Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
93
Favori
50.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tebrik ederim emeği gecen herkesi
  • tebrikler, emeğinize sağlık
  • Eline sağlık... Rusya yı da eklemek mümkün olabilir mi?
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten süper bir düşünce olmuş büyük zahmetten kurtardın beni bir o psne gir bir o psne gir insan yoruluyordu valla çok sağol
  • Hocam çok iyi olmuş ellerinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le_tatative -- 5 Ağustos 2015; 12:59:05 >
  • Süper bir fikir harika bir uygulama ile birleşmiş. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.. Konuyu ve siteyi takibe alıyorum.
  • merhaba hocam, yeni guncellemeler gelecek mi acaba? ozellikle indirime giren oyunlari gösteren bi yer olacak mi acaba?

• Harika tebrikler.

• cegabo85 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şuan için bir güncelleme söz konusu değil, indirim konusu biraz detaylı, yapınca belki mobil uygulama ile birlikte indirimleri telefonunuzdan bildirim alarak haberdar olacaksınız ve anlık olarak takip edebileceksiniz, fakat projenin biraz daha yayılması ve kullanılıyor olması lazım, şuan günlük 150, 200 kişi kullanıyor bu sayı 1000 ve üzerine çıktığı zaman bizde zaman olarak biraz daha yatırım yapabiliriz projeye.

Bu konunu haricinde önümüzdeki günlerde belki konsol kullanıcılarını çok sevindirecek farklı bir projenin duyurusunu yapabilirim.
  • Şu yozlaşmış, mide bulandıran, bireylerin birbirlerini boğazlamak istedikleri, başkalarının zayıflıklarından yararlanan ve bundan keyif alan insanların olduğu dünyada doğaya ve insanlığa faydalı bir iş görmek beni çok mutlu etti emeğinize sağlık teşekkür ederim.
  • Merhabalar fifa16 acaba 2 bolge olarak nerede ucuza bulabilirim iyi gecrler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce söyleyen olmuştur belki ancak yapılabilirse ben de bir öneride bulunmak isterim.

Satın almak istediğimiz oyuna indirim geldiği zaman genelde, "Acaba daha önceki indirimlerde ne kadardı fiyatı?" gibi bir soru oluşuyor kafalarda. Steam için böyle bir sistem var diye biliyorum. Yani, oyunun daha önceki indirimlerdeki en ucuz fiyatını belirtmek gibi bir şansınız var mı?

Örnek olarak; Bloodborne - Orijinal fiyatı 129 TL, İndirimli fiyatı 89 TL, En Düşük indirimli fiyatı 69 TL gibi...
  • Proje ve site çok güzel.Bize böyle bi katkıda bulunduğun için teşekkür ederim.Ama büyük i olmasa daha iyi olurdu.Bence ilk bunu düzeltmelisin.

Edit:Zaten sonuçlarda büyük i yokmuş.Arama yapanların hatasıymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voidian -- 17 Ağustos 2015; 12:46:03 >
  • Gerçekten harika olmuş. Emeğinize sağlık.
  • Gerçekten harika olmuş yapan arkadaşın eline emeğine sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extend456 -- 18 Ağustos 2015; 3:16:12 >
  • PlayforFun kullanıcısına yanıt
    Fiyat geçmişi özelliği üzerine çalışıyorum, en yakın zamanda eklemeye çalışacağım.
  • Mobil uygulaması var mı yoksa yapılacak mı? Yapmayı düşünürseniz, mümkünse ios 6 içinde indirilebilir olsun;)

• Arayüz mobil uyumlu zaten, mobil uygulamayı ilerde fiyat hareketlerini bildirmek amacı ile yaparız muhtemelen ancak ios için garanti veremesemde android versiyonunu çıkarırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 18 Ağustos 2015; 15:34:42 >
  • Güncelleme

Fiyat geçmişi özelliği eklendi, daha bugün eklediğimiz için fazla fiyat göremeyebilirsiniz ancak fiyatlar değiştikçe sistem otomatik fiyatları kayıt edip listeleyecek.

Özelliği denemek mousunuzu oyun fiyatının üzerine getirin.

Not: Mobilde göremezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 18 Ağustos 2015; 22:58:48 >
  • Maturax kullanıcısına yanıt
    Rus psn bu aralar uygun sanirim birde turkce dil destekleri oldugu icin size zahmet olmassa yada zorluk rus psn ekleme durumunuz varmidir ?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.