Şimdi Ara

Pocket TV ile herhangi bir televizyonu akıllı TV'ye dönüştürebilirsiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cotton Candy ve MK802 benzeri bir ürün. Fiyatı da ikisinin arasında. Başarılı olmaması için bir sebep göremiyorum. Yalnız yine de benim favorim Cotton Candy :)
  • Android olmasinin diger smart tv lerden ustunlugu genis yazilim arsivi. Artik smart tg degil baya baya bilgisayar haline geliyor

• 100 dolar cok, su anda bunun aynisi cin online shoplarda satiliyor.
    Aliexpress e falan bakabilirsiniz. Bunda sadece bletooth extra olarak yazilmis ama usb port oldugu icin o da cok sorun degil. 75 dolar seviyelerinde rahatlikla aliniyor. Ben bir tane siparis verdim yakinda ulasir elime.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesahin

100 dolar cok, su anda bunun aynisi cin online shoplarda satiliyor.
    Aliexpress e falan bakabilirsiniz. Bunda sadece bletooth extra olarak yazilmis ama usb port oldugu icin o da cok sorun degil. 75 dolar seviyelerinde rahatlikla aliniyor. Ben bir tane siparis verdim yakinda ulasir elime.

fiyatı 100 dolar değil. bu daha proje aşamasında 100 dolar bağış yapanlara hediye ediyorlar sadece.
  • quote:

Aliexpress biraz araştırdım ama bu ürüne rastlayamadım. Rica etsem linki atar mısınız? bende böyle birşey arıyordum. Hemen sipariş vereceğim..
  • quote:

alirken islemcisine cok dikkat etmek gerek. cinliler cok cakallar. farkli isimler altinda arm11 islemcileri bile gagaliyorlar. haberdeki modelin islemcisi belliki tek cekirdek. cotton candy, galaxy s2 ile ayni cift cekirdek exynos 4210 islemcisini kullaniyor. bu acidan hd videoda tatminkar tek model. exynos 4210 bile yuksek bitrate li mkv hd videolarda zorlaniyor tek cekirdekli modellerden hele ne idigu belirsiz cin mallarindan tatminkar bir hd performansi beklemek hata olur. cotton candy su an 200$ lik fiyatiyla biraz pahali ve tedarigi zor. bu yuzden beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

quote:

alirken islemcisine cok dikkat etmek gerek. cinliler cok cakallar. farkli isimler altinda arm11 islemcileri bile gagaliyorlar. haberdeki modelin islemcisi belliki tek cekirdek. cotton candy, galaxy s2 ile ayni cift cekirdek exynos 4210 islemcisini kullaniyor. bu acidan hd videoda tatminkar tek model. exynos 4210 bile yuksek bitrate li mkv hd videolarda zorlaniyor tek cekirdekli modellerden hele ne idigu belirsiz cin mallarindan tatminkar bir hd performansi beklemek hata olur. cotton candy su an 200$ lik fiyatiyla biraz pahali ve tedarigi zor. bu yuzden beklemedeyim.

Bence de şu an için benzer ürünler arasında en makul olanı Cotton Candy. Gerçi fiyatı biraz yüksek ama sunduğu performans da ona göre yüksek. Sizin de değindiğiniz gibi yüksek bitrate'li videolarda exynos 4210 bile zorlanıyorken, bu tür ucuz ürünlere bel bağlamak ne derece mantıklı bilemiyorum. Bence en mantıklısı Cotton Candy'nin yaygınlaşıp fiyatının düşmesini beklemek ve bu arada çıkması muhtemel Cotton Candy muadili ürünleri de gözlemlemek olacaktır.
  • Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.