Şimdi Ara

PNY Rtx3060 12gb 6.650 TL Kutusuz oem trendyol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.293
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PNY Rtx3060 12gb Xlr8 Gamıng Vcg306012dfxppb Gddr6 192bit Lhr Oem Kutusuz Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/pny/rtx3060-12gb-xlr8-gaming-vcg306012dfxppb-gddr6-192bit-lhr-oem-kutusuz-p-304880032?boutiqueId=61

bir kaç haftadır 7-7,5 bandına düşmüştü 6650 tl kaçırılmıyacak fırsat tabi kutusuz olması biraz düşündürüyor.

• 50 tl indirim kuponu var Mağazanın. 6600 TLye 6 taksit aldım

Edit.Satıcı pek güven vermedi iptal ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 17 Haziran 2022; 16:1:53 >
  • Satıcı pek güven vermedi.Diger firma DFS bilgisayar ama bu satıcı garanti ye nereye gönderiyor belli değil.Almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICES NMB -- 17 Haziran 2022; 15:16:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6839 tl olmuş, 50 tl kupon halen geçerli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan var mı ya ? Satıcı genellikle oyuncak tarzı şeyler satıyor güvenemedim.   Yorum yapanlar da farklı satıcıdan alanlar trendyolda.

• Ekran kartı yerine huggy wuggy yollarlar aman diyim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kutusuz problem

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2 hafta once 7500 aldim 2 adet problemsiz kullanıyorum evet kutuda bandrollü geliyor acaba 2si iade edebilirmiyim tekrar satin alsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coinler milletin seyinde patladi. Elinde. Bundan sonra kartlar duser sanki. Kur haric tabi

• Satıcı Mibsvibe, Türkiye'de garantisini kendileri sağlıyorlarmış. Ürün sıfır kapalı kutu imiş, stok az önce 1 adet girdi ve tükendi.

• mining çıkması kartları oem ayağına 0 diye satıyorlar heralde. diğer sattığı ürünler ile alakası yok bunun

• Bu tarz oem kartlar bu fiyatlara sıkça dusmeye basladı, sizce alınır mı yoksa tamir görmüş ürünler midir?

• AEGEA kullanıcısına yanıt

Oem kart dendiğinde bir durup düşünmek lazım zaten. 1.5 sene boyunca mining ile canı çıkmış bir kart alıp almadığınızı bilemezsiniz.

• Tüm dünyada enerji masrafları 6-7 kat arttı, coinlerin çökmesinin ana sebebi bu, enerji fiyatları artmaya devam edecek kısa vadede, yani hem coin (yatırım tavsiyesi değildir) hem de kart fiyatları düşmeye başlayacak, ee tabi etraf coin çıkması kartlarla dolup taşacak, dikkatli olmak lazım.

• Bunların coinden çıktığını düşünmüyorum ama tercih etmek için kutulu ürünlerden daha fazla fiyat farkı olması gerekir.oem olduğundan en ucuz komponentlerle yapıldığı belli oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamido -- 18 Haziran 2022; 16:23:6 >
  • 5 liralık ne olduğunu bilmediğin ürünü 3 liraya satın almak sıcak fırsat değil kazık fırsattır.

• Bunlardan bu ara çok var ortalıkta, ben kutulu olsa bile güvenlik bandrolü açılmış ürünü satın almam. Giderim beyefendi gibi 2.el madencilik yapılmış ucuz ekran kartı alırım en azından neyin ne olduğunu bilirim.

Bunun ise ne olduğunu bilmiyorsun, belki madencilik yapıldı belki de yapılmadı, belki gerçekten çok temiz bir ürün.

Bizim ülke esnafına güvenim sıfır haliyle almam, alana da iyi günlerde kullanmasını temenni ederim.

• Dahada düşecek bu kartları değerleri 4-5 arası

• Pi kullanıcısına yanıt

bu denli elektrik zamları olmasa hala kazançlı hocam

• DallasPage kullanıcısına yanıt
    Su an icin hocam. İnsallah kazanc artar. Benim de elimde patladi yoksa

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.