Şimdi Ara

Pocket TV ile herhangi bir televizyonu akıllı TV'ye dönüştürebilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pocket TV ile herhangi bir televizyonu akıllı TV'ye dönüştürebilirsiniz

Akıllı TV modellerinin trendinin yükseldiği son dönemlerde farklı alternatif çözümler de gündeme gelebiliyor. Dubai çıkışlı Infinitec girişiminin Pocket TV projesi buna iyi bir örnek.

Cotton Candy ile benzer bir mantığa sahip Pocket TV, USB bellek boyutlarında bir mini PC. HDMI 1.3 çıkışına sahip cihazı herhangi bir ekrandaki HDMI girişine doğrudan takarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

1GHz hızında çalışan ARM Cortex-A9 tabanlı bir işlemciye yer veren cihaz, 512MB RAM, Mali-400 grafik birimi, 4GB depolama kapasitesi, WiFi, Bluetooth, güç için mini USB girişi, microSD girişi, USB 2.0 portu, Android 4.0 işletim sistemi, 35Gr ağırlık sunuyor.

Cihazın yönetimi ise standart bir kızılötesi kumanda veya jiroskop özelliğine ve standart klavyeye sahip Air Remote kumandasıyla el hareketleri ile sağlanabiliyor. Ayrıca Google Remote TV uygulaması ile akıllı telefon ve tabletlerden de kontrol edilebiliyor. Girişim kendi uygulamasını da geliştiriyor.

50 gün içerisinde 100 000$ toplaması gereken proje şimdiden yarısına erişti. 100$ ve üzeri bağışlarda Pocket TV hediye ediliyor.

• İLK YORUM

güzelmiş bu olay mali-400 felan tutar gibin

• bu teknolojiler arttıkça kimse smart tv lerin suratına bakmaz.

• bizim tüplü televizyonu akıllı yapsın arabayı satıp alacağım.

• Bu teknoloji iş yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phandroid

bizim tüplü televizyonu akıllı yapsın arabayı satıp alacağım.

steve reyiz hortlasa o tv.yi akıllı yapamaz kardeş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: forza5454

quote:

Orijinalden alıntı: phandroidbizim tüplü televizyonu akıllı yapsın arabayı satıp alacağım.
    steve reyiz hortlasa o tv.yi akıllı yapamaz kardeş :D

LCD TV yi hekes akıllı yapar benim tvyi akıllı yapsınlar göriyim:)

• Androidi tebrik etmek gerekir ya bu kadar çok alanda kendine yer bulabilmesi büyük bir başarı.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatality1907 -- 3 Haziran 2012; 16:02:36 >
  • Keşke Türkiyede 'de mümkün olsa o hediye etme işlemi. akıllı TV almaktansa normal TV alıp birde bundan alıp kullandınmı daha karşı çıkarsın...

• 37 bin $ kalmış. Min meblağ da 110$'a yükselmiş. 110$lık seçenekte air remote faln yok ama olsun derim ben yine. Tr'ye özel düşük fatura kesip acaba yollayabilirler mi yada sorun çıkmadan nasıl olur?

Cotton candy gibi ufak ve işe yarar bişey.

• Bu kesinlikle iş yapar.

• 100 dolar neki yollarız hediyemizi alırık ama sanmıyorum bize yollasınlar

• 120 dolara sitesinde satista.. gayet iyi ama muadillerine gore pahali geldi bu fiyata cift cekirdek olmaliydi.

• benim ıtt schaublorenz i de çevir görelim :)

• Bu birde Leap denen teknoloji baya bi tutar ..

• valla ürün benimde cok hosuma gitti.

• donanim zayif,12 gb ram quad cpu t608 gpu olmaliydi

• Türkiye'de bu nerede satılıyor ki tam aradığım bir ürün..

• takip

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.