Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum pokedex için. Daha sonra yeni pokemonlar geldiğinde bulmak daha zor olacak. Hazır çıkma ihtimali yükselmişken bulayım şu çakalı diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

Orijinalden alıntı: kucukadam91

Şu Togepi denilen üçkağıtçı bir bana çıkmadı. Kaçıncı 5 kkmlik yumurtam. 500 Yumurta kırma görevini doldurmak üzereyim togepi yüzünden hala tık yok.

Niye bu kadar takılıyorsunuz ki alt tarafı pokemon

Bu tür şeylere takılmayınca oyunda bir amaç kalmıyor ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

quote:

quote:

Şu Togepi denilen üçkağıtçı bir bana çıkmadı. Kaçıncı 5 kkmlik yumurtam. 500 Yumurta kırma görevini doldurmak üzereyim togepi yüzünden hala tık yok.

Boşverdim ben pokemon işini benim için artık sadece yakalamış olmak ratata pidgey fark etmez poke toplarını parayla aldım zaten hemen azalıverdi lanetler silerim oyunu pokestop da yok zaten doğru düzgün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Boşverdim ben pokemon işini benim için artık sadece yakalamış olmak ratata pidgey fark etmez poke toplarını parayla aldım zaten hemen azalıverdi lanetler silerim oyunu pokestop da yok zaten doğru düzgün

Ben parayla top alsam asla ratataya atmam.

• Bir yerlerimiz donuyor gym alacaz diye fakegps kullanan uckagitci hirsizlar oturdugu yerden goturuyor niantic denilen isbilmez mallar ise hala onlemini alamiyor ya da almak istemiyor... Zorla soguttu serefsizler oyundan....
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben parayla top alsam asla ratataya atmam.

Napayım hocam yılbaşı etkinliği ama sadece iki tane şapkalı pikachu dan başka bir şey yok gerisi evet pidgey ratata

• quote:

Orijinalden alıntı: -WhiteKnight-

Ben aylardır oyuna giremiyorum. Oturum google hesabı ile oturum açmaya çalışınca tekrar deneyin diye bir yazı çıkıyor. Başka bir hesaptan denedim yine aynı.

Hocam oynamayın bence bir süre sonra telefona zarar veriyor GPS konum şaşmaya başlıyor mesela konumunuzu sanki 2km ilerideymiş gibi gösteriyor benim cihaz ilk başta hatasız konum buluyordu bu oyundan sonra yanlış göstermeye başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: delpiero68

Azmettim ve başarılı olmama çok az bir zaman kaldı. Yaşadığım şehir itibariyle bir tane bile magikarp yakalamadan, gyarodos sahibi olan ilk insan olarak adımı tarihe altın harflerle yazdıracam. Magikarp'ların tamamı 2 km yunurtalardan çıktı. Diğerlerini ise tamamen buddy yaparak aldım. Özellikle 4 kat etkinliğinde çok topladım şekerleri.

O kadar uğraştım inşallah güzel skilleri olan bi gyarados gelir. Evolve edince bu mesaj üzerinden yazarım tekrar.

Bu bittikten sonra sırada bekleyen dratini var

Pokémon GO [ANA KONU]

O etkinlik sayesinde yaptım bende. Ara sıra çıkıyor Denizli'de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 40 yılın başı charmender yakalıcam onda da top bitti yakalayamadım, artık buddyden devam, 170 km oldu bir 30 km daha yürürüm.
  • Paketler değişmiş. Yumurta kırıcı almayı düşünmüştüm paketten kaldırmışlar çöp olmuş. Klasik oyun yapımcı kafası.

• Tek topta squirtle yakaladım konu kapanabilir artık
  • Vaybe 10 TL yine ratata pidgey için harcadım son bir top sonra silecem oyunuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 31 Aralık 2016; 21:42:24 >
  • an itibari ile pokedex 154 // 154 ile tamamlandı scoom'da cıktı 2. togepi çıkınca onuda evolvele'dim 6 şeker'd arttı. (yumurta kırıcı aldım 10 adet) çokta faydasını gördüm hiç boş geçmedi

tüm yakalama görevleri tamam.

madalyalarda son 120 küçük ratata yakala görevi kaldı 1400 ratata'dan sadece 180 tanesi kücük çıkmış beni delirtmeden bu görevde biterse herşey güzel olacak.

not: sakın startusunuzu boşa harcamayın sakın asla iv'si iyi olan pokemonunuzu evolveleyin skillde iyi gelirse öyle power uplayın.

herkese mutlu yıllar!
  • 673 lük Charmander yakaladım %80 Ivlı. İyi midir daha yükseğini bekleyeyim mi? Level 32yim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

an itibari ile pokedex 154 // 154 ile tamamlandı scoom'da cıktı 2. togepi çıkınca onuda evolvele'dim 6 şeker'd arttı. (yumurta kırıcı aldım 10 adet) çokta faydasını gördüm hiç boş geçmedi

madalyalarda son 120 küçük ratata yakala görevi kaldı 1400 ratata'dan sadece 180 tanesi kücük çıkmış beni delirtmeden bu görevde biterse herşey güzel olacak.

not: sakın startusunuzu boşa harcamayın sakın asla iv'si iyi olan pokemonunuzu evolveleyin skillde iyi gelirse öyle power uplayın.

herkese mutlu yıllar!

hocam pokedex nasil tamamladiniz anlamadim legendary ler mew vs.?

• quote:

673 lük Charmander yakaladım %80 Ivlı. İyi midir daha yükseğini bekleyeyim mi? Level 32yim.

Bekleyin hocam. Acelesi yok nasılsa etkinlik boyunca daha iyisi karşınıza çıkarsa pişman olursunuz.

• quote:

Azmettim ve başarılı olmama çok az bir zaman kaldı. Yaşadığım şehir itibariyle bir tane bile magikarp yakalamadan, gyarodos sahibi olan ilk insan olarak adımı tarihe altın harflerle yazdıracam. Magikarp'ların tamamı 2 km yunurtalardan çıktı. Diğerlerini ise tamamen buddy yaparak aldım. Özellikle 4 kat etkinliğinde çok topladım şekerleri.

O kadar uğraştım inşallah güzel skilleri olan bi gyarados gelir. Evolve edince bu mesaj üzerinden yazarım tekrar.

Pokémon GO [ANA KONU]

Bugün son kalan şekerleri tamamladım ve sonunda gyardosum oldu

Skilleri bite ve dragon pulse geldi. IV hesaplamadım fakat muhtemelen 90-100 aradı çünkü açıklamasında amazing yazıyor.

Sıra dragonite yapmaya geldi fakat o bundan daha zor olacak gibi.
    Pokémon GO [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

an itibari ile pokedex 154 // 154 ile tamamlandı scoom'da cıktı 2. togepi çıkınca onuda evolvele'dim 6 şeker'd arttı. (yumurta kırıcı aldım 10 adet) çokta faydasını gördüm hiç boş geçmedi

herkese mutlu yıllar!

hocam pokedex nasil tamamladiniz anlamadim legendary ler mew vs.?

şuanda 146 pokemon + bebek pokemonlar + tegepi'nin gelişmişini elde etmek mümkün bunların toplamı 154 yapıyor şuan normalde max kapasite 251 Pokemon 2. pokemonlar dahil.

• delpiero68 kullanıcısına yanıt
    %91.1 gozukuyor, hayirli olsun.

• quote:

quote:

Pokémon GO [ANA KONU]

Bugün son kalan şekerleri tamamladım ve sonunda gyardosum oldu

Skilleri bite ve dragon pulse geldi. IV hesaplamadım fakat muhtemelen 90-100 aradı çünkü açıklamasında amazing yazıyor.

Sıra dragonite yapmaya geldi fakat o bundan daha zor olacak gibi.
    Pokémon GO [ANA KONU]

sanırım eskiden gyrados'lar dragon breat vuruşu varmış 30 level hesapta takılyıım dedim skil tuhaf geldi sonradan kaldırmışlar ama ne manyak vuruyor anlatamam keşke bende de 1 adet olsaydı

• 
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.