Şimdi Ara

Pokémon Diamond & Pearl Walkthrough <Tamamlandı.> (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
6
Favori
28.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CrasHh

Bence değmez.İstersen Moveset önerisinde bulunabilirim.Takımın gayet iyi ve zaten 6 pokemon var orada.

tabiki bulunursanız çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungian_Shadow -- 16 Şubat 2013; 19:03:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrasHh

1 trainer eksik
    hearthrome gym de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungian_Shadow -- 16 Şubat 2013; 19:03:01 >
  • En yakın zamanda düzeltirim.

Drill Peck/Night Slash/Steel Wing/Confuse Ray diyorum ben ama farklı öneriler alabilirsin diğer üyelerden.
  • Sinnoh GYM leri ne ezik ya abi Byron un tüm pokeleri tek yedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf şu WT için 3DS aldım. Ayrıca PMD ve X/Y için de aldım. Ve tabii ki BW oyunları, HGSS ve PMS Blue için de aldım. Ama bu WT'nin yeri ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waidmann

Sırf şu WT için 3DS aldım. Ayrıca PMD ve X/Y için de aldım. Ve tabii ki BW oyunları, HGSS ve PMS Blue için de aldım. Ama bu WT'nin yeri ayrı.

Teşekkürler dostum.Umarım en kısa zamanda ben de halledebilirim şu işi.
  • Pokeradar nedir ? nası bulunur
  • Eterna girişinden MT Coronet 2. kata geçilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungian_Shadow -- 23 Şubat 2013; 9:22:42 >
  •  Pokémon Diamond & Pearl Walkthrough <Tamamlandı.>

TEK TOPTA GİRDİ
  • Ben Diamonda yeni başladım da piplup ı seçtim murkrow ve pontya yakaladım.Bana başka hangi pokemonları almamı önenirsin kararsız kaldım çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravebrave6

Ben Diamonda yeni başladım da piplup ı seçtim murkrow ve pontya yakaladım.Bana başka hangi pokemonları almamı önenirsin kararsız kaldım çok

Piplup ve Murkrow'u kasmaya devam et.
    Bir tane Bibarel yakala veya Bidoof' yakalayıp onu Bibarel yap.Bu pokemona HM'leri öğretirsin.
    Geriye kalan 3 pokemonu zevkine göre seç ve kas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EGEMERT.

quote:

Ben Diamonda yeni başladım da piplup ı seçtim murkrow ve pontya yakaladım.Bana başka hangi pokemonları almamı önenirsin kararsız kaldım çok

Bir tane Bibarel yakala veya Bidoof' yakalayıp onu Bibarel yap.Bu pokemona HM'leri öğretirsin.

Ponyta yı kasmayımmı yani bide sen olsan başka ne alırsın
  • quote:

quote:

quote:

Ponyta'yı kasmak gereksiz çünkü öğrendiği saldırıların Accuracy oranları baya düşük.
    Ekstra poke olarak takımına Drapion ve Bronzong'u alabilirsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ponyta'yı kasmak gereksiz çünkü öğrendiği saldırıların Accuracy oranları baya düşük.
    Ekstra poke olarak takımına Drapion ve Bronzong'u alabilirsin.

Tamam teşekkürler yardımların için

• SONUNDA BİTTİ OYUN TEŞEKKÜRLER EMRE REYİZ
  • Merhabalar ben oyuna yeni başladım bende turtwing almıştım şuanda bende psyduck hoothoot machoke var başka hangi pokemonları alabilirim bide sür nerden alacağız.
  • umutum9: Rica ederim.

@Alpacar123: Karanlık türü bir pokémon tavsiye ederim.İleride hayalet ve psişik türlerine karşı kullanabilirsin.Bunun yanında buz türü bir pokémon da kasabilirsin.Şimdi bulabileceğini sanmıyorum.Onun yerine alternatif olarak takımına tür olarak uygun bir pokémon bulabilirsin.
  • Kazza acayip güçlü oluyor valla.Abra iken Secret Power öğrettim.Tek başına kaya tipi pokemonları tekte alıyor,psybeam vb. çok etkili ve extra exp alıyor hızlı levet atlıyor.Tek kötü yanı ara sıra emirlerime karşı geliyor.Keşke Alakazam yapabilsem
  •  Pokémon Diamond & Pearl Walkthrough <Tamamlandı.>

Yakaladığım tek shiny.Platinumda yakaladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinum V

Pokémon Diamond & Pearl Walkthrough <Tamamlandı.>

Yakaladığım tek shiny.Platinumda yakaladım

Bunca yıldır pokémoncuyum bir kez Shiny çıkmadı hocam.Tebrik ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.