Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 3 charmender ve son 1 squirtle kaldı sonra ilk defa charizardım ve blastoisem olcak

Gyarados ve dragonite baya uzak şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

%91.1 gozukuyor, hayirli olsun.

Eyvallah hocam. Biraz daha buddy yapayım. Sonra geliştiririm birkaç kez. Nasıl olsa bir daha yapamıcam
  • Şu hilelere uyuz olmaya başladım.. ana gym deki pokemonlarımı kovup yerine kendı pokemonlarını koyuyor şerefsizler.. artık çift hesap kullanıp diğer renkteki hesabıyla gym i boşaltıp sonra tekrar öbür hesaba geçip koyuyorlar sanırım.. saat 23.30 da 41000 lik gym i 52 bin yaptı biri .. hilesiz imkansız eminim bu buz gibi havada boş açık alanda kimse uğraşmaz.. gym de en düşük pokemon cp si 2900 olur mu anasını satayım.. 2900-3000 diye devam ediyor şaka gibi
  • Beyler ben elimde tuttuğum bir pokemondan birden fazla varsa ayırt etmek için isimlerini değiştiriyorum saldırı türlerini belirtecek şekilde. Gym'e koyduğumda bu şekilde görüyorum. Başkalarına da böyle mi görünüyorlar yoksa orijinal isimleriyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 1 Ocak 2017; 7:20:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Beyler ben elimde tuttuğum bir pokemondan birden fazla varsa ayırt etmek için isimlerini değiştiriyorum saldırı türlerini belirtecek şekilde. Gym'e koyduğumda bu şekilde görüyorum. Başkalarına da böyle mi görünüyorlar yoksa orijinal isimleriyle mi?

Siz ne isim verdiyseniz oyle gorurler bende ayni isimlendirme bicimini kullaniyorum fakat bata tehlikeli sikayet eden edene oluyor :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Çok saçmaymış ya onun bana özel olması lazım ben kendime seçerken kolaylık olsun diye yapıyorum, hele de bu yüzden şikâyet edilip banlanma ihtimalim varsa geri çevireyim...
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Yanlışınız var siz ne isim koyarsanız koyun, gyme bakan başka biri orijinal pokemon ismiyle görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    İsim değişikliğini sadece siz görüyorsunuz başkası görmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok değil 12 candy eksik onu tamamlıcam ama daha etkinlik boyunca 1 tane bile yakalayamadım üstüne toplar da bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Çok değil 12 candy eksik onu tamamlıcam ama daha etkinlik boyunca 1 tane bile yakalayamadım üstüne toplar da bitiyor.

Az önce 570 cp'lik charmander denk geldi. Yaklaşık 30 adet ultra+great attım. Hepsinde de yakaladım fakat bana mısın demedi. Tozu dumana katıp kaçtı gitti

• İlk great atıştan sonra kaçtı, onun dışında 450 lik charizard 3 topta geldi keza diğerlerine de 4 toptan fazla harcamadım hiçbirine. Yaklaşık 20 tane kanto yakaladım dün. 150 cp altına normal pokeball atıyorum meyvesiz alıyorum hem de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

Şu hilelere uyuz olmaya başladım.. ana gym deki pokemonlarımı kovup yerine kendı pokemonlarını koyuyor şerefsizler.. artık çift hesap kullanıp diğer renkteki hesabıyla gym i boşaltıp sonra tekrar öbür hesaba geçip koyuyorlar sanırım.. saat 23.30 da 41000 lik gym i 52 bin yaptı biri .. hilesiz imkansız eminim bu buz gibi havada boş açık alanda kimse uğraşmaz.. gym de en düşük pokemon cp si 2900 olur mu anasını satayım.. 2900-3000 diye devam ediyor şaka gibi

Bunca yıllık oyun hayatımda ben bu kadar gelişmiş bot/hile görmedim arkadaş.Android nispeten daha temiz.Ama iphoneiçin bir grubu var.herifler üşenmemiş oyunu yeniden yazmış herhal.
    Bizim arkadaş 7s'te açıyor botu karaktere komut veriyor, karakter belli alanda 150 metre gidip geliyor volta atıyor tabiri caizse.
    Başka bir bölge belirliyor sistem ban süresini hesaplayıp o süre dolduktan sonra belirlenen lokasyona çarı ışınlıyor.herif 3 günde 29 level oldu kıçını kaldırmadan
    manuel olarak ayarlıyor tabi.
    "x saatte şurdan z kadar km ötedeki alana ışınlanacaksın"Sırf şu komutu verdirebilmek bile başlı başına marifet.hani niantic çok suçu var ama birde belkide oyun tarihinin en gelişmiş botlarından birisi var karşısında.

Şuanda ne android de nede pc de bot yok çalışan.Ama iphone için durum öyle değil sırf bu iş için kafa patlatan bir grup var.Herhafta güncelleyip stabil hale getiriyorlar.Niantic oturup bunlarla bir anlaşma yapmak zorunda başka çaresi yok.Tıpkı Fifa'nın yaptıgı gibi.bak bakalım 2016'da 2017'de kırıldı mı?
    adam 2 günde 29 olup gym'e lapras koymuş gelde oyundan soğuma

Oyundan soğudum hesabı alan olsa satacağım o derece artık

• quote:

Orijinalden alıntı: arifay1980

İsim değişikliğini sadece siz görüyorsunuz başkası görmüyor.

eminmisiniz ben eminim gördüğümüze gym'de savaşırken adı çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

Şu hilelere uyuz olmaya başladım.. ana gym deki pokemonlarımı kovup yerine kendı pokemonlarını koyuyor şerefsizler.. artık çift hesap kullanıp diğer renkteki hesabıyla gym i boşaltıp sonra tekrar öbür hesaba geçip koyuyorlar sanırım.. saat 23.30 da 41000 lik gym i 52 bin yaptı biri .. hilesiz imkansız eminim bu buz gibi havada boş açık alanda kimse uğraşmaz.. gym de en düşük pokemon cp si 2900 olur mu anasını satayım.. 2900-3000 diye devam ediyor şaka gibi

Bunca yıllık oyun hayatımda ben bu kadar gelişmiş bot/hile görmedim arkadaş.Android nispeten daha temiz.Ama iphoneiçin bir grubu var.herifler üşenmemiş oyunu yeniden yazmış herhal.
    Bizim arkadaş 7s'te açıyor botu karaktere komut veriyor, karakter belli alanda 150 metre gidip geliyor volta atıyor tabiri caizse.
    Başka bir bölge belirliyor sistem ban süresini hesaplayıp o süre dolduktan sonra belirlenen lokasyona çarı ışınlıyor.herif 3 günde 29 level oldu kıçını kaldırmadan
    manuel olarak ayarlıyor tabi.
    "x saatte şurdan z kadar km ötedeki alana ışınlanacaksın"Sırf şu komutu verdirebilmek bile başlı başına marifet.hani niantic çok suçu var ama birde belkide oyun tarihinin en gelişmiş botlarından birisi var karşısında.

Şuanda ne android de nede pc de bot yok çalışan.Ama iphone için durum öyle değil sırf bu iş için kafa patlatan bir grup var.Herhafta güncelleyip stabil hale getiriyorlar.Niantic oturup bunlarla bir anlaşma yapmak zorunda başka çaresi yok.Tıpkı Fifa'nın yaptıgı gibi.bak bakalım 2016'da 2017'de kırıldı mı?
    adam 2 günde 29 olup gym'e lapras koymuş gelde oyundan soğuma

Oyundan soğudum hesabı alan olsa satacağım o derece artık

sizin bilginiz yok diyelim ona iphone'de terminal emulator ile apk oynatıyor içine joistic gömüyorlar.

android'de durum çok daha kolay android 4-5'de sorunsuz joistic ve konum değiştirme var ve o kadar basit ki (sadece kafa calıstırmak lazım)

android 6-7 de zaten resmi olarak konum değiştirmeniz legal.

bot derken windows için çalısan ve telefonmuş gibi çalısan telefonun android sürümüne kadar girilebilen x-x km arası hızla yürü diyen ev yine sizin istediğiniz bölgeleri dolaşan botlar var gören kafayı yer.

ve birde benim yakaladığım açıklar var ışınlandıgı halde soft ban almamak istenilen herhangi bir pokemonu direk hesaba yollamak vs. vs.

benim şahsi fikrim bilerek yapıyor bir çoğunu niantic kışın millet oynamaz diye.

yaza doğru apisini tekrar çok adha güçlü bir şekilde şifrelicek fake gsp'lerin önüne geçecektir.

• Android için çalışan bir tracker var mı?
  • Bu bot olayını yapıp ne anlıyorlar çözemedim.

Hani işin ticari bir boyutu olsa her oyundaki gibi bot hile kullanan çok olur ama coin tradei yok normal trade yok.

Hadi desem ki kasıp kasıp satıyorlar öyle büyük bir hesap alış satış potansiyeli de göremedim.

Çok hesap satılan bir site vs. de görmedim pokemon go konusunda en güncel forumlardan biri burdayken burda bile çok nadir hesap satışı konusu açılıyor.

• Kaç ay oldu daha çarmelyonum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Stannis -- 1 Ocak 2017; 15:6:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

Kaç ay oldu daha çarmelyonum yok.

Ayni dert bende de mevcut :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu bot olayını yapıp ne anlıyorlar çözemedim.

Hani işin ticari bir boyutu olsa her oyundaki gibi bot hile kullanan çok olur ama coin tradei yok normal trade yok.

Hadi desem ki kasıp kasıp satıyorlar öyle büyük bir hesap alış satış potansiyeli de göremedim.

Çok hesap satılan bir site vs. de görmedim pokemon go konusunda en güncel forumlardan biri burdayken burda bile çok nadir hesap satışı konusu açılıyor.

Satış yapıyorlar hocam peynir ekmek gibi.Çok samimi oldugum arkadaşım var burdan hesap almış.Oyunu oynayamamıştı yurtdışında oldugundan.
    Aldıgı hesap 35 lvl belliki botla kasılmış birçoğunun ıv%100 8$'a almış.
    hesapta garibime giden 350'lik çantada tam tamın 1200+ küsür item var

Bildiğin oyunu hacklemişler valla bugün iyi şok oldu oyunda.Neler neler varmış oysaki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 1 Ocak 2017; 17:58:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

quote:

Bu bot olayını yapıp ne anlıyorlar çözemedim.

Satış yapıyorlar hocam peynir ekmek gibi.Çok samimi oldugum arkadaşım var burdan hesap almış.Oyunu oynayamamıştı yurtdışında oldugundan.
    Aldıgı hesap 35 lvl belliki botla kasılmış birçoğunun ıv%100 8$'a almış.
    hesapta garibime giden 350'lik çantada tam tamın 1200+ küsür item var

Bildiğin oyunu hacklemişler valla bugün iyi şok oldu oyunda.Neler neler varmış oysaki

burda alıcı varsa içinde 100 tane 100 iv'li satalım ucuz fiyattan :D :D

• 
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.