Şimdi Ara

PLAYVISION GERÇEK 5.1 (ANALOG + USB) KULAKLIK ANA KONU *** (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
484
Cevap
13
Favori
45.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Demonish

Uzun zaman oldu, güncel bilgi sayılmaz ama ben servise gönderirken " info@playvision.com.tr" adresine bilgi verip, cevaben gönderdikleri e-postadaki sürat kargoda kayıtlı ticari kodlarını kullanarak ücretsiz göndermiştim.
    arkadaslar az once burak bey cep telefonumdan ulastılar bana, kendılerıne cok tesekkur ederım gercekten cok ılgılı ve anlayıslılar, benım gıbı tez canlı bırısını bıle ılgı ıle dınledıler ve her konu hakkında bılgılendırerek tum sorularıma acıklılık getırdıler, tekrardan kendılerıne cok tesekkur edıyorum, turkıye dekı teknık servıslerı ve satıs yapan fırmaları gorunce boyle kısılerı gormek sasırtıyor ınsanı, cıhazım ıle de gerektıgı sekılde ılgılenıcekler ınseAllah sagolsunlar, musterı memnunıyetını fazlasıyla saglıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 21 Aralık 2013; 20:50:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

arkadaslar az once burak bey cep telefonumdan ulastılar bana, kendılerıne cok tesekkur ederım gercekten cok ılgılı ve anlayıslılar, benım gıbı tez canlı bırısını bıle ılgı ıle dınledıler ve her konu hakkında bılgılendırerek tum sorularıma acıklılık getırdıler, tekrardan kendılerıne cok tesekkur edıyorum, turkıye dekı teknık servıslerı ve satıs yapan fırmaları gorunce boyle kısılerı gormek sasırtıyor ınsanı, cıhazım ıle de gerektıgı sekılde ılgılenıcekler ınseAllah sagolsunlar, musterı memnunıyetını fazlasıyla saglıyorlar

Alıntıları Göster
    Playstation 4'te kulaklığın mikrofonunu deneyen var mı arkadaşlar, çeviriciyle çalışmıyorsa boşuna çevirici almayayım ? Dualshock 4'te kulaklık girişi 3,5 mm.

• Playstation 4 te calisip calismadigini bende merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevaniko

Playstation 4 te calisip calismadigini bende merak ediyorum.
    yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Bu fiyata başka kulaklık bakmayın derim. X-fi xtreme gamer ses kartım var. Usb ya da onboard ses kartıyla kullanırsanız memnun kalmazssınız.
    3 dezavantajı var;
    -Kablolu olması
    -Arka hoparlörlerin 40mm yerine 30mm olması
    -Uzun süreli kullanımda kulağı acıtması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lwd -- 13 Ocak 2014; 19:02:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lwd

yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Bu fiyata başka kulaklık bakmayın derim. X-fi xtreme gamer ses kartım var. Usb ya da onboard ses kartıyla kullanırsanız memnun kalmazssınız.
    3 dezavantajı var;
    -Kablolu olması
    -Arka hoparlörlerin 40mm yerine 30mm olması
    -Uzun süreli kullanımda kulağı acıtması.

Alıntıları Göster
    mkv filim izlerken normal dts avr de izliyorum..bu kulaklık ile geceleride filim izlemek isterim,merakım aynı 5+1 sese yakın değer alabilirmiyim.
    oyun ve özelikle müziklerde performansı nasıl,bass konusunda yeterlimi..bilgiler için şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: erdote

mkv filim izlerken normal dts avr de izliyorum..bu kulaklık ile geceleride filim izlemek isterim,merakım aynı 5+1 sese yakın değer alabilirmiyim.
    oyun ve özelikle müziklerde performansı nasıl,bass konusunda yeterlimi..bilgiler için şimdiden teşekkürler..

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ciddi anlamda kulaklık arıyorum bu ürünü alsam mı almasam mı ? bi çare bulun çok kararsız kaldım bir iki gün önce '' goldmaster ht-51 '' ürününü aldım tamamen facia milattan önce kalmış ürün hiç bir şey desteklemiyor tekrar bi hata yapmak istemediğimden sizlere danışayım dedim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vtxc -- 20 Haziran 2014; 12:11:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vtxc

Arkadaşlar ciddi anlamda kulaklık arıyorum bu ürünü alsam mı almasam mı ? bi çare bulun çok kararsız kaldım bir iki gün önce '' goldmaster ht-51 '' ürününü aldım tamamen facia milattan önce kalmış ürün hiç bir şey desteklemiyor tekrar bi hata yapmak istemediğimden sizlere danışayım dedim ..

Alıntıları Göster
    Benimde kulaklığım bozuldu, servise göndericez artık 30 tl güzel ücret ama kargolarda işin içine girince biraz tuzlanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Benimde kulaklığım bozuldu, servise göndericez artık 30 tl güzel ücret ama kargolarda işin içine girince biraz tuzlanıyor

Alıntıları Göster
    Bu üründen satın aldım ama katlanılmaz bir dip gürültüsü var. Güç adaptörü ile kullanmak dışında kesilmiyor, o adaptörle de mikrofon çalışmıyor. Kısacası bu haliyle işimi görmedi.

Edit : Firmadan Burak bey oldukça yardımcı oldu ve ilgilendi sağolsun, xbox için düşünülmüş, kumandadan çıkan mikrofon kablosuna 2.5mm>3.5mm dönüştürücü takarak ses kartına direkt bağlarsanız mikrofon
    pc'deki ses kartınız üzerinden çalışabiliyormuş. Bir usb uzatma kablosu ile usb gücünü elektrik adaptöründen vereceğim ve mikrofonu da bu şekilde kullanacağım böylece sorun kalmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 27 Ağustos 2014; 19:19:11 >

• Arkdaşlar bendeki sorunsuz çalışan ve gerçekten sıfırdan farksız HST-51 True Surround 5.1 kulaklığımı satıyorum. Fiyat: 90TL ilgilenenler olursa PM.
    Ayrıca bu kulaklıkla PS3 falan bağlamada gerekecek Playvision HDA-51A Digital Sound Decoder i de satıyorum. Fiyat: 90TL

PS3 PS4 için alacak olan olursa bu ikisini benden tek birinin fiyatına alabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DamnedLife

Arkdaşlar bendeki sorunsuz çalışan ve gerçekten sıfırdan farksız HST-51 True Surround 5.1 kulaklığımı satıyorum. Fiyat: 90TL ilgilenenler olursa PM.
    Ayrıca bu kulaklıkla PS3 falan bağlamada gerekecek Playvision HDA-51A Digital Sound Decoder i de satıyorum. Fiyat: 90TL

PS3 PS4 için alacak olan olursa bu ikisini benden tek birinin fiyatına alabilirler.
    Güncelleme: İkisi de satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DamnedLife -- 14 Kasım 2014; 21:05:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DamnedLife

Güncelleme: İkisi de satılmıştır.

Alıntıları Göster
    Gözlükle kullanımı nasıl, bu şekilde kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XGSpirit

Gözlükle kullanımı nasıl, bu şekilde kullanan var mı?

Alıntıları Göster
    Anakart üzerindeki 5.1 çıkışa bağlayınca 5.1 ses tam olarak alınabiliyor.Usb üzerinden kendi ses kartını kullanınca 5.0 alınabiliyor.Lfe kanalı yani bass kanalı çalışmıyor.Normal bağlantıda çalıştığına göre kendi usb kartı 5.0 veriyor.Benim için eksi yanı bu oldu.Laptop ile kullanırken 5.1 ses alamıyacam yani.Usb den bağladığımda şurdaki küçük avi dosyası ile test ettim.
    http://www.tfm.ro/win32-projects/test-avi-ac3/

usb üzerinden deneyip bilgi verirseniz sevinirim.
    Gerçi herkesde aynı olacağını sanıyorum.

• Kapıda ödeme ile alabilme şansım varmı bu kulaklığı? Ve telefonla kullanma
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalazugna

Kapıda ödeme ile alabilme şansım varmı bu kulaklığı? Ve telefonla kullanma

Hocam bana neden soruyorsunuz? Firma sahibi mi zannettiniz beni?
  • quote:

Orijinalden alıntı: banditnew5

Anakart üzerindeki 5.1 çıkışa bağlayınca 5.1 ses tam olarak alınabiliyor.Usb üzerinden kendi ses kartını kullanınca 5.0 alınabiliyor.Lfe kanalı yani bass kanalı çalışmıyor.Normal bağlantıda çalıştığına göre kendi usb kartı 5.0 veriyor.Benim için eksi yanı bu oldu.Laptop ile kullanırken 5.1 ses alamıyacam yani.Usb den bağladığımda şurdaki küçük avi dosyası ile test ettim.

Edit:silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XGSpirit -- 7 Ocak 2015; 11:12:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: XGSpirit

quote:

Orijinalden alıntı: banditnew5

Edit:silindi

Alıntıları Göster
    http://www.demo-world.eu/2d-demo-trailers-hd/
    http://www.demo-world.eu/3d-demo-trailers-hd/
    http://www.demo-world.eu/movie-trailers-hd/
    http://www.demo-world.eu/dolby-dts-thx-wmv-distributor-trailers-sd/

Sitede çok kaliteli bolca 5.1ve7.1 demoları var, bir kısmı kayıpsız(lossless) kalitede @burbarian konunun ilk mesajına eklenebilir.

Spheres v1 (Lossless)
     PLAYVISION GERÇEK 5.1 (ANALOG + USB) KULAKLIK ANA KONU ***

Atmos Conductor (Lossless)
    Atmos Unfold (Lossless)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XGSpirit -- 7 Ocak 2015; 11:11:36 >

• XGSpirit kullanıcısına yanıt
    Akşama eklerim. Gerçi bu kulaklık üzerine bir kaç tane daha aldım sattım ama hâlâ ilgilenen arkadaşlar varsa konuyu güncel tutmakta fayda var.
  • Selamlar,

@burbarian detaylı incelemniz için çok teşekkürler. Bu kulaklığı alma arefesindeyim. Çoğu mesajı okudum ama gözümden kaçtıysa affola. Acaba kulaklığın yalıtımı hakkında ne diyebilirsiniz? Etrafı rahatsız edecek şekilde dışarı ses veriyor mu?
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechastyler

Selamlar,

@burbarian detaylı incelemniz için çok teşekkürler. Bu kulaklığı alma arefesindeyim. Çoğu mesajı okudum ama gözümden kaçtıysa affola. Acaba kulaklığın yalıtımı hakkında ne diyebilirsiniz? Etrafı rahatsız edecek şekilde dışarı ses veriyor mu?
    Teşekkürler

Dışarı vermeyen kulaklıklar genelde ahşap kaplama olanlardır ve pahalıdırlar. Yüksek seslerde elbette dışarı bir parça ses verir. Bulunduğunuz ortam ve ortamdaki kişilerin gürültü hassasiyetine bağlı olarak rahatsız olma durumu görecelidir.
  • burbarian B kullanıcısına yanıt
    Tabii ki haklısınız herkesin sesten rahatsızlık eşiği farklıdır. Dışarı sıfır ses vermesini beklemek için sizin de bahsettiğiniz daha üst sınıflardaki kulaklıklara yönelmek gerekiyor. Benim kastettiğim misal "Speedlink Medusa nx 5.1" kulaklığından bahsedilirken ses düzeyinin tatmin edici ama neredeyse tüm sesi dışarı verdiğinden bahsediliyor. Yani daha ilk anda bu durum göze çarpıyor (aslında kulağa) ve eksi hanesine yazılıyor. Ama bu başlıkta buna benzer bir yorum göremedim. O yüzden bu kadar bariz bir biçimde dışarı ses vermediği sonucunu çıkarıyorum. Yine de emin olmak adına bir kez daha bir bilene danışayım istedim. Cevabınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.