Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
549
Cevap
93
Favori
50.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre00

Arkadaşlar, arama kısmında Avrupa Bölgesi' nden bir PSN in olmasını istiyorsanız + verebilir misiniz bu mesaja. Örneğin UK PSN. Eğer yeterli talep gelirse belki siteyi yapan arkadaş bunu da ekleyebilir.

Bunu istememdeki sebep Türkçe destekli oyunların TR PSN dışındaki fiyatlarını görebilmektir. Fifa 16 Türkçe dil destekli gelecek ama TR PSN de oldukça yüksek fiyatlı örneğin.

hocam, avrupadanda kullanıcılarınız artışa geçtiği için bence avrupadanda bir psn eklemek doğru olur diye düşünüyorum. karar size kalmış.
  • OneEighty kullanıcısına yanıt
    Yaptim merak etme fakat ayara gerek yok, Browser dili turkce disinda ise otomatikman ingilizce oluyor ve para birimi dolar olarak gosteriliyor.

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 29 Temmuz 2015; 12:43:02 >
  • quote:

Arkadaşlar, arama kısmında Avrupa Bölgesi' nden bir PSN in olmasını istiyorsanız + verebilir misiniz bu mesaja. Örneğin UK PSN. Eğer yeterli talep gelirse belki siteyi yapan arkadaş bunu da ekleyebilir.

Bunu istememdeki sebep Türkçe destekli oyunların TR PSN dışındaki fiyatlarını görebilmektir. Fifa 16 Türkçe dil destekli gelecek ama TR PSN de oldukça yüksek fiyatlı örneğin.

Talep var gibi sanki :)
  • Lego diye arattığımızda birleşik arap emirlikleri fiyatları yalnış çıkıyor bi bakabilirmisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen indirim vardi 1 saat sonra tekrar bakin her saat yenileniyor veriler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler kontrol edeyim. Bu arada çok başarılı bir iş çıkartılmış.tebrik ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maturax

Yaptim merak etme fakat ayara gerek yok, Browser dili turkce disinda ise otomatikman ingilizce oluyor ve para birimi dolar olarak gosteriliyor.

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL

hocam dil ingilizce ve para dolar olarak gosteriyor. nasil düzeltebilirim.

• cegabo85 kullanıcısına yanıt
    browser dilinizi türkçe yapmanız gerekmekte
  • hocam cep telefonunun internet tarayicisindan giriyorum. normalde tum dil turkce telefonda. ayrica baska bir dil ayarı goremedim ama ayni sorunu yaşayan var mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cegabo85 -- 30 Temmuz 2015; 9:50:44 >
  • Super olmus valla. Ellerinize saglik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cegabo85 kullanıcısına yanıt
    Telefonun marka modeli ve kullandığınız browser nedir ?
  • samsung galaxy s3 normal internet tarayici hocam.

• emre00 E kullanıcısına yanıt
    UK psn koyduğumuz zaman insanların soracağı soruları ben şimdiden sorayım eğer yanıtlayabiliyorsanız ekleyelim.

UK Psn de geçerli olan türk kredi kartları
    UK PSN nasıl kayıt olunur.
    En para iadesi var mı.
    Tuşlarda farklılıklar var mı ?
    Türkçe dil desteği olan oyunlar UK PSN'den alınırsa türkçe dil desteği gelir mi ?
  • quote:

UK psn koyduğumuz zaman insanların soracağı soruları ben şimdiden sorayım eğer yanıtlayabiliyorsanız ekleyelim.

En para iadesi var mı.
    Türkçe dil desteği olan oyunlar UK PSN'den alınırsa türkçe dil desteği gelir mi ?

Bildiklerimi yanıtlamaya çalışayım.

- Türkiye kartları maalesef geçmiyor. Ancak UK PSN Card alınırsa olabiliyor.
    - Mail adresini alırken Birleşik Krallık seçerek ve İngiltere' de bir adres girerek. Geri kalan kısım diğer bölgeler ile aynı.
    - Enpara kullanmadığım için bilemiyorum enpara' nın kartının kullanılıp kullanılmadığını.
    - Tuşlarda farklılık bulunmuyor.
    - Oyunun Türkçe dil desteği varsa Avrupa Bölgesindeki PSN ler alınan oyunlarda Türkçe desteği oluyor.

Yanlışlarım varsa okuyan arkadaşlar belki ekleme yaparlar. Amacım sadece TR PSN ile fiyatları karşılaştırmaktı ama dediğiniz gibi oyunu alma konusu PSN Card gerektirdiği için biraz sıkıntılı.

Ben en iyisi talebimi geri çekeyim :) Gözükse bile fiyatlar uygulamada çok esprisi olmayacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre00 -- 30 Temmuz 2015; 21:17:35 >

• Hocam valla ellerinize kollarınıza sağlık 10 numara 5 yıldız bir çalışma olmuş Allah Razı olsun :)
  • quote:

quote:

En para iadesi var mı.

- Türkiye kartları maalesef geçmiyor. Ancak UK PSN alınırsa olabiliyor.
    - Mail adresini alırken Birleşik Krallık seçerek ve İngiltere' de bir adres girerek. Geri kalan kısım diğer bölgeler ile aynı.
    - Enpara kullanmadığım için bilemiyorum enpara' nın kartının kullanılıp kullanılmadığını.
    - Oyunun Türkçe dil desteği varsa Avrupa Bölgesindeki PSN ler alınan oyunlarda Türkçe desteği oluyor.

Yanlışlarım varsa okuyan arkadaşlar belki ekleme yaparlar. Amacım sadece TR PSN ile fiyatları karşılaştırmaktı ama dediğiniz gibi oyunu alma konusu PSN Card gerektirdiği için biraz sıkıntılı.

Ben en iyisi talebimi geri çekeyim :) Gözükse bile fiyatlar uygulamada çok esprisi olmayacak gibi.

psn card amazonda satlıyormu yine ? nerden alıyoruz ?

• Hocam kotulemek amacli degil sistem harika guncellemede cok guzel olmus mobilden giriyorum yanliz ulke fiyatlari ile tl olan kisim karisiyor birbirne girmis sekilde oluyor mobilde mi benim telefonumdan mi bilmiyorum ama site ilk zamanlarinda boyle degildi aslinda bir zarari yok zaten biri turuncu biri yesil renkte

Tekrar tekrar ellerine saglik bu harika sistem icin.

• quote:

quote:

quote:

En para iadesi var mı.

- Türkiye kartları maalesef geçmiyor. Ancak UK PSN alınırsa olabiliyor.

psn card amazonda satlıyormu yine ? nerden alıyoruz ?

Amazon.uk de var ama hiç denemedim oradan almayı. Amazon.com dan çok aldım ama orada doğal olarak USA PSN için satıyorlar. Amazon dışında pcgamesupply diye bir site var. Oradan da alınabiliniyor. Daha vardır elbet ama benim bildiklerim bunlar.

• ben yine de birkaç gün içinde ne azından fiyatlar konusunda fikriniz olması için koyacağım, avrupadaki seçenekler arasında UK haricinde bize cazip gelen başka seçenek yok ise onaylanmış sayıyorum, tavsiyeleriniz olursa dinlemeye hazırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 30 Temmuz 2015; 21:18:36 >
  • Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.