Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun hocam tavsiyelerini dikkate alacağım, iyi oyunlar...
  • kratosunbicaklari kullanıcısına yanıt
    Hocam, ben de birkaç gündür aldım oynuyorum ancak epey bir oyun aldım. Benim kesinlikle tavsiye ettiğim oyunlar,
    Superhot
    Gun Club VR
    Until Dawn: Rush of Blood
    Resident Evil 7
    Beat Saber

Şimdilik ben de en çok bunlardan keyif aldım, almadığım daha bir dolu oyun var tabi.
  • Arkadaşlar VR ilk versiyonu ve 2 versiyonu olan V2 arasında grafik ve işlemci performansları arasında ne gibi farklar var?
    Her ikisinide deneyimleyen oldumu aranızda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Ottoman

Arkadaşlar VR ilk versiyonu ve 2 versiyonu olan V2 arasında grafik ve işlemci performansları arasında ne gibi farklar var?
    grafik işlemci olarak fark yok hocam. farklar videoda anlatilmiş yeni alacaksaniz kesinlikle v2 versiyonu alin

• Arkadaşlar an itibari ile Firewall Zero Hour’ı uzun bir solukla oynadıktan sonra, gerçekten şu ana kadar en beğendiğim oyunlardan diyebilirim.
    Multiplayer oyun zaten ve 4vs4 şeklinde oyuna giriyorsunuz. Yürüme ve etrafa bakmalar oldukça rahat, mide bulantısı yapmadı bende. Ayrıca da aim controller ile inanılmaz bir deneyim. Koridorlardan takım olarak yürürken, bir ekip ruhuyla hareket ediyorsunuz, aniden gelen ateş sesleri epey gerçekçi ve ürkütüyor.
    Oynamayan arkadaşlara tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bugün geldi ve 15 dk denedim çok fena mide bulantısı yaptı bu normal mi

normaldir, uzay ve uçak oyunlarını hemen oynamamanı tavsiye ederim, ilk olarak daha durağan oyunlar ile başlarsan vücudun alışması daha kolay olur. Ben de ilk vr deneyimimi yaşarken bende de aynı şekilde oldu, 30 dk lık periyodlar ile oynamak daha iyi olur sonrasında zamanı yavaş yavaş arttırırsın, uzay türevleri halen bende aynı sıkıntıyı yaşatsa da farklı tarzdaki oyunlarda 2-3 saat boyunca aralıksız oynuyorum. 1 haftaya alışırsın :)
  • robinsonu denedim sabitken çok iyi ama joystiği ileri götürüp yürümeye başlayınca 15 saat araba yolcuğulunda kitap okumuş gibi hissetim😂

robinson u henüz oynamadım ama arizona sunshine ve theseus oyununu saatlerce oynadım sıkıntı yaşamadım, geçicidir dediğim gibi en fazla 1 haftada alışırsın
  • Beat saber satan yok mu? Sec pri farketmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKrgz1

Arkadaşlar an itibari ile Firewall Zero Hour’ı uzun bir solukla oynadıktan sonra, gerçekten şu ana kadar en beğendiğim oyunlardan diyebilirim.
    Multiplayer oyun zaten ve 4vs4 şeklinde oyuna giriyorsunuz. Yürüme ve etrafa bakmalar oldukça rahat, mide bulantısı yapmadı bende. Ayrıca da aim controller ile inanılmaz bir deneyim. Koridorlardan takım olarak yürürken, bir ekip ruhuyla hareket ediyorsunuz, aniden gelen ateş sesleri epey gerçekçi ve ürkütüyor.
    Oynamayan arkadaşlara tavsiye ederim.
    Aynen 3 hafta önce 2 günlük trial de açıldı plus da 2 gün bol bol oynadım aim ile mükemmel gerçekten counter ın içinde gibi hissettim =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Ottoman

Arkadaşlar VR ilk versiyonu ve 2 versiyonu olan V2 arasında grafik ve işlemci performansları arasında ne gibi farklar var?
    Ps4 Pro n yoksa standart ps4 ün varsa ilk versiyonunu alabilirsin pro da kullandığım için 1.versiyondan 2.versiyona geçtim görüntü olarak fark 0 sadece pro da kesinlikle 2.versiyon alınmalı yoksa 4k hdr tv den alamazsin onun dışında entegre kulaklığı var o kadar yani.
  • punkerem kullanıcısına yanıt
    O zaman şunu anlıyorum.
    PS4 pro da bile VR ekranında herkengi bir grafik farklılığı yok.
    Fark olarak sadece Televizyon ekranına aynalanan görüntüde iyileştirme var.
    Doğrumu anlamışım?

O zaman 1.500 TL verip V2 almaktansa 750 TL ye ilk versiyon VR almak daha mantıklı.

İşlemcide iyileştirmeye gidildiği için yeni sürüm VR ekranında grafiklerde iyileşme olmuş olabileceğini düşünmüştüm:(
  • The Ottoman T kullanıcısına yanıt
    Hayır dostum tam doğru anlamamışsın yada ben anlatamamişim şöyle söyleyim bu 1.versiyonun işlemci ünitesi hdmi 1.4 destekli yani standart 4k hörüntü veriyor tv ye 2.versiyon ise pro da olduğu gibi hdmi 2.0 yani 4k hdr tv varsa 4k hdr yi tam veriyor pro da yada standart ps4 de dersen tabiki pro da vr çok daha iyi oyunu yapanlar ona göre bazı detaylar vs koyuyorlar aşırı da fark yok ama ben standart ps4 de kullanmadım ama çok fark yokmuş.Hayır dediğim gibi iki vr da aynı görüntü anlamında.Valla 750 iyi fiyat eğer ki pro ya geçilmeyecek ve 4k hdr tv de kullanılmayacaksa evet gözü kapalı alabilirsin onun dışında fark yok çünkü ikisini de kullandım evimde 1.yi satıp 2.ye geçtim iyi günler
  • punkerem kullanıcısına yanıt
    Tamamdır.Teşekkürler.
  • beat saber almak isteyen var mı sec hakkına talibim ayrıca satılık vr oyunlarınız var sa değerlendirilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratosunbicaklari -- 15 Şubat 2019; 13:49:15 >
  • Nasıl oyun perfons baş ağrısı oluyor mu kullanan arkdaşlar yorum yapsın?
  • 06keskin06 kullanıcısına yanıt
    özellikle bir oyun içinmi yoksa genel olarak vr mi sordunuz hocam ? genelde karakterin yürüdüğü oyunlarda baş dönmesi oluyor. bu aralar beat saber ve superhot oynuyorum aralıksız 3 saate yakın hiç bir sıkıntı yok. bravo team de tavsiye ederim.

• 06keskin06 kullanıcısına yanıt
    hocam oynamak zevkli ve farklı bir deneyim sunuyor fakat karakteri senin hareket ettirdiğin oyunlarda miğde bulantısı ve terleme oldu bende böyle sorunlar yaşamadığım oyunlar rush of blood,superhot vr,batman arkham vr,headmaster vs gibi sadece bakarak hamle yaptığımız oyunlar sıkıntı yaşadığım oyunlar ise arizona sunshine,robinson the journey ve kısmen farpoint vs. kısmen diyorum çünkü ps exc olduğu için biraz daha görüntü kalitesi ve grafikler güzel olduğundan olabilir diğer iki oyun kadar ter basması miğde bulantısı olmadı ama uzun süre oynayınca yine oluyor kara cuma indiriminde almıştım geçen sene baya oyun alıp denedim fakat 5-6 aydır bağlamadım desem yeri var geçici heves gibi ☺️

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Oyun için sordum hocam

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.