Şimdi Ara

Plazma secimi lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1800-2300 ytl arası plazma alacağım. yeni evleneceğim ve 3 günüm var. fiyat/performans açısından özellikle kendi kullanım deneyimlerinize dayanarak ne almamı tavsiye edersiniz? panasonic 42px80 yada samsung q91 düşünüyorum. bu ürünlerden birini alsam nasıl olur? şimdiden çok teskkurler.

• px80i o paraya almazsın

ama q91 2300 lira felandı bugün mediamarktta

pioneer 4270xa vardı 2000 lira

px8 1900 lira felandı

pg3000 2000 lira

bizim tercih ettiğimiz pg6000 2160 lira idi
  • tavsiyeniz için teşekkürler. bu arada bugun beylikduzu mediamarkt ta 2180 ytl ye pioneer pdp 427xd gördüm. bu ürün için kampanya vardı. teknik özellikleri çok yüksek değil ama panel olarak en üst sınıf oldugunu belirttiler. bu ürün için bu para deger mi acaba???
  • ümraniyedekinde 4270xa vardı o yüzden yanaşmadık

değer bence sanırım

pioneerın bu konuda en iyisi olduğunu düşünürsek
  • Panasonıc tersih etmen daha iyi olur ..
  • Pioneer PDP-427XA ....Bence hiç boşuna vakit kaybetmeden cihaz tükenmeden alın... ayrıca pana px80, lg pg6000 , sammy Q91 e oranla üst sınıf bir cihazdır ....
    quote:

Orjinalden alıntı: serdarmar

tavsiyeniz için teşekkürler. bu arada bugun beylikduzu mediamarkt ta 2180 ytl ye pioneer pdp 427xd gördüm. bu ürün için kampanya vardı. teknik özellikleri çok yüksek değil ama panel olarak en üst sınıf oldugunu belirttiler. bu ürün için bu para deger mi acaba???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0sedan -- 23 Haziran 2008; 11:02:13 >
  • bencede panasonic marka tercih edilir...
  • sanırım pana px80e alacağım. bu ürün amazonda sınıfında ilk 5 içersinde satılıyor. çok tutulan ve memnun kalına bir ürün olduğunu gördüm. bu ürünle ilgili uygun fiyat ve kampanya şu anda mevcut mu?
  • Vatanda 2474 / 5 ti yaz kampanyası hesabı.
    Ama stokta kaldı mı bilmem.
  • plazma denirse tabiki panasonic diyeceğiz.bu fiyat aralığında 42px80e modelini alabilirsin 100hz ve g11 panel bu üründe dikkat cekmekte
  • lcd monbitörlerdeki gibi hangi plazmanın hangi pğaneli kullandığını görebilecveğimiz bi site varmı acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdarmar

tavsiyeniz için teşekkürler. bu arada bugun beylikduzu mediamarkt ta 2180 ytl ye pioneer pdp 427xd gördüm. bu ürün için kampanya vardı. teknik özellikleri çok yüksek değil ama panel olarak en üst sınıf oldugunu belirttiler. bu ürün için bu para deger mi acaba???

ufak bir burn in tehlikesi dışında bu fiyata daha iyi performans mümkün değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.