Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 Gün önce malum siteden çiftini 75 liraya aldım. Ara ara bakın, temizleri düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazyuz

Bu mesaj silindi.
    Hocam ben de VR ı geçen sene aldım. Move kol yoktu. DS4 ile batman vs sarmıştı ama dün beat saber ve 2 adet PS3 move kolu aldım. Kaç aydır kenarda duran alet artık elimden düşmez diye düşünüyorum. Oyun basit bir altyapıya sahip olmasına rağmen bir harika. Hatta diyebilirim ki şu ana kadar oynadığım en keyifli oyun. 7 yaşındaki ikiz kızlarım ve eşimle oynadım. Hepimiz çok keyif aldık. Her akşam olmasa da haftada en az 1 kez oynarız diye düşünüyorum.
  • thorondor06 kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhabalar,

Tetris Effect, Beat Saber ve Astro Bot Rescue Mission’dan ikisini alacak olsanız hangi ikisini tercih ederdiniz? Kafam çok karışık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beat saber banko Tetris pek güzele benzemiyor. Astro Bot daha guzel. Çocuklar için özellikle mükemmel bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tillo_ -- 23 Aralık 2018; 15:0:39 >
  • Cevap için teşekkür ederim. Bende çocuk yok da :) puanı kafamı karıştırdı demoyu oynadım hoşuma gitti ama dediğiniz gibi biraz çocuk oyunu gibi geldi tam sürümünde farklı şeyler var mıdır diye merak ettim. Bir de 114 tl eder mi onu bilemedim. Beat saber cepte o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DittoQ -- 23 Aralık 2018; 15:8:29 >
  • Beat saber on numara hocam. Astro Bot grafiksel anlamda da çok güzel ve eğlenceli ama büyük yaş için biraz basit kaçıyor. Ortak aldığınız zaman uyguna gelir forumda ortak almak isteyenlerle alip sec hak alırsanız 50 lira gibi bir rakama oyunu almış olursunuz.
  • Oyun adı: Astro Bot Rescue Mission VR
    Pri-Sec: Sec
    Alındığı ülke: Tr
    Diğer Hak:Bende
    Fiyat: 46 TL
    İletişim: P.m.
    Ödeme: Yapı Kredi
    Oynamadığım Vr oyunlarlada takas olur.
  • Sanırım artık kimse Vr la ilgilenmiyor.
  • Ogluma ne zamandır alıcam diyordum. Sonunda aldım. 150 Euro kamerası içinde. Yeni modelmiş.Napoli'de oyunlar pahalı ve çoğu oyun sadece İtalyanca.
    türkiye hesabından bi kaç da oyun aldım. buraya göre çok uygundu. ben bayıldım. almayı düşünenlere tavsiye ederim. 3-5 gun deli gibi kullandık. Ben daha çok oğlumu izledim diyelim. 1 haftadır kullanmıyoruz. bence geçici bir heves. ama imkanı olan varsa mutlaka alsın. elinde bulunsun.
    şimdi araba yarışı ve diğer oyunlara sıra geldi.
    selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinaka

Ogluma ne zamandır alıcam diyordum. Sonunda aldım. 150 Euro kamerası içinde. Yeni modelmiş.Napoli'de oyunlar pahalı ve çoğu oyun sadece İtalyanca.
    türkiye hesabından bi kaç da oyun aldım. buraya göre çok uygundu. ben bayıldım. almayı düşünenlere tavsiye ederim. 3-5 gun deli gibi kullandık. Ben daha çok oğlumu izledim diyelim. 1 haftadır kullanmıyoruz. bence geçici bir heves. ama imkanı olan varsa mutlaka alsın. elinde bulunsun.
    şimdi araba yarışı ve diğer oyunlara sıra geldi.
    selamlar.
    Euronics yada Unieuro dan aldınız sanırım.Bende İtalya dan 159.99 euro ya almış ender Türklerden biriyim =) Güzel oyunlar var özellikle korku oyunlarını oynamanızı tavsiye ederim ama çocuğun oynamasını tavsiye etmem tabiki.Belki Astro Bot,The Playroom Vr çocuk için uygun olabilirler.

• tumble vr tavsiye ederim çok güzel bir puzzle oyunu şuan indirimde 18lira

• bi umutla aldik ama hareket halindeki vr oyunlarinda bas donmesi ve bulanti oluyor kusacakmis gibi hissediyorum.
    vr worlds denedigim Scavenger's Odyssey oyunu gibi hareketli halindeki oyunlar kotu hissediyorum.
    lakin london heist gibi danger ball gibi oyunlarda slklnti yok.

cok moralimi bozdu bu durum. teske almasam dedim lakin bi taraftanda evde toplu olarak oynan kedi fare oyunu gibi oyunlar cok eglenceli.

daha kutusunu acmadigim aim control ve team bravo oyunu var. acaba bu Scavenger's Odyssey deki etki onda da olur mu diye korkuyorum. o yuzden oyunu acmadan silah ile direk satsam mi diye dusunuyorum.

bu konuda yardima ihtiyacim var. hangi oyunlari önerirsiniz?
    tumble vr guzel duruyor, teske psn4.com da hangi psn satildigini gosterse bu vr oyunlarinin.

• quote:

Orijinalden alıntı: FiNTR

bi umutla aldik ama hareket halindeki vr oyunlarinda bas donmesi ve bulanti oluyor kusacakmis gibi hissediyorum.
    vr worlds denedigim Scavenger's Odyssey oyunu gibi hareketli halindeki oyunlar kotu hissediyorum.
    lakin london heist gibi danger ball gibi oyunlarda slklnti yok.

cok moralimi bozdu bu durum. teske almasam dedim lakin bi taraftanda evde toplu olarak oynan kedi fare oyunu gibi oyunlar cok eglenceli.

daha kutusunu acmadigim aim control ve team bravo oyunu var. acaba bu Scavenger's Odyssey deki etki onda da olur mu diye korkuyorum. o yuzden oyunu acmadan silah ile direk satsam mi diye dusunuyorum.

bu konuda yardima ihtiyacim var. hangi oyunlari önerirsiniz?
    tumble vr guzel duruyor, teske psn4.com da hangi psn satildigini gosterse bu vr oyunlarinin.
    Hareket halindeki oyunları hiç sevmiyorum araba yarışı güzel oluyor ama tavsiyem korku oyunları efsane oluyor Rush of blood resident evil 7 ve skyrim vr ekleyebilirsiniz bence hiç birsey boşuna değil öyle düşünmeyin sonuçta farklı birsey günde yarım saat bile eğlendiriyor insanı bende firewall zero hour ve aim controller aldım bakalım dediğiniz şekilde baş dönmeleri yapmaz genelde uzay oyunları gibi mekanik oyunlarda oluyor onları da hiç sevmiyorum starblood rigs gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punkerem -- 29 Aralık 2018; 2:4:32 >

• punkerem kullanıcısına yanıt
    araba yarisi olarak niyetim gran turismo! suan tr psn turkce olarak baya uygun. Lakin bu sabit kalip hareket etme olayi yuzunden gran tursimo yada sogudum. ama vr worlds de london heist deki araba icinde ki bolumde herhangi bi basdonmesi, mide bulantisi yasamadim. o yuzden ikilemde kaldim !
    siz gran trusimoyu denediniz mi ? herhangi bi yan etki veriyor mu?

Korku oyunlarina gelirsen , bende onlara uzagim! insan neden korkmak icin korku flimi izlerki tabii denemekten bisey cikmaz bu saydiklariniz korku oyunlarindan hangi ucretsiz demo olarak deneye biliriz !?

Benimde niyetim firwewall zero paketini almakti aim controller ile lakin firewall zero online ve takim ark ile kordineli olmak gerekiyor diye bildigim icin almadim. Eger siz deneyip herhangi bi slklntl yasamaz iseniz haber ederseniz bende oyunu edinip birlikte takim olabiliriz ilerde!

Aynen bugun plusun verdigi starblood denedim, denemekten kastim ilk bastaki kontrol tanitimi bolumu ! orda basladi mide bulantisi sag kolu kontrolunu ogretirken ve direk ciktim!

aklisiniz sirf diger eglenceli oyunlar yetiyor aslinda vakit gecirmede! benim oglan (5) kedi fare olayini cok sevdi !ben ve annesi fare oluyoruz o ise kedi !
    tabii 15dk fazla oynatmiyorum bi sefer de ve ardina 15dk mola! gözlerini bozmayalim oglanin erkenden !

• Vr ye çok merakım var ama bi türlü yanaşamıyorum Ps5 ile birlikte çıkarsa direk öyle alayım diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Vr ye çok merakım var ama bi türlü yanaşamıyorum Ps5 ile birlikte çıkarsa direk öyle alayım diyorum
    Beklemeye değer mi karar sizin bende sizin gibi düşünüyordum elimde mevcut ps4 pro vardı değerlendirmek amacıyla aldım çok da memnunum kararımın değişmesinde ps5 in 2020-2021 civarında çıkacak haberi de etkili oldu ayrıca vr ın fiyatı starter pack olarak oldukça düşmeyue başladı ilk çıktığında sadece gözlük ps4 pro fiyatındaydı şimdiyse gözlük kamera oyunlu ps4 pro nun yarısına bulmak mümkün ayrıca ps5 çıktığında yeni vr gözlük 4k olacak söylentileri var ve ps5 500 dolar dan çıksa hadi diyelim aldık gözlük de en az 500 dolar olacaktır ayrıca bı fiyat amerika fiyatı olucak bi de türkiye fiyatını düşünün beklemeye değer mi =)

• quote:

Orijinalden alıntı: FiNTR

araba yarisi olarak niyetim gran turismo! suan tr psn turkce olarak baya uygun. Lakin bu sabit kalip hareket etme olayi yuzunden gran tursimo yada sogudum. ama vr worlds de london heist deki araba icinde ki bolumde herhangi bi basdonmesi, mide bulantisi yasamadim. o yuzden ikilemde kaldim !
    siz gran trusimoyu denediniz mi ? herhangi bi yan etki veriyor mu?

Korku oyunlarina gelirsen , bende onlara uzagim! insan neden korkmak icin korku flimi izlerki tabii denemekten bisey cikmaz bu saydiklariniz korku oyunlarindan hangi ucretsiz demo olarak deneye biliriz !?

Benimde niyetim firwewall zero paketini almakti aim controller ile lakin firewall zero online ve takim ark ile kordineli olmak gerekiyor diye bildigim icin almadim. Eger siz deneyip herhangi bi slklntl yasamaz iseniz haber ederseniz bende oyunu edinip birlikte takim olabiliriz ilerde!

Aynen bugun plusun verdigi starblood denedim, denemekten kastim ilk bastaki kontrol tanitimi bolumu ! orda basladi mide bulantisi sag kolu kontrolunu ogretirken ve direk ciktim!

aklisiniz sirf diger eglenceli oyunlar yetiyor aslinda vakit gecirmede! benim oglan (5) kedi fare olayini cok sevdi !ben ve annesi fare oluyoruz o ise kedi !
    tabii 15dk fazla oynatmiyorum bi sefer de ve ardina 15dk mola! gözlerini bozmayalim oglanin erkenden !
    Gran turismo daha iyi olduğu söyleniyor ben vr demo disk 1 ve vr demo disk 2 yi ps store dan ücretsiz olarak indirip oyunları denemenizi öneririm öncelikle.Doğru indirim zamanı aim ve firewall zero hour aldım ancak almanya ya arkadaşıma yolladım buranın 3 de 1 fiyatına denk getirdim aim geldi oyun henüz gönderilmedi christmas yoğunluğundan dolayı geldikden sonra evet deneme fırsatım olucak ps plus ım yok belki oyuna alışırsam üyelik alabilirim o zaman elbette oynarız.Oyuna gelirsek araştırdım normal olarak bot lar la oynanır gibi oynanıyor ilerledikçe puan topluyorsunuz ve oldukça iyi görünüyor youtube dan araştırdım multiplayer için tabiki ps plus gerekiyor bravo team e gelirsek oyunla ilgili bir tane övgü göremedim firewall un oldukça gerisinde duruyor farpoint single player geçerli olduğu söyleniyor.Kedi fareyi tam anlayamadım bu arada dün de Resident Evil 7 Gold Edition aldım yakın zamanda ona başlıycam içeriğinde bütün eklenti paketleri mevcut hemde hepsi vr destekli geliyor.Uyguna bulduğunuz anda Rush Of Blood,Resident Evil 7 önceliğiniz olsun ama korku oyunlarına biraz temkinli gibisiniz ben vr ı zaten korku deneyimi için aldım diyebilirim zaten asıl amacı o gibi bence :D Çünkü hareketli oyunlar oldukça rahatsız verici karar sizin tabiki =)

• Oyun adı: Astro Bot Rescue Mission VR
    Pri-Sec: Sec
    Alındığı ülke: Tr
    Diğer Hak:Bende
    Fiyat: 46 TL
    İletişim: P.m.
    Ödeme: Yapı Kredi

Satılık, yada oynamadığım diger Vr oyunlarla takas olur.
  • VR sız sadece kamera ve move ile oynanabilecek oyunlar nelerdir? özellikle dövüş vs.
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.