Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Omer687 , Omer687 , Glasscannon Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
107.627
Cevap
259
Favori
3.942.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Offf karnım [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] Ulan microsoft yine kekledin milleti. Jet fadıl gibi tosun gibi safları buldukça kekliyorlar

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 29 Kasım 2020; 20:2:49 >
  • GrammarNazi reyizzzz :))))

• Piyade_Nefti P kullanıcısına yanıt

mitsubişhinin (evet mitsubişhi) space star adlı güzel şirin bir otomobili var, bence iş görür. o da atmosferik bu arada hem de 1.2 :D

• One Controller DS4'ten fersah fersah daha ergonomik ve sağlam kusura bakmasın o arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsola 8300 TL verip ama gamepass demek de bilemedim. Bu gamepass napıyor yeni gelen oyunların hepsini ayda 30-40 TL’ye oynatıyor mu?
  • Bende xbox360, ps3 ,ps4 ve pro kullandım xbox series x alacağım ama gamepassin cok bi önemi yok. Sonucta fifa,bf,cod gibi oyunları pri sec yari fiyatına alıyoruz her iki konsolda..

Yas geçti artık Exclusive ilerlemeli oyunlar hic keyif vermiyor ama illa cok guzel derlerse forumdan sec hesap alıyorum geri ayni fiyata satıyorum. Beleş oyun oynuyoruz..

Eskiden bile 3 5 dvd alir eve gelir kurar tanesi 5tlden 15 25tl verirdik.

Suan konsolda onu bile vermiyoruz Bedava oyun ya bedava:)

Ne gamepassi.

Benim icin oncelik serverlarin multide cok sıkıntı olmamasi nedeniyle xbox alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 29 Kasım 2020; 21:30:52 >
  • Playstation5 P kullanıcısına yanıt

60 fps yapmak için çözünürlüğü mü düşürmüşler ulan ubisoft[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

60 fps yapmak için çözünürlüğü mü düşürmüşler ulan ubisoft 

Oyunu oynamak için indirim dönemini bekliyorum. İndirim gelene kadar Ubisoft downgrade ede ede Valhalla'yı şu hâle getirecek konsollarda:

Allah kahretsin şu yüksek FPS sevdasını. 30 FPS'e kilitleyin şu oyunları, basın yüksek kalite grafiği, bir kare bile 29 görmeyelim, yeter. Sanki Counter-Strike'ta turnuva oynuyoruz. İstemiyorum yüksek FPS falan!

Hep söylüyorum. Only next-gen oyunlar geldiğinde 60 FPS görmeyeceğiz open-world oyunlarda. Doğasına aykırı. 500 $'lık aletten 2000 $'lık PC gücü istiyor millet...

• ABD de yaşasam elimin adlında iyi bir PC bir de ps 5 im olurdu
    Ama türkiyedeyim burda işimi görecek bir PC + Xbox s x aldım.
    Mantıklı da yaptığımı düşünüyorum
    Xbox serisini de kullandım önceden ps serisini de
    Ps de sürekli oyun almak gerekiyor yoksa süs gibi duruyor . Xbox da yılda 1 2 oyun + gamepss ile çok aktif kullanabiliyordum.
    O yüzden bütçe meselesi ben yılda bir ps5 parası daha oyuna gömerim diyorsanız ps5 alabilirsiniz
    Kimi için gamepass önemli değil ama benim için önemli arada forza oynuyorum gear oynuyorum, f1 2019 oynuyorum rdr2 varken onu bitirdim nba2k20 geldiğinde sıkılana kadar oynadım. W3 orda bitirdim.
    Bir oyunun sadece benim platformda çıkması benim umrumda değil sadece ben oynayacağım diye ekstra haz almam bir oyundan güzelse herkes oynasın beni ilgilendirmez .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dwimmerlaik -- 29 Kasım 2020; 21:34:33 >
  • Türkiyede tartışma kültürü varmıki tartışalım.Haklı veya haksız herkes kendi desteklediği düşüncesini ölümüne ve biliçsizce savunuyor.Kendi düşünceme gelirsek bu nesildede tercihim ps5 den yana olacak Nedenleri: Xbox birsürü Oyun stüdyosu satın aldı Xbox Series X dolu dolu Oyunlar gelicek beklentisi yarattı.Ama hiçbirşey görmedik onu yerine biz herkesin oynuyabieceği karma bir sistem yapıcaz dediler ve işin içine Xbox Series S soktular.Bu konsol X in bütün nimetlerini çöpe atti çünkü Oyun firmalara bir Oyunu yaparken S e göre yapmak zorunda X göre yapsa S in kaldırmaması gerek buda çıkacak Oyunların indie tarzı oyunlar olucağını gösteriyor.Eğer bu nesilde Ms Ps nın yaptığı politikanın aynısını yapsaydı deseydi stüdyolarına X alıyorsanız yaratıcı oyunlar yapana kadar stüdyodan dışarı çıkmıyorsunuz.Bu deseydi hem gamepass hem online altyapı hemde kaliteli Oyunlarla çok rahat alır yürürdü şimdi ise değişen hiçbirşey yok Sony hala önümüze iyi işler koymaya devam ediceğini söylüyorken Ms hala daha adım atmaya nieti yok.Benim tercihim kaliteli Oyunlardan yana.

• Ne dedin sen, "Yaklaşan tehlike" mi? :D

Yaklaşan bir Halo vardı Xbox tarafında, onla da eğleniyoruz işte, tehlike ne kelime, Craig'ten endişe duyulur mu?

Bir de slogan çok manidar bak, doğrusu, "power of dreams" olacakmışta yanlış yazmışlar :)

Siz hayal dünyanızda uçmaya kaçmaya devam ederken Sony henüz keşfedilmemiş gezegeni bulacak :)

Bunu da savunma olarak falan algılamayın sakın, ciddi ciddi olayları "yaklaşan tehlike" olarak tanımlıyorsun ya, o sebeple ben de gereksiz abartılı şekilde yazıyorum. Ama ben bunları yazarken aramızda şöyle bir fark oluştu, gerçeği ve olacak şeyi yazdım en azından, hayalimde kurduklarımı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 29 Kasım 2020; 21:42:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Playstation5

Offf karnım  Ulan microsoft yine kekledin milleti. Jet fadıl gibi tosun gibi safları buldukça kekliyorlar

Phil Spencer temsili[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 29 Kasım 2020; 21:6:57 >

• dark dragon kullanıcısına yanıt

Aynen öyle[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Ahahahaaa EGGpass[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Bakıyorum burada hep ps cılar var doğrudur tabi xbox sahipleri oyun oynadıkları için burda görmek zor oluyor aksine ps'cılar buralarda çok geziyor noldu sarmadı mı ya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanmtnn

Bakıyorum burada hep ps cılar var doğrudur tabi xbox sahipleri oyun oynadıkları için burda görmek zor oluyor aksine ps'cılar buralarda çok geziyor noldu sarmadı mı ya :)

Demons souls, Spider Miles yeni bitti. Onlar ne oynuyorlar Forzo 96 mı. [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

Bak ben sana acı olanı diyim Xboxcuların diyecek bir şeyleri yok ondan yazamıyorlar. 12 çikilop teraflop güç dediler kıyaslamalarda balon gibi patlak çıktı, oyun desen oyunu yok boş makine. Ee ne anlatacaklar gelip? 1080p menünün güzelliğini mi? :D

• Oyunu boş makine derken 18.oyunu yüklüyorum şuan makineye :) çok aynı şey üstünde durabilen bir insan olmadığım için ee sen ne oynayacaksın şimdi bu ikisi bittiyse ahaha

• furkanmtnn kullanıcısına yanıt
    18 oyunun içinde kaç tane yeni oyun var acaba :) ben de plus collection’daki oyunları yükleyeyim o zaman 20 tane oyun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oyunu boş makine derken 18.oyunu yüklüyorum şuan makineye :) çok aynı şey üstünde durabilen bir insan olmadığım için ee sen ne oynayacaksın şimdi bu ikisi bittiyse ahaha

Bak kesin 18 oyunun 18'inide 2-3 sene önce oynamışımdır kesin küflenmiştir arşivde durmaktan artık. Yeni generasyon konsol alıp küflenmiş oyun oynuyorum diye övmekte yani ne biliyim. :D

Ben Demons diyorum, Spiderman diyorum yeni generasyon diyorum. [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrUckmann -- 29 Kasım 2020; 22:42:31 >
  • quote:

Oyunu boş makine derken 18.oyunu yüklüyorum şuan makineye :) çok aynı şey üstünde durabilen bir insan olmadığım için ee sen ne oynayacaksın şimdi bu ikisi bittiyse ahaha

Tetriste yükle, native 4k mış xbox series x te[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.