Şimdi Ara

Plexiglass hakkında herşey(sezerbaris) Resim Çİzme Eklendi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
20
Favori
113.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temizlemek üzerine bilgi verebilecek olan varmı ?
  • Ankarada nerede plexi bulabilirim acaba ve fiyatları ne kadardır bunların?Şubuk şeklinde odamın kenarlarına döşemeyi düşünüyorum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrcan

Ankarada nerede plexi bulabilirim acaba ve fiyatları ne kadardır bunların?Şubuk şeklinde odamın kenarlarına döşemeyi düşünüyorum?

Reklamcılarda tabelacılarda bulabilirsin Sen bir git konya sokağa istediğin herşeyi bulursun orda
  • Evet orası önerildi ama dediğim gibi çayyolunda olduğum için pek inmiyorum gittiğimd kesin bulabileceğim yerler olursa daha iyi olur koçtaş vs gibi yerlerde olsa daha rahat oluyor ama işte :) birde plexiye yazı yazmak istiyorum ama el becerim pek iyi değil ne yapıcağım valla en kötü bir arkadaşa yaptırıcağım siteden
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrcan

Evet orası önerildi ama dediğim gibi çayyolunda olduğum için pek inmiyorum gittiğimd kesin bulabileceğim yerler olursa daha iyi olur koçtaş vs gibi yerlerde olsa daha rahat oluyor ama işte :) birde plexiye yazı yazmak istiyorum ama el becerim pek iyi değil ne yapıcağım valla en kötü bir arkadaşa yaptırıcağım siteden

KIZILAY ve ULUS ta birçok reklamcı bu pleksilerden bulunduruyor ..
    o reklamcılardan biri meşrutiyet cad. collezion mağ. yan binasında 1 . katta BİLTA REKLAM dır
    şu ana kadar bir çok kasa kapağı ve şeffaf psu yaptım ben oradan alıyorum pleksileri
    orası sana yardımcı olur ..
    ayrıca UV DUYARLI pleksi getirttiriyorum onlara sipariş verdim herzamanki gibi......

• bilgiler için teşekkürler.Devamını bekliyorum özellikle '' Plexi de zamanla oluşan çizikleri yok etme'' bölümünü.Çünkü benim plexi'de çok çizik yaptım duvara değdirdim.
  • evin kapısı hoşuma gitti
  • arkadaşla bende böle bir şeyi kasamın üstüne denedim ama fiberi braz çok çizdirdim ve kötü oldu.şimdi sormak istediğim bu çizim yaptığınız alet bende yok ve bunu nereden bulabilirim en ucuz maliyeti ne kadar olur.yada başaka hangi aletle ile ve nasıl yapabiirim

cewaplarınız için teşekkürler
  • @sezerbaris hocam konunun devamı yok mu sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Kapı gerçekten şahane. Bir şey sorucam ejderha ve kılıç nasıl ayrı renkte parlıyorlar ?
  • benm plexıye yegenler parfum sıkmıs ve erımıs galıba sımdı bulanık gosterıyo bunada bı cozum bulabılırmısınız arkadslar yanı su cızıklerı duseltme olayı olabılır belkı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruxxx -- 14 Eylül 2008; 2:24:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: lazarusuo

Kapı gerçekten şahane. Bir şey sorucam ejderha ve kılıç nasıl ayrı renkte parlıyorlar ?

çift pleksi kullanılmış olabilir sonra yapıştırlıp ayrı ayrı ışıklandırılmışolabilir diye düşündüm ben
  • asalet caddesindemi acaba bu güngörendeki tabelacı
    sen merkez mahallesindemi oturuyorsun benim dükkanda muhatarlığın karşısında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyranlioglu -- 24 Eylül 2008; 21:38:03 >
  • Gençosman mahallesinde oturuyorum kardeş tabelacı tam olarak sanayi nin girişinden yukarı doğru çık yani sanayiye girme direk yukarı çık aydos kuruyemiş var sol tarafta hemen yanında alt tarafta göreceksin zaten
  • benim dükkanda merkez mahallesi muhtalığının hemen karşısında syrun bilgisayar. istersen gel bi çayımı iç güngörenden modifiyeci arkadaş bulmak zor
  • Acaba plexy boyama gibi bişey var mı yani plexi boyanır mı? Boyanırsa nasıl ne ile?
  • BUnları öğrendigim iyi oldu Çok teşekkür ederim
  • plexi boyanır tabiki önce zımpara at ardından astar sonra boya tutar ama senin boyamak istediğin yerler ince işçilik ister gibi geliyor bana
  • bende plexi nedir diye dusunuyordum herkezin dilinde :D saol anlatimlarinda cok aciklayici olmus akici ozelligide var cok iyi anlasiliyor cok ise yaradi(ama para yok )
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.