Şimdi Ara

PlayVision Measy RC11 Hareket Sensörlü Air Mouse (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
11
Favori
11.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: caprice

@ husock

Çalışır, mantık usb stick var bunu taktığınızda tüm fare ve mauseler gibi algılıyor.

@ Marjinal01

Bende aşağı yukarı 4-5 metreden kullanıyorum, performansta sıkıntı yok, piller yeni olduğu müddetçe !

Maus ta sıkıntı yok klavye bazen 2 kere basmanız gerekebiliyor usb stick arkada olduğundanmıdır,pillerdenmidir bilmiyorum.

USB uzatma kablosuyla usb stick'i televizyonun kenerından dışarıya doğru uzatıp çekim kalitesinde değişme varmı diye baktınız mı ? Eğer sırf arkada olduğu için sorun yaratıyorsa Tv.nin kenarına 1-2 cm çıkık bir şekilde USB sticki sabitlerseniz, sorunu çözmüş olursunuz.
  • Memnun kalmazsak iade şansımız var mı acaba. ?
  • yahu arkadaş kendinizi geliştirin biraz, tek satır mesaj yazacaksınız koca resimli mesajı alıntılıyosunuz el insaf yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jan Dara

yahu arkadaş kendinizi geliştirin biraz, tek satır mesaj yazacaksınız koca resimli mesajı alıntılıyosunuz el insaf yahu

Evet arkadaşlar alıntı yapacağınız yeri alıp mesaj yazdığımız yerde quote ye bastığımız yerin içerisine yapıştırabiliriz.

quote:

...................misal......................
  • Bunun hareket sensörüyle android oyunlarını oynaya biliyor muyuz acaba ?
  • Dün forumdaki bir arkadaştan aldım,tablete taktım ve hdmi ile tableti tv ye bağladım..mause hemen tanıdı,problem yok..istediğin zaman klavye,istediğin zaman mause oluyor..tuş işlevlerini çocuklardan firsat bulursam (tablet çocuklar arasında geziyor) çözmeye çalışacağım..oyun sırasında pek işlevi yok,yani hareket sensoru deyince uzaktan direksiyon gibi kullanılmıyor..yön tuşlu oyunlarda kullanılabiliyor...tuşlara alışımı zor ve nazik olmak gerekiyor..benim hoşuma gitti,tv ekranında dolaşmak zevkli oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut070 -- 29 Ocak 2013; 14:02:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut070

Dün forumdaki bir arkadaştan aldım,tablete taktım ve hdmi ile tableti tv ye bağladım..mause hemen tanıdı,problem yok..istediğin zaman klavye,istediğin zaman mause oluyor..tuş işlevlerini çocuklardan firsat bulursam (tablet çocuklar arasında geziyor) çözmeye çalışacağım..oyun sırasında pek işlevi yok,yani hareket sensoru deyince uzaktan direksiyon gibi kullanılmıyor..yön tuşlu oyunlarda kullanılabiliyor...tuşlara alışımı zor ve nazik olmak gerekiyor..benim hoşuma gitti,tv ekranında dolaşmak zevkli oluyor...

bence mouse nin yerini tutmuyor, hassasiyet denk getirme daha zor, fps oynasan oynanmaz cinsten. Çok iyi de çektiğini söyleyemeyeceğim.
  • Çekim gucunden problem yaşamadım..yalnız normal mause zeminden destekli olduğu icin hassasiyet daha iyi kontrol edilir tabiki,sonuçta bu havada kalıyor..bilgisayar icin değil ama,tv icin cok iyi bence..koltuktan kalkmadan idare şansı veriyor ve kumanda boyutlarında neredeyse...benim sorunum tablette dikey oynanan oyunlar tv de yatay çıkıyor malesef ..yani tv de kullandığımızda tablet yatay pozisyonda olmalı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu biraz zaman asımına ugramıs ama genede ihtiyacı olan arkadaslar olabilir.

kargo beleş 19.99 $ site ismi jpeg uzerinde

PlayVision Measy RC11 Hareket Sensörlü Air Mouse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 30 Ocak 2013; 5:18:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Konu biraz zaman asımına ugramıs ama genede ihtiyacı olan arkadaslar olabilir.

kargo beleş 19.99 $ site ismi jpeg uzerinde

PlayVision Measy RC11 Hareket Sensörlü Air Mouse

Artık o fiyatlara düştü rc 11 olanlar

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=measy+rc11&manual=y&productId=628845953

• kullanimi nasil bu aletlerin ? O tuslari kullanabilir miyim bilmiyorum, ancak videolardan gordugum kadari ile mouse olarak basarili bir urun degil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Panasonic L42ET5E televizyonum için böyle bir şey düşünüyorum. Çok sevdiğim ve kullandığım Youtube uygulaması için klavye lazım, kumandadan harf seçmek çok uğraştırıyor. Fiyat fena değilmiş. Haftasonu Vatan'a bakmıştım böyle bir şey için, 2 farklı cihaz vardı. Biri Everest marka oval şekilli bir cihaz (klavye artı touchpad) diğeri de markasız bir mini klavye, yine bunun da sağ tarafında küçük bir touch pad var. TV yi bana satan arkadaşa bu cihazların performansı nasıl diye sordum, bunlarda genelde çekim problemi oluyor dedi. Yakından kullanmak gerekiyormuş. İki cihazda da 10 mt menzil yazıyordu, bu Measy RC11 de de 10 mt menzil varmış. Ben koltuğuma oturup, oradan tüm işlemlerimi yapmak istiyorum, koltukla TV arası max 3-4 mt. Tam performanslı iletişim oluyor mu acaba? Şu eski dandik kumandalar gibi tam hedefe nişan almadan istediğimiz pozisyon ve yönde verim alınabiliyor mu?

42et5 var bende de... logitechin klavye touchpadli klavyesini aldim klavye guzel calisiyor da mouse calismiyor... o yuzden cok gerek var mi bilmiyorum... bir de tv cok yavas adeta iskence birsey yapmak... bunu alinca yaninda android media player almak sart gibi geldi bana.... baya umutlu sekilde laptop kullanmam artik diyerek smart tvli wifili bu tvyi aldim da hic kullanmadim...

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child
    bir de tv cok yavas adeta iskence birsey yapmak... bunu alinca yaninda android media player almak sart gibi geldi bana.... baya umutlu sekilde laptop kullanmam artik diyerek smart tvli wifili bu tvyi aldim da hic kullanmadim...

Yavaş derken, hangi fonksiyonları kastediyorsun? Ben bu denli sitem edilecek bir sıkıntı hissetmedim hiç. TV yayınlarını Digitürk üzerinden alıyorum, o yüzden kanal değiştirmelerdeki yavaşlıklar tamamen digitürk recevierı kaynaklı, ki eminim bunu biliyorsundur zaten. Viera uygulamalarını diyorsan, normal bir hızda çalışıyor, daha hızlı olsaymış dedirtmedi hiç bana. Çift işlemcili televizyonlar da var ama bence bu tv nin fiyatına alınabilecek en iyi led TV budur. Bende var diye değil, çok uzun bir araştırma süreci yaşadım ordan biliyorum. İyiki aklımdaki ilk tv yi almayıp ET5E yi almışım. ET5E candır, iyidir . O kadar ciddi boyutta bir yavaşlık söz konusu ise bence servis çağır baksınlar, detay bilmiyorum ama bence olmaması gereken bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 30 Ocak 2013; 11:40:24 >

• http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/playvision-measy-rc11-69532001 üzerinden sipariş verdim zira garantili olduğu için buradan verdim yurt dışından ürünün gelmesi 15 günü buluyor ayrıca bozulsa veya arızalı çıksa muhattap yok bakalım gelsin bir inceleyelim videolarında gördüğüm kadarı ile tam istediğim ürün lg tvlerdeki gibi kumandayı mouse olarak dönüştürüyor
  • quote:

quote:

bir de tv cok yavas adeta iskence birsey yapmak... bunu alinca yaninda android media player almak sart gibi geldi bana.... baya umutlu sekilde laptop kullanmam artik diyerek smart tvli wifili bu tvyi aldim da hic kullanmadim...

Yavaş derken, hangi fonksiyonları kastediyorsun? Ben bu denli sitem edilecek bir sıkıntı hissetmedim hiç. TV yayınlarını Digitürk üzerinden alıyorum, o yüzden kanal değiştirmelerdeki yavaşlıklar tamamen digitürk recevierı kaynaklı, ki eminim bunu biliyorsundur zaten. Viera uygulamalarını diyorsan, normal bir hızda çalışıyor, daha hızlı olsaymış dedirtmedi hiç bana. Çift işlemcili televizyonlar da var ama bence bu tv nin fiyatına alınabilecek en iyi led TV budur. Bende var diye değil, çok uzun bir araştırma süreci yaşadım ordan biliyorum. İyiki aklımdaki ilk tv yi almayıp ET5E yi almışım. ET5E candır, iyidir . O kadar ciddi boyutta bir yavaşlık söz konusu ise bence servis çağır baksınlar, detay bilmiyorum ama bence olmaması gereken bir şey.

smart ozelliginden bahsediyorum... internette hic surf yapmayi denemediniz sanirim yada benim tv'de sorun var... browser'in acilmasi bile 10 sn istiyor, bi sitenin acilmasi icinen az 5 sn beklemek gerekiyor ve flash desteklenmiyor... kisacasi smart ozelligi icin bosa para verdim diye dusunuyorum... uygulamalar da yavas bence.. youtube da dahil....
    ps: emin olun sizin kadar arastirmisimdir almadan once

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 30 Ocak 2013; 13:37:40 >

• quote:

quote:

quote:

smart ozelliginden bahsediyorum... internette hic surf yapmayi denemediniz sanirim yada benim tv'de sorun var... browser'in acilmasi bile 10 sn istiyor, bi sitenin acilmasi icinen az 5 sn beklemek gerekiyor ve flash desteklenmiyor... kisacasi smart ozelligi icin bosa para verdim diye dusunuyorum... uygulamalar da yavas bence.. youtube da dahil....
    ps: emin olun sizin kadar arastirmisimdir almadan once

OK anladım. Ben flash desteği olmadığını bilerek almıştım, tv de sörf yapmak bana cazip gelmediği için de dert etmedim hiç. Ama youtube uygulamasını ben çok sevdim, ilk kez TV de kullandığım içinmidir bilmem. Emin ol çok daha kötü Smart TV ler var daha pahalıya. Smart özelliği bence sadece sörf yapılabilmesi değil, istediğin özelliğe sahip daha pahalı LG ve Samsunglar var Philipsler var ama birinde iyi olan bir özellik diğerinde kötü, veya yok, ya da tam tersi. Üzüldüm şahsen o kadar araştırdıktan sonra pişman olmana. Bu elektronik işi şans işi, süper cihaz dersin bi kamyon para verir alırsın, yan komşundaki dandik cihaz daha güzel görüntü verir. Sağlık olsun diyelim.

• Lg nin magic remote kumandasına benziyor ama bununla biraz zor olur.Malum kocaman klavyeyi acuç içine sığan kumandayla bir tutamayız ama fiyat olarak güzelmiş.
  • quote:

OK anladım. Ben flash desteği olmadığını bilerek almıştım, tv de sörf yapmak bana cazip gelmediği için de dert etmedim hiç. Ama youtube uygulamasını ben çok sevdim, ilk kez TV de kullandığım içinmidir bilmem. Emin ol çok daha kötü Smart TV ler var daha pahalıya. Smart özelliği bence sadece sörf yapılabilmesi değil, istediğin özelliğe sahip daha pahalı LG ve Samsunglar var Philipsler var ama birinde iyi olan bir özellik diğerinde kötü, veya yok, ya da tam tersi. Üzüldüm şahsen o kadar araştırdıktan sonra pişman olmana. Bu elektronik işi şans işi, süper cihaz dersin bi kamyon para verir alırsın, yan komşundaki dandik cihaz daha güzel görüntü verir. Sağlık olsun diyelim.

tv acisindan ve 3d acisindan memnunum cok guzel tv ama smart tvsi hayal kirikligina ugratti ve maalesef ara sira teknoloji marketlerde dolasirken( aldiktan sonra ) diger tvlerin smartlari gayet hizli, mouse kullaniliyor gayet normal sekilde... tabi bir de suanki piyasadan 600 tl fazla odemenin inanilmaz uzuntusu onun disinda dedigim gibi goruntusunu begeniyorum...

• Kumanda geldi digiturk kumandasiyla ayni boyutta ve çok işlevsel harika bir ürün ihtiyacimi fazlasiyla karsiladi tavsiye ederim es8000 tv ile tam uydu
  • atrix (androıd.2.3 yada otg kablo ile bağlabnır açlışırmı arkadaşlar.!
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.