Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.817
Cevap
76
Favori
174.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

O fiyata kaçırmayın hocam, almazsanız ben alırım:) vr1den 2ye geçebilirim yani :)
    Şu anda us psnde tüm vr oyunlarında indirim var, bi göz atın derim. Ben eagle flight, statik ve keep talking and nobody explodes aldım arkadaşla 20 dolara.
    Bugün re7 gold edition aldım onu oynadım.Dehşet ötesi bir deneyim. Anlatma ile kesinlikle bu deneyimi tarif edemezsin.Ancak vr ile oynayan anlar. Zaten normalde bile korkarken, vr ile oyunun içinde apayrı bir duygu yaşıyorsun.Çünkü herşeyi bir anda gerçekmiş gibi algılıyorsun.Bu da gerçeklik manasında son nokta gibi bir şey diyebilirim.Mutlaka deneyimlenmesi gerekir.Ama işte şu baş dönmes ve hafif miide bulantısı sorunu bu oyunda da var. Sabit dururken sorun yok ama ne zaman hareket etmeye başlıyorsun o zaman başlıyor bu baş dönmesi. Bence uzun zaman vakit geçirmeden ara ara dinlenerek devam edilmesi gerekiyor. Onun dışında vr'dan çok memnun kaldım. Geleceğini düşündüğüm zaman olabileceklerini tahmin edemiyoruöm.Bence ps5 ile vr2 4k çözünürlük , daha iyi görüş mesafesi ile çok daha süper bir deneyim suncaktır diye tahmin ediyorum.

• Bazı oyunlarda 2 tane move controller istiyor. Vr kullanan arkadaşların genelinde var mı bu kontroller. Olmazsa olmaz mı?
  • fantastiko_92 kullanıcısına yanıt
    güzel bilgi bende bir bakayim oyunlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Bazı oyunlarda 2 tane move controller istiyor. Vr kullanan arkadaşların genelinde var mı bu kontroller. Olmazsa olmaz mı?
    hocam sadece seat saber oyunu için bile move almaya değer

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Hocam alışana kadar gayet normal. Benim bu 2. Vr dönemim:) ikisinde de ilk gün yarım saat, 2.gün 1 saat, 3.gün 2 saat vb. Şeklinde kullandim. Zamanla alıştı vücut, şimdi hiç sıkıntı yok. Yalniz gözünüze iyi oturttugunuza emin olun, yani yazılar falan net olsun, hafif bulanık bisey olmaz zaten yazı okumayacağız demeyin.
    Movelar bence olmazsa olmaz. Pek çok oyun zaten move destekli, ve bazı oyunlarda aldığınız zevki iki katına hatta daha fazlasına çıkarıyor. Internetten 2. Elini 100 liraya (2 tanesini) bulabilirsiniz. Kılıçlı, silahli, spor oyunlarında çok farklı özellikle.

• Arkadaşlar en uygun ve güvenilir nerede bulurum, bir tavsiyeniz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

Hocam alışana kadar gayet normal. Benim bu 2. Vr dönemim:) ikisinde de ilk gün yarım saat, 2.gün 1 saat, 3.gün 2 saat vb. Şeklinde kullandim. Zamanla alıştı vücut, şimdi hiç sıkıntı yok. Yalniz gözünüze iyi oturttugunuza emin olun, yani yazılar falan net olsun, hafif bulanık bisey olmaz zaten yazı okumayacağız demeyin.
    Movelar bence olmazsa olmaz. Pek çok oyun zaten move destekli, ve bazı oyunlarda aldığınız zevki iki katına hatta daha fazlasına çıkarıyor. Internetten 2. Elini 100 liraya (2 tanesini) bulabilirsiniz. Kılıçlı, silahli, spor oyunlarında çok farklı özellikle.
    Bende diğer oyunlarda problem olmadı. Re7 denemişmiydiniz. Onda problem oldu mu sizde.

Yok hocam, korku oyunları ile aram yok :))

• satilmistir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first9 -- 9 Şubat 2019; 13:42:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Usa PSN indirimden tavsiye edeceğiniz oyun varmı Tumblr vr dışında ?

• bende tumblr vr aldim demin lakin endo psnden.
    onun disinda yukardaki ark. bahsettigi statik begendim. lakin o endo indirimde degil. indirimi bekleyecegim.
    birde gecen indirimden carnival games vr aldim. begenedim. lakin bazi oyunlari oynamak icin cift move istiyor, bende tek var. ps3den kalma.
    su beat saber endo psn de yok gelse bende alacagim. ozaman kadar bi tane daha move bulursam eger.

bu bas donmesi,bas agrisi bende de oluyor, ne zaman hareket halinde oyunlari denesem. oyuzden hareketsiz sabit oyunlar istiyorum genelde.
  • Arkadaşlar çift move ile shooter tavsiye edebileceğiniz oyunlar var mı? Mesela Guns'n'Stories: Bulletproof VR nasıldır.Deneyen var mı?
    @trill Indirim malesef bitti, en güzel ve oyunlarının hepsi indirimdeydi.

Vr World Içindeki London Heist gayet güzel. Rush of Blood da öyle. VR için çok güzel shooter oyunlar var ama aim controller olmadığı için hiç deneyimleyemedim. Move ile Farpoint falan nasıl olur bi fikrim yok. Bu söyledigim iki oyunu move ile oynadım, gayet keyifliydi.

• Korku oyunları biraz geriyor vr da beni :) vr world elimde vardı ,Amerika PSN i son saatlerde ayarlayabildim paypal yöntemi ile ondan biraz aceleye geldi ,tek oyun tumble vr i alabildim çeşitli psnlerde indirimler oldukça burdan paylasirsak vr kullanan arkadaşlar içinde iyi olur ilerde

• beat saber için güncelleme gelmiş yeni şarkilar geldi sandim expert+ zorluğu gelmiş :(

statik vr pri veya çift hak satmak istiyen olursa almak istiyorum

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Volkan cım geçen ay aldım indrimden arkadaş ile, sende vr olduğunu bilseydim alırdım
  • Mustafa D6 kullanıcısına yanıt
    saol. geçen gün us psnde indirm vardi geç haberim oldu. iş güç derken kaçırdım indirimi. oyunu bitirdikden sonra satmak istersen aklında olsun

• ace combat 7'nin VR görevlerini oynamadan bizde VR var demeyin :) çıkmış tüm VR oyunlarını oynamış biri olarak şunu söyleyebilirim ki efsane bir deneyim. ayrıca ekteki oyunlar satılıktır.

ACE COMBAT 7 DELUXE LAUNCH EDITION (store'da 660tl) SEC 140TL

MOSS VR PRI 45

PARANORMAL ACTIVITY VR + UNTIL DAWN RUSH OF BLOOD SEC 30TL

ROLLERCOASTER THOR'S HAMMER ÇİFT 15TL

HERE THEY LIE VR SEC 15TL

DINNER DUO VR SEC 10TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_teacher -- 9 Şubat 2019; 4:5:31 >
  • Herkese merhaba forumdan bi arkadaştan Vr alıyorum da yeni giren biri için neler tavsiye edersiniz 2 move kontrocüsü var bu arada en iyi deneyim için yorumlarınızı bekliyorum iyi geceler:)
  • kratosunbicaklari kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun güle güle kullan derim,
    benim nacizane tavsiyem ilk defa kullanacağından uzay ve uçak oyunlarına hemen başlamamanı isterim niye dersen alışma sürecinde bu tarz oyunlara bir anda yüklenme yaparsan mide bulantısı ve baş dönmesi ile karşılaşacaksın,
    en güzeli arizona sunshine tarzı oyunlar ile başlayıp alışma sürecini güzel atlatırsan sonrasında bir sıkıntı yaşamayacaksın derim:)

Tavsiye edeceğim oyunlar;
    Arizona Sunshine
    Beat saber
    roller coaster
    bravo team
    firewall
    driver club
    gt5
    yazabileceğim çok oyun var kısaca şunu söyleyebilirim "ÇOK EĞLENECEKSİN"
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.