Şimdi Ara

PlayStation Store'da indirim başladı: Eklentilerde %50'ye varan fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PlayStation Store'da indirim başladı: Eklentilerde %50'ye varan fırsatlar

PlayStation'ın dijital mağazası üzerinde geçtiğimiz saatlerde yeni bir indirim başladı. Bu seferki indirimler oyunlara değil, eklenti paketlerine.

Ayrıca Bkz.Oyun dünyasının yeni gündemi: Amazon'un yayınladığı MMO oyun Lost Ark

Dediğimiz gibi bu seferki indirimler oyunlar için değil. Ancak daha öncesinde başlayan indirimler de devam ediyor. Bu yüzden hem istediğiniz oyunu hem de eklenti paketini indirimde bulma şansınız da var. Tüm eklenti indirimlerini burada bulabilirsiniz. Aşağıda da öne çıkanları bulabilirsiniz. İndirimlerin son tarihi 24 Şubat.

PS Store Eklenti İndirimleri

• SonyTRyi kapatın gitsin hiçbir işe yaradığı yok. Şu fiyatlarla dalga geciyorlar resmen.
  • Neresi indirim la bunlarin janznajzkakak normal fiyatlari bu olmasi lazimken indirim olmasi gercekten rezalet nevermind for ever xbox <3
  • İndirimler yetersiz.
  • Şaka gibi fiyatlar gerçekten eklentileri, oyun+eklenti parasına istiyorlar. Tamam tl çok değer kaybettide az satış çok para yerine çok satış aynı para mantığında ilerlemeliler diye düşünüyorum. Sömürecek para yokki herkeste, insan kazanmaya çalış bari. Zaten xboxda game pass diye bir şey var pc'de de bazı oyunlar 10 kat daha ucuza satılabiliyor, bi oturun düşünün değil mi.
  • Dün oyun piyasasına giriş yapan Sifu PC'de 70 lira ama PS Store'da 370 lira :D Söylenecek söz yok gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 9 Şubat 2022; 19:52:55 >
  • Xbox konsol satışın'da kazanamıyor ama game pass ile mevcut oyuncularının kalbini derin ve sağlamdan kazanıyor. Ps5 içerisinde ki oyunların fiyatları resmen saçma derecesine geldi. Arkadaşım 60-70? Sifu aldı çatır çutur oynuyor ama ben bakıyorum. Ps5 oyunlara 60 fps değer getirme kısmında' da çok kötü. Rakibi xbox kadar olamıyor. Resmen hala para koparma peşindeler.
  • PlayStation Store'da indirim başladı: Eklentilerde %50'ye varan fırsatlar 

• Milletin oyun aldığı paralara biz eklenti alamıyoruz :(

• Oyunları bir inceleyim nasılmış

• son aldığım oyun Last of us 2

daha da oyun alabilir miyim. Bilmiyorum.

Plus ne virirse o diyelim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.