Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.817
Cevap
76
Favori
174.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum bence ps5 çıksa bile şu anki Vr ile uyumlu olur yeni Vr çıkmaz belki v3 derler bir iki ufak değişiklik yaparlar o kadar olur. Bu benim düşüncem. Çünkü aynı anda hem Vr hem konsol üstünde çalışacaklarını düşünmüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps 5’in ne zaman çıkacağı ile ilgili okuduğum bütün habelerde ps 5 ve vr 2’den aynı anda bahsedilmiş ayrıca vr ile ilgili yorumlarda sanal gerçekliği çok iyi yaşattığı fakat görüntü kalitesinin düşük olduğu söyleniyor açıkçası bu da bana nasılki sürekli tv’lerde 1080 p, 4k felan çıkıyorsa vr’ın da yakın zamanda daha yüksek görüntü kalitesine sahip versiyonunun geleceğini düşündürtüyor. Bütün bunlar bir yana senin dediğin gibide ikisine aynı anda yoğunlaşmaları banada çok zor gibi geliyor ps 5 başlı başına bir iş zaten. Karar veremedim bir yandan 1.335 tl iyi rakam almalıyım diyorum diğer yandan bekle vr 2 yakın zaman çıkar onu alırım diyorum. 2020’den önce gelmeyeceğini bilsem alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba,beat sabre sec hak arıyorum ayrıca baska vr oyunlarıda olabilir. bende de satılık syrim oyunu var cd li özelden pm lütfen

• Hadi bakalim nasilmis. X-mas hediyesi ama 24ne kadar beklenmez.

Kutusunu saklayip hediye paketi yapariz en kötu :)

Duruma göre aim controller almayi dusunuyorum. Suan fire wall ile 65e satiliyor.

Yada move motion alacagim yeni versiyonlardan.

• Beat Saber | Çıkış Fragmanı | PSVR

• Beat Saber secondary hesap isteyen olursa alalım, 56 lira düşüyor; çıkartalım aradan.
  • Kesinlikle tavsiye ederim çok güzel bir oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baska tavsiye edecek oyunlar neler?

bu arada amazon.de de ps vr v.2 fiyat 195 euro.https://www.amazon.de/gp/product/B07K2PT733?psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiNTR -- 29 Kasım 2018; 0:50:59 >
  • PlayStation VR Mega Pack Trailer | PSVR

• arkadaslar bu beat saber da youtubede fılan bırcok vıdyo goruyorum farklı muzıklerle ps 4 vr ıcın aldım ama cok az pek bılınmedık sarkı var yenı sarkıları nasıl ekleyebılırım ?

• Lens’in içindeki bu beyaz noktalar normal mi? Hepsinde var mı? Resmi vr kapalıyken çektim

• İsmi sanal gerçeklik gözlüğü ve bence bu gözlükte aranması gereken ilk özellik görüntü kalitesidir. Vr’ın görüntü kalitesi tüplü televizyon gibi özellikle görüntünün derinine odaklanınca sanki gerçek hayatta penceredeki sineklikten dışarı bakarsınya öyle bir görüntü var. Beklediğimin çok altında yaptığım araştırmalarda olumlu görüş bildiren fazlaydı neye göre övdüler bu aleti gerçekten anlamadım

• crank444 kullanıcısına yanıt
    Dostum biraz oyuna kaptır kendini görüntüyü bırak bu fiyata oldukça iyi bir performans olduğu İçin olumlu yorum alıyor şahsen ben memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Ben görüntü kalitesi herşeyden önemli anlamında söylemiyorum mesela nintendo wii almıştım aynı zamanda ps3’te almıştım nintendo wii grafik olarak zamanın gerisindeydi ama zelda felan oynamak çok zevkliydi hatta şuan sega masterda alex the kidd in miracle world olsa sabah kadar oynarım ama mevzu sanal gerçeklik gözlüğü bütün firmalar şuan harıl harıl daha iyi grafikler için çalışıyor gerçeklik deyince benim aklıma ilk grafik geliyor bu yüzden sanal gerçeklik gözlüğü dediğin zaman ben ilk görüntü kalitesine bakarım. Diğer yandan ps vr ile şuan çok fazla oyun oynamadım belkide dediğin gibi oyunlara kendimi kaptırıcam ve görüntü kalitesini umursamıcam bakalım

• Beat saber alan olursa pri veya sec hakkına talibim.

• Dostlar Vr için baya hevesliyim alsam mı sizce Yani almaya değer mi

• mr_bıyık kullanıcısına yanıt
    Maddi durumunuz iyiyse alın Gercekten farklı bir deneyim ve kesinlikle resident evil oynayin Baya baya tirsiyorsuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS VR için move controller almak istiyorum. Move controller şart gibi. En uygun fiyata nereden bulabilirim ?

• wesley10 kullanıcısına yanıt
    ikinci el araştırın hocam sıfırlar çok pahalı. Ben zamanında 2 adet 2.el aldım tabi şu anda bulunur mu onu bilmiyorum. Öyle kolay bozulacak bir alet değil 2.el de sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.
  • Beat saber aldım. Sec hakkını almak isteyen olursa PM atsın.
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.