Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12041205120612071208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cok seker birikmisti sirf pokemonlarda kurtulmak icin lucky egg ile evolve festivali vereyim diyordum ama en az 1 hafta coin alamam o zaman. Neyse yari expli festival yapariz artik ne yapalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.uz10

Nasıl arkadaşlar bunu iv si yumurtadan çıktı

Pokémon GO [ANA KONU]

güzel şeker sayısı

• quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

quote:

Pokémon GO [ANA KONU]

Sonunda yakaladım, ivsi 60larda bide wonder olsaydı.

Stardustları nasıl değerlendiriyorsunuz?

Wonder ve iyi skilleri olan pokemonlara dust basıyorum mesela 1800 cp Rydon'um var wonder, ilk skilli rock smash olduğu için dust basmıyorum nasılsa ilerde başka Rydon yaparım. Exeggutorum var zen head-solar beam skilleri gayet iyi ama wonder değil ona da hiç dust basmadım 2100 cpde duruyor. Yani kolay bulunabilecek pokemonlara dust basmak için Wonder ve iyi skill seti olmasını bekliyorum.

Ama zor bulunan pokelerden örnek verecek olursak Laprasım vardı 1600lerde wonder ama İce beam skilli var Lapras olduğu için yinede dust bastım 2200'e kadar yükselttim.

Wonder olmayanlara asla power up yapmıyorum.

Ayrıca Eeveenin evrimleşmiş hallerine hiç dust basmadım, bence gerek yok zaten sürekli çıkıyorlar hiç basmadığım halde bir sürü 2000cp üstü vapo-fla-jolte var.

Bu sayede baya dust birikti.

Anladım ben çok hoyratça kullandım bu stardustları şimdi telafi etmeye çalışıyorum :)

• Beyler konumum diğer uygulamalarda falan sorunsuz çalışmasına rağmen oyunda gps signal not found hatası alıyorum, cihaz 6S. Wifi'dayken sorun yok ama dışarı çıkıp hücresele geçince böyle. Telefondan mı yoksa serverdan mı kaynaklı anlamadım. Dün gündüz de oldu şu an da var uyuz etti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 2 Ocak 2017; 6:2:27 >
  • merhaba beyler pek oynamiyorum o yuzden evolve yapmadim hiç. bisey merak ediyorum. evolve sonrasi olusan saldırılar random mu gelisiyo yoksa gelismeden onceki saldirilardan tahmin edilebiliyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: chucker55

merhaba beyler pek oynamiyorum o yuzden evolve yapmadim hiç. bisey merak ediyorum. evolve sonrasi olusan saldırılar random mu gelisiyo yoksa gelismeden onceki saldirilardan tahmin edilebiliyor mu

Random.

• Hocam avatarındaki tenta'yı çok seviyorum. Deniz olmayan yerde 3 kere yumurtadan kalanı da buddy ile tamamlayıp evolve ettim, zehir vuruşları geldi şansıma. Bu cp'de kalmasına gönlüm elvermiyor sizce power up 'a devam edeyim mi buddy ile yoksa 96 şekerli magikarp yürüyüşüne başlayayım mı

Pokémon GO [ANA KONU]

• Geliştirmeye değmez, posion jab-hydro pump olmalıydı iki skillde kötü gelmiş ayrıca zehir türü doğru düzgün hiçbir türe karşı avantajlı değil.
    Magikarpa başla derim.
  • LakeShow L kullanıcısına yanıt
    Yalnız o en kötü moveseti, boşuna power up yapıp candy ve stardust harcama derim.

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Sağolun çıkardım buddy'den. Executtor 'da da psisik vuruslar gelmişti o da hayal kırıklığı oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: LakeShow

Sağolun çıkardım buddy'den. Executtor 'da da psisik vuruslar gelmişti o da hayal kırıklığı oldu.

Zen head-psişik skilleri geldiyse iş yapar gym savaşlarında exeggutor anlamsız şekilde güçlü pokemon go da, tabi yine de dust basmayın ilerde bir daha exeggutor yaparsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Stannis -- 2 Ocak 2017; 12:2:19 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LakeShow

Zen head-psişik skilleri geldiyse iş yapar gym savaşlarında exeggutor anlamsız şekilde güçlü pokemon go da, tabi yine de dust basmayın ilerde bir daha exeggutor yaparsınız.

25.seviyedeyim bugün 26 olurum buna power up yapılır mı iv 'si de 80 üzeri.
    Pokémon GO [ANA KONU]

• f.uz10 F kullanıcısına yanıt
    %97 çok iyi
  • LakeShow L kullanıcısına yanıt
    Ben ivsi 80 altı olan ve en iyi moveset gelmedikçe hiçbir pokemona power up yapmıyorum.
    Moveseti en iyisi değilse bırak öyle kalsın o şekilde kullan gymlerde.
    Zaten şu durumda elinizde ne kadar da kötü pokemonlar olsa en zor gymi bile biraz uğraşla indirebilirsiniz.

• Gym ele geçirirken sıkıntı yaşamıyorsan bence power up yapma en iyi skill seti bekle zaten birikmiş çok fazla dust yok onu daha değerli pokemonlarda kullanırsın.
  • Bugün Gaziantep'de normalde olan Pokestop yakınlarına 2 tane daha eklenmiş. Bölgede aktif kullanıcı son zamanlarda arttı (Botcu değil)
    Sizin oralarda Poksetop artışı oldu mu millet?
  • Sagol dustla full yapacam o zaman

• Etkinlik sayesinde charmender candy sayimi 91 e yukselttim.Ayni zamanda buddy olarak da kullanuyorim.

428 cp Wonder charmender evolve icin tum hazirliklarini surduruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DTFNarratur

Bugün Gaziantep'de normalde olan Pokestop yakınlarına 2 tane daha eklenmiş. Bölgede aktif kullanıcı son zamanlarda arttı (Botcu değil)
    Sizin oralarda Poksetop artışı oldu mu millet?

Olmadı hocam oyunu sil rahatla

• Move set dışında herşey güzel sanırım yorumları alalım level #33

Pokémon GO [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 12041205120612071208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.