Şimdi Ara

POCO F2 Pro [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.411
Cevap
73
Favori
208.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ımeı cıkınca da fıyat kesın artar
  • cihazi alipta sorun yaşayan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    3 ay mı kullanım süresi vardı imeisiz 3 aya kadar çıkar mı 8 256lık 3500alır beklerim ne olacak ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crashris kullanıcısına yanıt
    8/256 3500 nerde hocam, sarı sitee 4500'den aşağı yok. 6/128 ler 3500 anca.

Sim kartı taktıktan sonra 4 ay süre var. 4 ay sonra kapanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boffin -- 27 Ağustos 2020; 10:24:45 >
  • 4 ayda çıkarsa iyi imei

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tek hat kullanılırsa 4+4 8 ay oluyor ama çıkmama ihtimali büyük kumar bence. Imei yazılımlarının kaynağı neresi ? Başka bir ülkede daha var mı ki böyle imei kayıt gibi zorunluluklar

• Beyler gecen hafta Carsamba gunu telefonum geldi. Ancak soyle bir sorunum var ki sarjim fazla gitmiyor. Ustelik Antutu benchmarktan da sadece 493 bin civari aliyorum. Baskalarina baktigimda 570 bin civari aliyor. Sorun ne olabilir?
  • Mi note 10 telefonu satıp poco f2 pro aldım cihaz note 10dan çok iyi lakin cihazın arka kapağı cam değil plastik üzerine ince metal ile kaplanmış duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cihani

Mi note 10 telefonu satıp poco f2 pro aldım cihaz note 10dan çok iyi lakin cihazın arka kapağı cam değil plastik üzerine ince metal ile kaplanmış duruyor
    Hayırlı olsun hocam. Poco F2 nin OIS özelliği olmaması çok sorun yaratıyor mu ?
  • Arkadaşlar iyi forumlar;

Bildirim rozeti yerine standart bildirim adeti olsun istiyorum. Ayarlar da bulamadım.
    Konu ile ilgili destek olabilecek bir dost var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boffin

8/256 3500 nerde hocam, sarı sitee 4500'den aşağı yok. 6/128 ler 3500 anca.

Sim kartı taktıktan sonra 4 ay süre var. 4 ay sonra kapanıyor.
    Sahibinden.com da 3400 TL ye düşmüş.
  • imei riski bence çok büyük risk, göze alıp kullananlarda mangal gibi yürek var.
  • 3800 TL 256 GB için nasıl fiyat kapalı kutu hiç açılmamış olarak alacağım şu an mi note 10 lite kullanıyorum bu telefon çok ilgimi çekiyor satıp bu telefona geçmeyi düşünüyorum

• aydın_m A kullanıcısına yanıt
    note 10 lite ile bende arasındayım ımeı olayı kesın halledilmiş olsa dk düşünmeyeceğim ama kafamı kurcalıyor.
    Aslında 4 + 4 ay götürüyor yılbaşı girdiğinde imei nin biriside sıfırlanır 1 yıl götürür o zamana kadar çıkar diye düşünüyorum.
    Yazılımcı arkadaş olsada içimizi rahatlatsa iyi olacak..
  • KaraHisar_03 kullanıcısına yanıt
    Hocam yılbaşında sıfırlanma olayı nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • T Square kullanıcısına yanıt
    Mi note 10 gibi olmasada videoda başarılı cihazın eisi mi note 10 kamera için yapılmış cihaz poco performans cihazı kamerasıda iyi kötü denilmez cihazın oisi yok diye alınmama gibi bir neden olmamalı

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Hocam yurtdışından gelen cihazlara devlet tarafından her yılbaşında 1 kereye mahsus olmak üzere kullanılan ımeısı sıfırlanıp kullanılmamış gibi davranıyor.
    Yani şimdi aldınız cihazı sim1 e taktınız 4 ay sonra doldu varsayalım sim1 in imesi yılbaşında tekrar sıfırlanacak bi 4 ay daha gidecek nisana kadar sonra sim2 e geçeçeksiniz ağustosa kadar da o gidecek sonra kapanacak.
    Belki bir ihtimal yılbaşında sim2 tekrardan açılabilir ama sim1 tamamen kapanacak.
  • KaraHisar_03 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah anladım. Diyelimki sim 1 daha 2. ayındayken yılbaşı oldu. O zaman nasıl oluyor sim1 uzuyor mu seneye mi kalıyor sıfırlanma

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    O kadarını bilmiyorum ama dediğim örnekte kullanan arkadaş var.
    B.ihtimalle seneye sıfırlanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: kia kaha

Arkadaşlar iyi forumlar;

Bildirim rozeti yerine standart bildirim adeti olsun istiyorum. Ayarlar da bulamadım.
    Konu ile ilgili destek olabilecek bir dost var mıdır ?
    Arkadaşlar destek olacak kullanıcı var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.