Şimdi Ara

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023 (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
2.715
Cevap
301
Favori
273.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SamtasStud

Hocam Just Deal With It!, Ticket to Ride ve Knowledge is Power ek paketi Decades'de Playlink için Sony'nin yeni oyunları olacak. Türkçe dublaj ya da altyazılarıyla ilgili bir bilgin var mıdır? PSN mağazasında sanıyorum henüz ön siparişte oldukları için herhangi bir yerelleştirme bilgisi yok..

Alıntıları Göster
    Hocam Chimparty dışında kesin bilgiyr ulaşamadım. Ancak çok büyük ihtimalle Knowledge is Power Türkçe olacaktır. Just deal with ıt konusunda ise oyunun çıkışında sadece EFIGS dilleri olacak dediler. Ancak oyun çıktıktan sonra diller eklenecekmiş. Muhtemelen Türkçe'de bunların içinde. Diğer oyun içinde bilgiye ulaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• late shift aldım türkçe olduğu için çok hoşuma gitti tavsiye ederim
  • Bu oyun fiyatlarıyla birlikte satış miktarı önemli ölçüde düşeceği için artık bundan sonra çıkacak oyunlara Türkçe altyazı ekleyeceklerini sanmıyorum. Spider Man ilk büyük örneği mesela sırf Türkiye'de ekonomik kriz olduğunu bildikleri için fazla satış yapmayacağından adamlar Türkçeyi umursamamış, ki Sony TR bir zamanlar çıkacak tüm exs oyunlarda Türkçe olacak mı demişti ne?

Benim en büyük korkum Last of Us 2'ye Türkçe altyazı gelmemesi. İşte bu korkunç olur. 10 sene Amerikada yaşayıp sadece İngilizceye maruz kalsak bile ana dilin verdiği tadı anlayışı alamayız.

Last of Us 2 ps4 e çıkmayacak ps5 e çıkacak diyenler de var ama yok artık daha neler o kadar da değil yapmazlar öyle bir ayıp

• quote:

Orijinalden alıntı: dantesneo

Bu oyun fiyatlarıyla birlikte satış miktarı önemli ölçüde düşeceği için artık bundan sonra çıkacak oyunlara Türkçe altyazı ekleyeceklerini sanmıyorum. Spider Man ilk büyük örneği mesela sırf Türkiye'de ekonomik kriz olduğunu bildikleri için fazla satış yapmayacağından adamlar Türkçeyi umursamamış, ki Sony TR bir zamanlar çıkacak tüm exs oyunlarda Türkçe olacak mı demişti ne?

Benim en büyük korkum Last of Us 2'ye Türkçe altyazı gelmemesi. İşte bu korkunç olur. 10 sene Amerikada yaşayıp sadece İngilizceye maruz kalsak bile ana dilin verdiği tadı anlayışı alamayız.

Last of Us 2 ps4 e çıkmayacak ps5 e çıkacak diyenler de var ama yok artık daha neler o kadar da değil yapmazlar öyle bir ayıp
    ne alaka ekonomik kriz.mustafa yiğit ve PS Türkiye nin beceriksizliği ve Marvel in izin vermemesi sebebi.marvel kısmına inanmadık ama yapacak birşey yok
    yakın tarihte çıkan Detroit Become Human gibi ansiklopedi gibi metin olan oyun Türkçe çıktı ekonomik krizde.Spiderman de çıkabilirdi.Spiderman in Türkiye de ne kadar çok ilgi görüldüğünü düzgün anlatamadılar.yada yapımcıları Quantic Dream stüdyosu gibi yardımcı olmadı Türkçe için.

Last of Us kesin Türkçe.oradaki çaycıyı tanıyorlar kesin bilgi.sadece o Türkçe gelir kesinlikle.oyun PS4 için duyuruldu.PS5 diyen saçma sitelere itibar etmeyin.Haziran a kadar çıkar gibi geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Hocam Chimparty dışında kesin bilgiyr ulaşamadım. Ancak çok büyük ihtimalle Knowledge is Power Türkçe olacaktır. Just deal with ıt konusunda ise oyunun çıkışında sadece EFIGS dilleri olacak dediler. Ancak oyun çıktıktan sonra diller eklenecekmiş. Muhtemelen Türkçe'de bunların içinde. Diğer oyun içinde bilgiye ulaşamadım.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ettim, çok sağol..
  • The Shapeshifting Detective Türkçe altyazılı gelecek.Late Shift ve The Bunker tarzı bir oyun.

https://forum.donanimhaber.com/the-shapeshifting-detective-6-kasim-da-turkce-altyazi-destegiyle-cikacak--135443742

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Konuyu ve uygulamayı bıraktınızmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gazef

Konuyu ve uygulamayı bıraktınızmı?
    Hayır hocam bırakmadık. Şu sıralar Türkçe oyun çıkmıyor. Yani son 1 ayda toplam 1 tane oyun çıktı, onu da forumun bug'ından olsa gerek konuyu güncelleyemedim...

Türkçe oyun çıkmadığı zamanlar, benim konu toz oluyor maalesef :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 23 Ekim 2018; 16:59:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

The Shapeshifting Detective Türkçe altyazılı gelecek.Late Shift ve The Bunker tarzı bir oyun.

https://forum.donanimhaber.com/the-shapeshifting-detective-6-kasim-da-turkce-altyazi-destegiyle-cikacak--135443742
    Pcde çıkışında, PS4 ve xboxda Kasım ayının sonunda Türkçe olacak. Pc ve xboxda epey uygun fiyatı, xboxdan aldım ben.

• 25 EKİM GÜNCELLEMESİ

Diğer Oyunlar BÖlümüne Eklenen Oyunlar;

- 98- Super Blackjack Battle II - Turbo Edition - The Card Warriors (TÜRKÇE ALTYAZI) [Çıkış Yılı 15 Eki 2018]https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0822-CUSA08905_00-SBJ2PS4DIGISIEE0

- 99- Skyhill (TÜRKÇE ALTYAZI) [Çıkış Yılı 24 Eki 2018]https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP8923-CUSA11198_00-DAEEUSKYHILL0001

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 25 Ekim 2018; 12:12:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

The Shapeshifting Detective Türkçe altyazılı gelecek.Late Shift ve The Bunker tarzı bir oyun.

Oyun bugün çıktı türkçe mi acaba

• 12 KASIM GÜNCELLEMESİ

Doğruca oyunları yazacaktım ama 1 tane iyi 1 tane de kötü haberim var.

Kötü Haber
    Şimdiye kadar çıkan bütün PlayLink oyunları Türkçe dil desteğiyle gelmişti. Ancak, 14 Kasım tarihinde çıkış yapacak olan Knowledge is Power Decades, maalesef Türkçe dil desteği içermeyecek. Oyunun olayı tümüyle diyalog ve kelimelere bağlı olduğu için Türkçe olmayışı oldukça sorun yaratacaktır. Ancak şunu hatırlatayım, 14 Kasım tarihinde çıkış yapacak PlayLink oyunu Chimpart, Türkçe dil desteğiyle çıkış yapacak.

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023

İyi Haber
    Çıkalı 4 ay olmuş bir oyunun Türkçe dil desteğini yeni keşfediyoruz. Oyunun mağaza sayfasında desteklenen diller yazmıyor. Şans eseri kupa listesine baktım ve Türkçe olduğunu gördüm. Hemen yapımcılara mesaj attım ve Türkçe olduğunu teyit ettim. Ve bu oyunun ismi The Perstence... Kendisi VR oyunu ama ufak tefek yapımlardan değil. AAA düzeyinde bir korku oyunu...

Bazılarımız için pek iyi haber olmayabilir, VR biraz azınlığa hitap ediyor...

Diğer Oyunlar Bölümüne Eklenen Oyunlar

100- THE QUIET MAN™ (Türkçe Altyazı)

[Çıkış Yılı 1 Kasım 2018]

VR Oyunları Bölümüne Eklenen Oyunlar

8- The Persistence[Türkçe Altyazı] [Sadece VR]

[Çıkış Yılı 24 Temmuz 2018]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 12 Kasım 2018; 15:34:41 >

• 12 KASIM GÜNCELLEMESİ

Doğruca oyunları yazacaktım ama 1 tane iyi 1 tane de kötü haberim var.

Kötü Haber

Şimdiye kadar çıkan bütün PlayLink oyunları Türkçe dil desteğiyle gelmişti. Ancak, 14 Kasım tarihinde çıkış yapacak olan Knowledge is Power Decades, maalesef Türkçe dil desteği içermeyecek. Oyunun olayı tümüyle diyalog ve kelimelere bağlı olduğu için Türkçe olmayışı oldukça sorun yaratacaktır. Ancak şunu hatırlatayım, 14 Kasım tarihinde çıkış yapacak PlayLink oyunu Chimpart, Türkçe dil desteğiyle çıkış yapacak.

İyi Haber

Çıkalı 4 ay olmuş bir oyunun Türkçe dil desteğini yeni keşfediyoruz. Oyunun mağaza sayfasında desteklenen diller yazmıyor. Şans eseri kupa listesine baktım ve Türkçe olduğunu gördüm. Hemen yapımcılara mesaj attım ve Türkçe olduğunu teyit ettim. Ve bu oyunun ismi The Perstence... Kendisi VR oyunu ama ufak tefek yapımlardan değil. AAA düzeyinde bir korku oyunu...

Bazılarımız için pek iyi haber olmayabilir, VR biraz azınlığa hitap ediyor...

Diğer Oyunlar Bölümüne Eklenen Oyunlar

100- THE QUIET MAN™ (Türkçe Altyazı)

[Çıkış Yılı 1 Kasım 2018]

VR Oyunları Bölümüne Eklenen Oyunlar

8- The Persistence[Türkçe Altyazı] [Sadece VR]

[Çıkış Yılı 24 Temmuz 2018]

• Bu kadar düzenli özenli ve disiplinli bir konu forumda zor bulunuyor. Paylaşımlarınız takipleriniz ve değerlendirmeleriniz mükemmel. Emeğinize sağlık biz playstation oyuncularını böyle güzel bir konu ile buluşturduğunuz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Bu kadar düzenli özenli ve disiplinli bir konu forumda zor bulunuyor. Paylaşımlarınız takipleriniz ve değerlendirmeleriniz mükemmel. Emeğinize sağlık biz playstation oyuncularını böyle güzel bir konu ile buluşturduğunuz için.
    Teşekkür ederim. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum. :))

Bu konu hayatımın bir parçası olmuş durumda. Ev, İş, Okul, Türkçe oyunlar listesi... şeklinde gidiyorum

• aslinda gelismis bütün oyunlarda en kotu ihtimal türkçe alt yazili olmali. dublaji geçtim çünkü o kadar Gb larca yer kaplayan oyunlara alti ustu text yazi dosyasi eklemek bu kadar gözde buyutulmemeli nedir yani o kadar grafik yap ama zaten yapilmis saniyeleri ayarlanmis bir yazi dosyasindaki kelimeleri türkçe yapma. is degil yani zor da degil yapmak umursamiyorlar bizim tr deki yoneticilerde hic atilim yapip türkçe yapin diye baski yapmiyordur umrunda bile degildir, iclerinden teklif sunalim diyen olsa bile durdururlar Dur simdi iş cikartma diye neyse,bana dokunmayan yilan bin yasasin derdindeler

• 7 Aralık’da çıkacağı duyurulan “PlayerUnknown’s Battlegrounds” Türkçe metin ve arayüz desteği ile geliyormuş arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

7 Aralık’da çıkacağı duyurulan “PlayerUnknown’s Battlegrounds” Türkçe metin ve arayüz desteği ile geliyormuş arkadaşlar.
    Bilgilendirme için teşekkürler. Listeye ekleniyor :)

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• PS4ü aldıgım ilk zamanlardan beri bu konuyu hayretle takip ediyorum adını sanını hiç duymadığım oyunlara Türkçe gelmesine mi şaşırayım arkadaşın bu kadar düzenli konuyu götürmesine mi sevineyim bilemedim
    Eline sağlık tekrardan, ayrıyeten knowledge is power çok satmadığı için çıkan DLC yüksek ihtimalle Türkçe gelmemiştir.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.