Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (8. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir - 8 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
76.210
Cevap
1.564
Favori
3.788.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: weros

quote:

Orijinalden alıntı: ayd_kar

quote:

Orijinalden alıntı: weros

tr markette bu haftanını indirimi tomb raider. fiyat 120 lira gözüküyor, değişecek mi bir bilgim yok (eski fiyatı bilmiyorum)

aynı oyun US PSN 'de
    Tomb Raider: Definitive Edition (PS4) – $18.00
    + % 10 Plus indirimi de var.

biliyorum hocam, bari koyucaksan us'de 20-30 dolara indirdiğin oyunlardan birini koy be sony bu hafta çöp

Alıntıları Göster
    05.03.2015 (02:00) - HAFTANIN FIRSATI (TR Store)

Dragon Age: Inquisition - 119 TL [PS4]

Şu indirimlerle oyunlar olması gereken fiyatlara iniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

05.03.2015 (02:00) - HAFTANIN FIRSATI (TR Store)

Dragon Age: Inquisition - 119 TL [PS4]

Şu indirimlerle oyunlar olması gereken fiyatlara iniyor.

Alıntıları Göster
    Bu indirimlerdeki oyunların satış rakamlarına göre, tr psn oyun fiyatlarının genelinde bir revize olabilir mi?
  • bu konuyu olusturan ve guncelleyen arkadasa cok tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneEighty

bu konuyu olusturan ve guncelleyen arkadasa cok tesekkurler.
    us psn'i takip ederek yeni çıkan oyunları bile çıktıktan yaklaşık 1 ay kadar sonra 80 - 90 tl arası bir fiyata alabiliyoruz. En çok ödül alan oyunları (DAI, Shadow of Mordor, FC4) bile aldık. Bir tek GTA düşmedi henüz. Yani yapmamız gereken biraz sabretmek arkadaşlar. İnsan tabi çıkar çıkmaz oynamak istiyor ancak para da kolay kazanılmıyor.
  • Bf4 premium indirime girdi mi diye her hafta bakiyorum. Boyle bir konu olusturulmasina sevindim, tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Bf4 premium indirime girdi mi diye her hafta bakiyorum. Boyle bir konu olusturulmasina sevindim, tesekkurler
    Hazır dlc paketi de çıkmışken şu cod pro edition tr psn'de indirime girse süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkTranqlty

Hazır dlc paketi de çıkmışken şu cod pro edition tr psn'de indirime girse süper olur.

Alıntıları Göster
    ENPARA indirimi için 54 tl ye KİLLZONE SHADOW FALL almaya degermi. kararsız kaldım oyuna sallayan çok ama bilemedim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gijbala44

ENPARA indirimi için 54 tl ye KİLLZONE SHADOW FALL almaya degermi. kararsız kaldım oyuna sallayan çok ama bilemedim teşekkürler

Serinin diger oyunlarina gore sonuk kaliyor ama 50 liraya da oynanmayacak oyun degil ben oynamanizi tavsiye ederim ama seslendirmesi cok kotu kendi dilinde oynarsaniz daha keyifli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: KralYLMZ

quote:

Orijinalden alıntı: gijbala44

Serinin diger oyunlarina gore sonuk kaliyor ama 50 liraya da oynanmayacak oyun degil ben oynamanizi tavsiye ederim ama seslendirmesi cok kotu kendi dilinde oynarsaniz daha keyifli olur

Alıntıları Göster

Watch Dogs - $25 [PS4] $20 [PS3]
    Far Cry 4: Gold Edition - $54 [PS3 - PS4]
    The Crew - $42 [PS4]

Geç kaldığım için kusura bakmayın. İndirimin ne zaman biteceği oyunların sayfasında görünmüyor. Bu Salı da bitebilir, daha da uzun sürebilir; emin değilim bu konuda.

• Lego oyunlari us psn'de indirimde. Marvel lego super heroes 5$ olmus, alinir mi? [PS4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 4 Mart 2015; 13:56:56 >
  • Tr psn de şu gta5 bi indirime girse artık ya çıktığından beri 190 lira
  • quote:

Lego oyunlari us psn'de indirimde. Marvel lego super heroes 5$ olmus, alinir mi? [PS4]
    Bir an baya heyecanlandım görünce acaba bir indirim daha mı geldi diye ama görüntünün üstüne tıklayınca işin aslı çıkıyor ortaya. :)

[sizer]Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

Bu haftanın indirimdeki oyunu The Last of Us: Remastered. Fiyatı ise resimdeki fiyatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

Bir an baya heyecanlandım görünce acaba bir indirim daha mı geldi diye ama görüntünün üstüne tıklayınca işin aslı çıkıyor ortaya. :)

[sizer]Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

Bu haftanın indirimdeki oyunu The Last of Us: Remastered. Fiyatı ise resimdeki fiyatlar.

TR PSN'de resmen dalga geçiyorlar

• Şaka yapmışlar.
  • watch dogs deluxe edition 52 tl(PS3) için belirteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 4 Mart 2015; 17:43:09 >
  • BF4 premium indirime girmedi bir türlü girdiğinde de uyandırın bizi lütfen.
  • Premium edition su an tr storeda PS4 versiyonu 80 TL, PS3 versiyonu 60 TL
  • quote:

Premium edition su an tr storeda PS4 versiyonu 80 TL, PS3 versiyonu 60 TL
    Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katiller de Ağlar

Takip

Alıntıları Göster
    tr psn haftanın indirimi the last of us psn+ ile 66tl psn+ yoksa 73tl . oynamayan kalmamıştır bu oyunu heralde varsa kaçırmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: oz7oz

tr psn haftanın indirimi the last of us psn+ ile 66tl psn+ yoksa 73tl . oynamayan kalmamıştır bu oyunu heralde varsa kaçırmasın

hocam indirim bu ay süresince devam edecek mi?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.