Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _conscript_

Ace Combat 7 gelicek VR'a. Bu oyun VR aldırır bana

acaba bu sene çıkar mı ace combat 7
  • becks1907 kullanıcısına yanıt
    Çıkış tarihi 2017 diyor ama net bir tarih yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaŞKumandaN

quote:

Orijinalden alıntı: akyurt

grafikleri kötülüyorsunuz da ps2 den iyi ps3 den kötü falan filan gerceğe yakın görüntü sağlarlarsa millet nasıl oynucak kalpden gitsin mi millet bence tam kıvamında..

Çözünürlüğü çok kötülüyorlar. Fakat okadarda kötü bir çözünürlük yok. Bence benim için yeterli. Daha iyisi ancak 4. 5 sene sonra ps5 çıktıgında ps vr2 ile olur. Ozamana kadar tadını çıkartırız. Dert etmeyin o kadar

Vr'a uzun bi süre destek gelir ama vr2 için 4-5 sene beklemezler. 3 seneye raflarda bence:) ps4 raflara yeni çıktığında adamlar pro'ya geçmişlerdi bile. Emin olun vr2'nin argesi cartu curtu coktan başlamıştır. Hızlanan teknolojinin eseri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• makta06 M kullanıcısına yanıt
    Zaten 1000 kere sordun özelden sordun. sonra bir daha sordun. Şöylemi olsa böyle mi olsa irdeledin durdun. Yemin ediyorum icimden dedim ki bu kadar irdeleyen (kıl demiyorum) ve alsammi almasammi diye 500 kere yazan biri bunu alsa da kullanmaz. 4 aydir bende tum oyunlar var keyifle oynuyorum. Vardir eksiği illaki ama sürekli uğraşmak yerine keyif alıyorum. Senin emin ol sosyal hayatınıda merak ediyorum. Pastaneye gidelimmi diye biri sorsa eziyet ediyormusun acaba gitsek mi gitmesekmi sorsakmi sormasak mi neyse gidelim. Pasta kötü iade

• Arkadaşlar iade edecek varsa. Bence bir kez daha düşünsün. Daha çıkacak bir sürü oyun var. Daha bir çogu geliştirme aşamasında. Şimdiki duruma bakıp aldanmayın.

• Birde özellikle şöyle uzayla alakalı keşfetmeye dayalı. Ve batfield gibi fps oyunu gelirse. Vr ye ozaman harika olur.

• Arkadaşlar haftasonu PS Vr almaya niyetlendim fakat teknosa, vatan vb hiç bir mağazada stok yok. Ürün çok az gelmiş ve onlarda satılmış durumdaydı. İstanbul avrupa yakasında 1699tl'lik fiyatı ve sony garantisiyle alabileceğim bir yer tavsiye edebilir misiniz?
  • bende çok mutluyum vr ile ara ara oynayıp keyfini yaşıyorum.. çok da güzel yeni oyunlar gelicek. güncellemeler ile düzeltmelerde yapıyorlar görüntü vs. ki bence gayet yeterli.

oyunlar dışında da gayet eglenceli kullanabilirsin odanı bir sinema salonuna çeviriyor.

özellikle exclusive gelicek farpoint ve özel vr aim controller ile ve diğer yeni oyunlarla daha da güçlenecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerf

Arkadaşlar haftasonu PS Vr almaya niyetlendim fakat teknosa, vatan vb hiç bir mağazada stok yok. Ürün çok az gelmiş ve onlarda satılmış durumdaydı. İstanbul avrupa yakasında 1699tl'lik fiyatı ve sony garantisiyle alabileceğim bir yer tavsiye edebilir misiniz?

Zor bulursun herhalde stoklar yenilenir 1 aya kadar. Fakat fiyat 1699 olurmu orası şüpheli. 1850 tl civarı yapma ihtimali var. Kurlardan dolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: okanka18

Zaten 1000 kere sordun özelden sordun. sonra bir daha sordun. Şöylemi olsa böyle mi olsa irdeledin durdun. Yemin ediyorum icimden dedim ki bu kadar irdeleyen (kıl demiyorum) ve alsammi almasammi diye 500 kere yazan biri bunu alsa da kullanmaz. 4 aydir bende tum oyunlar var keyifle oynuyorum. Vardir eksiği illaki ama sürekli uğraşmak yerine keyif alıyorum. Senin emin ol sosyal hayatınıda merak ediyorum. Pastaneye gidelimmi diye biri sorsa eziyet ediyormusun acaba gitsek mi gitmesekmi sorsakmi sormasak mi neyse gidelim. Pasta kötü iade

• Arkadaşlar birbirinizin kalbini kırmaya degmez. Boşverin

Gerilmeye gerek yok arkadaşlar arkadaş hoşuna gitmiş bir ifade bırakmış benimde hoşuma gitti tespit. Böyle şeylere takılmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tillo_ -- 13 Şubat 2017; 16:13:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Ne oldu Çok mu komik. Bence gülmek için aynaya bakmalısınız.

kompleksli goçum benim
    Tutun şu kucuk enisteyi

• quote:

Arkadaşlar haftasonu PS Vr almaya niyetlendim fakat teknosa, vatan vb hiç bir mağazada stok yok. Ürün çok az gelmiş ve onlarda satılmış durumdaydı. İstanbul avrupa yakasında 1699tl'lik fiyatı ve sony garantisiyle alabileceğim bir yer tavsiye edebilir misiniz?

Acele etmeni önermem, mümkünse kendin demo etmende fayda var, ben şu anki haliyle 2000tl yi hak ettiğine inanmıyorum, kendin bir yerde ya da bir arkadaşında demo etme şansın olursa fiyatı da değer dersen alırsın daha sağlıklı olur. Sözün özü kimsenin gazına gelme
  • Vr in sonu vita gibi olur mu? ne dusunuyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

Vr in sonu vita gibi olur mu? ne dusunuyorsunuz

Oldu zaten

• Bu tur cihazlari deneyerek almanizi tavsiye ederim.ben fuarda denedim almaya karar verdim ve cok memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

quote:

Acele etmeni önermem, mümkünse kendin demo etmende fayda var, ben şu anki haliyle 2000tl yi hak ettiğine inanmıyorum, kendin bir yerde ya da bir arkadaşında demo etme şansın olursa fiyatı da değer dersen alırsın daha sağlıklı olur. Sözün özü kimsenin gazına gelme

Açıkcası grafik olarak son nokta bişey beklemiyorum. Farklı bir cihaz uzun suredir takip ediyorum ve merak ediyorum. Yaşattığı his olarak nasıl o daha önemli. Malesef hiç deneme şansım yok keşke olsa.

• Sanmıyorum, gayet severek oynuyorum oyunları ve benim gibi de bir tomar insan var. Makina hardcore gamer dan ziyade casual gamer lara hitap etmekte ve artık insanlar (oyuncu azınlığı saymaz isek) günlerinde 15-20 dk bi süre ayırıp eğlenebilecekleri oyunlara daha bi sıcak yaklaşıyor.

Ümidim multiplayer kısmında daha da iyi oyunlara imza atılabilmesi (fikir sıkıntısı var zannımca) makinayı kafaya takınca dünyadan soyutlanmak güzel olsa da başka bir dünyada insanlarla etkileşime geçebilmek daha eğlenceli olurdu 😊

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.