Şimdi Ara

PlayStation Türkiye'yi Rekabet Kurumuna ve Cumhurbaşkanlığına Şikayet Ediyoruz! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
4
Favori
33.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
154 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz bu işi sony uk ya da sony jp ile çözeriz,buradakilere derdimizi anlatıp çözüme kavuşturana kadar 2 seçim geçer.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiye de işine gelmeyen bir olay olursa Microsoft ve Sony oyun satışlarını bile durdurabilir ama hiç de steam gibi dolar kurunu ucuza satmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    İnşallah yanılırsınız hocam, benim de korktuğum o.

• Bu yapacağınız Steam' in kuru artırmasına sebep olabilir.

• Arkadaşlar Alican’ı hala ciddiye alan var mı? Tek teşekkürümüz konunun yüksek yere taşınmasında saçma bir emeği geçmesi. Yoksa zaten burada hepimiz farkındayız kendisinin nasıl bir düşüncede olduğu, konuyu alakasız yerlere taşıdı, dediğimi anlamıyor uğraşamadım daha fazla kendisini de görmezden geliyorum artık. Konuyu anlayan arkadaşlarda bir farkındalık yaratabildiysem ne güzel, konuyu ilk yanlış yerde açmıştım buraya taşınması için yönetimle de görüştüm bu konuda da üstüne iplenmedi ehühehehehe gibi 17 yaşında triplere girmeye gerek yok diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konuyu ben böyle özetlerdim - ama şu an yaptığınızın sonuna (!) eklemediniz diye ciddiye alanlar olacak seviye bazen böyle olabiliyor, o yüzden teşekkür ettim size de. Bir de zaten benim eleştirdiğim şeyi gelip söylemeleri üzücü bazılarının, zaten oyunun lüks bir şey olmasına bu sitemimiz gelmiş hala 500 TL o zaman almasınlar diyorlar. Bakın benim de gücüm yetiyor - hatta burada yüzsüzlük yapıp durumu açıklamak adına yazıyorum 2 tane Gaming Rig’im var biri SLI GTX 1080 diğeri sadece GTX 1080 olmak üzere. PS4 ve PS4 Pro sahibiyim ayrı ayrı, XBOX One ve Switch’im de var. Yani burada ne kadar tarafsız ve herkesin yararına konuştuğumu çözmenizi istiyorum, olası daha kötü bir durum beni de etkileyecek ben de son kullanıcıyım. Editörlük olayını da son kez dile getiriyorum daha üstüne gitmeyeceğim.

• Sony türkiye başında mustafa yigit denilen adam oldugu sürece bu fiyatlar düşmez. elimizden geliyorsa nereye yazmak gerekiyorsa, bu adamı ordan yollamak lazım tek çare bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kty28

İnşallah yanılırsınız hocam, benim de korktuğum o.
    İnşallah hocam.
  • Olsun ben hep 50 liralik oyun aliyorum
  • Yokmu ingilizcesi babayiğit olan ..

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Aldığımi kim söyledi ben boyle fiyat uygulamasi olmaz tepki veriyorum..sirf yorum yapmak icin yazmissin bos yapma

• Xbox içinde aynı şey geçerli fifa 18 in bir sürümü 500 lira. Allahtan 1 yıllık gold live üyeliğini 120 liradan almıştım. 400 lirayı geçecek yakında. Ancak servis süreçlerinden memnun kaldım. Değişim süreci 1-2 gün içinde gerçekleştiriliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: headhunter_1453

Aldığımi kim söyledi ben boyle fiyat uygulamasi olmaz tepki veriyorum..sirf yorum yapmak icin yazmissin bos yapma
    Bence sen boş yorum yapıyorsun, o yazdığın normalin iki katından bile pahalı olan özel sürüm. 130 euro ne yapıyor hesapla öyle konuş. Bu forumda her zaman ağlayan bir kitle vardır, oyunlar 140 lira iken de böyle başlıklar açılıyordu. Paranız yetmiyorsa almayın işte bu kadar basit.

Sana mi sorucaz alip almamayi bos muhabbete devam ediyosun..fiyatlar yuksek diyoruz anlamiyosan konuya bos yorum yapma..euro kuru ne kadar bizde biliyoruz..yerel fiyatlama ceksinler diyoruz..daha ne anlatalim sana

• Hehe edin şikayet edin Steam gümlesin de aklınız başınıza gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: headhunter_1453

Sana mi sorucaz alip almamayi bos muhabbete devam ediyosun..fiyatlar yuksek diyoruz anlamiyosan konuya bos yorum yapma..euro kuru ne kadar bizde biliyoruz..yerel fiyatlama ceksinler diyoruz..daha ne anlatalim sana
    Evet fiyatlar yüksek ama bunun asıl sebebini bilmeden hırsız sony, yerel fiyatlama gibi boş muhabbetten başka şey yapmıyorsunuz. Niye özel fiyat versinler adamlar, neden doları 2 liradan kabul etsinler, enayi mi bunlar. Ekonomi düzelmeden fiyatlar düşmez, bunu anlayın artık oyun falan umurumda değil, gerekirse oynamam ülkenin durumuna üzülüyorum sadece.

PlayStation Türkiye'yi Rekabet Kurumuna ve Cumhurbaşkanlığına Şikayet Ediyoruz!

• Türkiye gerçekten çok ilginç bir ülke

Atv sürekli krizi fırsata çevirenler haberleri yapıyor, evet bunu fırsata çevirenler var peki % kaç, mecburi zam yapanlar dalavere ile açıklanan enflasyon rakamları, buna rağmen son 15 yılın en yüksek enflasyonu çıktı aylık 6.3 yıllık %25 e yakın ve bu durumdan dolayı tuik başkan yardımcısı görevden alındı

Bunları neden anlattım

Steam bu durumda suçlu olan taraf 2,1 gibi bir rakam rekabet için mümkün değil

Bence fazla uçmayın yaşadığınız ülkenin farkına ve iç dinamiklerin farkına varın yarın öbür gün 900 lü rakamları steam da görürseniz şaşırmayın

• Bu konuyu açan arkadaş cidden sıkıntılı, rekabet kurumu steam'e ceza yazacak ne olacaktı hayır sanki kurlar 2 civarı da adamlar keyiflerine o fiyatları koyuyor, bir tane kendini bilmez yüzünden oyuncuların geri kalanı yanacak destek vermeyin bu konuya zaten halimiz harap bir de devletten tekmeyi yeriz.
    Ulkenin durumuna uzulmemek tabiki elde degil bunu bende ve benim gibi oyuncularda biliyor..gerekirse bizde oynamayiz ama mustafa yigit in konusmasini bi dinle resmen dalga gecer gibi kime gore ve neye gore yuksek diyor..ben bu umursamazliga kızıyorum

• Sahaftan kitap alırken, oyun alırken hep parasını konuşmak ne yorucudur.
    İlk akla gelen niye çıkar çıkmaz oyun almak gerektiği, 20 dolara düşünce alın.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.