokeler.Slowbro nunda evrimi gelmis.Slowpoke varsa hem slowbro hemde evrimi icin 2 ayri evolve secebegi koymuslar yeni gordum .D

• Gym e blissey koymuştum dün leveli 1 e indirmişler levelde yükseltilmiyor öyle kaldı tek başına.
  • !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    alakazam cut ve pisijik var bende 1 hafta öncesine kadar en iyisi buydu şimdi

conf + caunter en iyisi biraz saçma olacak ama abra dövüşte daha iyi şimdilik

onuda geç poliwratı taşla evolveledim toprak atan bir su pokemonum oldu

bazen düşünüyorum bu adamlar pokemonu hiç izlemedi diyelim fakat ateş su toprak ve tahta elementlerinidemi bilmiyorlar su cins ibir yaratık nasıl toprak atar

elektrik atan su pokemonuda var bu arada
  • Poekomnların yerlerini gösteren güncel bir site ya da uygulama var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

alakazam cut ve pisijik var bende 1 hafta öncesine kadar en iyisi buydu şimdi

conf + caunter en iyisi biraz saçma olacak ama abra dövüşte daha iyi şimdilik

onuda geç poliwratı taşla evolveledim toprak atan bir su pokemonum oldu

bazen düşünüyorum bu adamlar pokemonu hiç izlemedi diyelim fakat ateş su toprak ve tahta elementlerinidemi bilmiyorlar su cins ibir yaratık nasıl toprak atar

elektrik atan su pokemonuda var bu arada

Tahta mı

• 
Sayfa: önceki 12931294129512961297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.