Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE KREDİ KARTI SORUNU - ANA KONU (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.131
Cevap
31
Favori
164.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m-99

müşteri temsilcisi bana alacaklarını sepete atıp tek seferde alacaksın sonra bir daha almak istersen en az 24 saat bekleyeceksin gibi süper komik bir açıklama yaptı.

Nazi kampı sanki. Fabrikalar yatlar katlar mı işletiyorum ben her şeyi tek seferde alabileyim.

Ay isiginda tavuk kafasi kesip kanini akitip etrafinda dans edip ayin yaparken oyun alma zorunlulugu yok ama. hakkini yemeyin simdi store'un.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Sepete atmadan olmuyor mu deseydin.

• Bir suru banka ve kart cesidi denedim. Neredeyse tum varyasyonlari denedim yazarken, yine olmadi. Yillardir aldigim yontemin bir sorunu yoktu zaten ama sistem degismistir diyerek deneyeyim dedim. Sonuc husran. Beklemekten baska care yok anlasilan.

• ininal kartla çook uzun zamandır sorunsuz oyun alırken ( ki en son 5 gün önce yani ayın 1inde oyun aldım ) bugün almaya çalıştığımda kart bilgileri geçersiz gibi saçma sapan bir hata verdi. halbuki kartı kabul ediyor son aşamada satın alırken sorun çıkıyor. enpara zaten 1 yıldan fazladır çalışmıyor o ta ilk başta kart bilgisini girerken geçersiz diyor. bu söylediğim kartların hepsi online alışverişlerde ve steamde sorunsuz çalışan kartlar. her ne kadar ps4 oyunlarını çok sevsem de artık eğlenceden çok eziyete dönüştü benim açımdan
  • Ben yıllardır adres kısmına sadece xx yazıp bırakıyorum

adres:xx

semt: buyuk harfler ile yazın

ilçe: yine buyuk harf

posta kodu:........

Türkçe karakter kullanmayın!
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Adres kısmını boş bırakmışım -- var sadece türkçe karakter de var sorun olmuyor

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Neye göre işliyor peki sistem anlamıyorum canı sıkıldıkca istediğine oyun satmıyor istediğine mi veriyorlar. Cihaz tam satmalık şu işler yüzünden. 1080 ti terfi ederim sanırım.
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Kartını tanısa sorunsuz oyun alabilsen böyle düşünmezsin. Sistem dengesiz cihazla alakası yok

• Var mi bir gelisme? Bugun sikayetim sonucu sony tarafindan arandim ama bana soylenenler ayniydi. Turkce karakterler falan filan. Bugun deneyip de oyun alabilen oldu mu TR PSN'den?

• Telefona gelen kredi kartı onay kodunu yazdıktan sonra şu hatayı alıyorum; We've encountered an error while processing your order. Please try again later. Aynı sorunu yaşayan veya yardımcı olacak olan var mı ?
  • 2eu5 kullanıcısına yanıt
    Şimdi cüzdana 10 tl attım yazdığını test etmek için çalıştı. Sorun yok. Bir daha dövdüm hepinizin adına. Bu arada buradaki başlık yüzünden benim cüzdan yavaştan şişmeye başladı

• Bilgilendirme icin tesekkurler. Ben de denedim ama yine hata aldim. Sans demek ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Şimdi cüzdana 10 tl attım yazdığını test etmek için çalıştı. Sorun yok. Bir daha dövdüm hepinizin adına. Bu arada buradaki başlık yüzünden benim cüzdan yavaştan şişmeye başladı

Ben hala alamiyorum biraz daha para atmayi dener misin son kez bakalim olcak mi

• Dante kullanıcısına yanıt
    Aşağı yukarı her gün para atıyorum. bu başlık yüzünden bugünlük kıtayı doldurdum başka zaman bir daha atarım

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Aşağı yukarı her gün para atıyorum. bu başlık yüzünden bugünlük kıtayı doldurdum başka zaman bir daha atarım

Yok saka yapiyorum cuzdan doldu deyince

• 4 tane kredi kartı 1 tanede ,enpara denedim hiç biriyle alamadım,en son telefona onay kodu geliyor onaylıyorum hata veriyor sonra,provizyona bakıyorum 50 kuruş çekmiş tamamlanamadı birşeyler diyor.Horizon dlc sini alamadığım

için almanya psn den aldım 30 lira fazla para vermiş oldum.Bu tr psn işi iyicene sıkıntı verdi artık,daha önce psn tr de kullandığım kartlarla şimdi hiç alamadım kafasına göre çalışıyor sistem galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

4 tane kredi kartı 1 tanede ,enpara denedim hiç biriyle alamadım,en son telefona onay kodu geliyor onaylıyorum hata veriyor sonra,provizyona bakıyorum 50 kuruş çekmiş tamamlanamadı birşeyler diyor.Horizon dlc sini alamadığım

için almanya psn den aldım 30 lira fazla para vermiş oldum.Bu tr psn işi iyicene sıkıntı verdi artık,daha önce psn tr de kullandığım kartlarla şimdi hiç alamadım kafasına göre çalışıyor sistem galiba.

Tamamen kafasina gore calisiyor. Ben ininal ile alabiliyordum en son artik alamiyorum.

Ininalda da once karta para yuklemen gereken bir sistem var. E store kabul etmezse o karta yukledigim parayi geri kendime de atamiyorum kaliyor orada.

Risk kisacasi. Cekecek mi cekmeyecek mi diye riske girip geri alamayacagim parayi ininala atmaktansa 20-30 fazla verip uk veya diger avrupa bolgelerden veya us den alirim.

Zaten Sony Turkiyeye para kazandirmak da istemiyorum. Turklerin isin icinde oldugu hicbir firma para kazanmayi haketmiyor bu ulkede cunku kimse isini duzgun yapmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 8 Kasım 2017; 22:51:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

4 tane kredi kartı 1 tanede ,enpara denedim hiç biriyle alamadım,en son telefona onay kodu geliyor onaylıyorum hata veriyor sonra,provizyona bakıyorum 50 kuruş çekmiş tamamlanamadı birşeyler diyor.Horizon dlc sini alamadığım

Tamamen kafasina gore calisiyor. Ben ininal ile alabiliyordum en son artik alamiyorum.

Ininalda da once karta para yuklemen gereken bir sistem var. E store kabul etmezse o karta yukledigim parayi geri kendime de atamiyorum kaliyor orada.

Risk kisacasi. Cekecek mi cekmeyecek mi diye riske girip geri alamayacagim parayi ininala atmaktansa 20-30 fazla verip uk veya diger avrupa bolgelerden veya us den alirim.

Zaten Sony Turkiyeye para kazandirmak da istemiyorum. Turklerin isin icinde oldugu hicbir firma para kazanmayi haketmiyor bu ulkede cunku kimse isini duzgun yapmiyor.

Bare en azından tr psn içinde ön ödemeli kart çıkarsalar,sadece plus var para kartı çıkarsalar sorun kalmaz.Diğer

ülkelerin neredeyse tamamında ön ödemeli para kartları var mis gibi,bizde paramızla oyun alıcaz diye strese girip sinir

oluyoruz.Sony türkiye bu kadarmı beceriksiz başka ülkelerin psn sinde alabiliyoruz kendi psn mizde boyna hata.

• tecrübelerime dayanarak söylüyorum pc ve mobilden alacaksanız sepetten almayın cüzdana para atın daha az sıkıntı oluyor ps4den alacaksanız direk 3dsiz çekiyor
  • Megathrone26 kullanıcısına yanıt
    TR PSN için de Gift Card uygulamaya sokulursa bu sorun ortadan kalkar. Gerçi o zaman da bizim yerli online mağazalar 100 liralık gift cardı 120 ye satmaya kalkarlar yine kullanıcı mağdur olur.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.