Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Aliyuşa , mustafanecip Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
75.886
Cevap
1.550
Favori
3.755.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

quote:

Orijinalden alıntı: yunusay

Dostum Enpara da kampanya var. Ay da bir kez alışverişinde (max 50TL) yarısını geri yatırıyorlar. Daha detaylı öğrenmek istiyorsan forum da konusu var. Ara istersen

Araştırdım ama burdaki arkadaşlar 70 lira bile ödeme yapsa yine yarısını iade olarak alıyor ben bunu merak ettin bunu nasıl yapıyorsunuz ? Em parada 50 tl limitli iken burda arkadaşlar 60 -70 liraliık Ürünün bile ücretinin iadesini alıyorlar

Alıntıları Göster
    beyler enpara yeni geldi de, bu %50 indirim ay sonunda mı sıfırlıyo kendini? yani şubat sonuna kadar harcamak mı gerek? yoksa hesap kesim tarihi herkese göre farklı mı?
  • Istersen 500 liralık alışveriş yap 25 lira gelir geri. 50 sınırı var yani tek kartla daha fazla indirim almak imkansız. Birden fazla hesap açabilirsen (eşine dostuna) daha fazla kullanabilirsin onlar da öyle yapıyordur büyük ihtimal
  • aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    60 70 tl alışveriş yapan kişilerde 25 tl iade alıyor %50 olayı 50 tllik alışverişte 25 tl iade yapar 100 tllik ürün alırsan sana enpara 50 tl iade yapmaz max iade tutarı 25 tldir fazla harcama yaparsan gerisi sana kalmış

DETAYLARA BURADAN BAKABİLİRSİN
    http://www.finansbank.enpara.com/kampanyalar/uygulamaindirimi.aspx
  • baxu B kullanıcısına yanıt
    28 şubata kadar 50 tllik alılveriş yaparsanız 5 martta 25 tl hesabınıza iade edilir 1 martta alışveriş yaparsanız 5 nisanda iade alırsınız
  • Arkadaşlar enpara ve enpara card us psnde geçiyormu ?
  • quote:

Arkadaşlar enpara ve enpara card us psnde geçiyormu ?

Hayır.
  • Arkadaşlar deniz bank paybyme card us psnde geçer mi üstünde Visa var
  • quote:

Arkadaşlar deniz bank paybyme card us psnde geçer mi üstünde Visa var
    Arkadaşlar oyunlar seçeneğini işaretleyince bf4 premium çıkmamkata acaba bu dlc mi sadece 80 liralık olan yoksa full oyunmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murderthekings

Cevap icin saolhocam. Bu konularda bilgisiz oldugum icin ilk olarak tr hesap aldim ve plus uyelik yaptim. Arkadasla surekli online fifa2015 oynadigimiz icin de plus uyeligi yani tr psn uyeligimi ana hesap yaptim. Sanirim us psn ni ana hesap yapmazsam ordan indirdigim oyunlari oynayamayacam:/

O sorun degil hocam bir hesapta 16 hesabi ana hesap yapbilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: weros

quote:

Orijinalden alıntı: ayd_kar

quote:

Orijinalden alıntı: weros

tr markette bu haftanını indirimi tomb raider. fiyat 120 lira gözüküyor, değişecek mi bir bilgim yok (eski fiyatı bilmiyorum)

aynı oyun US PSN 'de
    Tomb Raider: Definitive Edition (PS4) – $18.00
    + % 10 Plus indirimi de var.

biliyorum hocam, bari koyucaksan us'de 20-30 dolara indirdiğin oyunlardan birini koy be sony bu hafta çöp

Alıntıları Göster
    us psn deki indirimler günlük mü oluyor yani bakıyorum 36 dolar değil fifa 15 kacırdıkmı 24 ünde almak mı gerekiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverlion

us psn deki indirimler günlük mü oluyor yani bakıyorum 36 dolar değil fifa 15 kacırdıkmı 24 ünde almak mı gerekiyordu

Alıntıları Göster
    tr psn haftanın fırsatı dragon age deluxe sürümü 134 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oz7oz

tr psn haftanın fırsatı dragon age deluxe sürümü 134 tl.

Alıntıları Göster
    5 Mart'a kadar deniliyordu Tomb Raider indirimi. Hatta satın alacaktım ve kontrol etmek için çok kere de baktım tarihine, fakat değiştirilmiş tarihi ve indirim bugün bitmiş. Yazık oldu, umarım Plus ile verirler yoksa üzülürüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

5 Mart'a kadar deniliyordu Tomb Raider indirimi. Hatta satın alacaktım ve kontrol etmek için çok kere de baktım tarihine, fakat değiştirilmiş tarihi ve indirim bugün bitmiş. Yazık oldu, umarım Plus ile verirler yoksa üzülürüm.

Bir arkadasim aldi ve bitirmek üzere. Bitirince seninle irtibata gecmesini söyleyebilirim dilersen.
  • silverlion kullanıcısına yanıt
    O indirim bayagi kaldi aslinda bir gunluk degildi. ben de kacirdim ne yazik ki :/
  • quote:

Arkadaşlar deniz bank paybyme card us psnde geçer mi üstünde Visa var

Hayir.
  • Murderthekings kullanıcısına yanıt
    bir sayfa oluşturulsa aslında böyle indirimleri açırınca kötü oluyor yaa güzel indirimdi çünki
  • quote:

bir sayfa oluşturulsa aslında böyle indirimleri açırınca kötü oluyor yaa güzel indirimdi çünki

Nasıl bir sayfa mesela?
  • silverlion kullanıcısına yanıt
    evet indirim 24. ne kadardı
    ben aldım mesela 23.de :) 90 TL ye geldi fifa 15
  • harnold kullanıcısına yanıt
    saglık olsun paslaşalım ya oldukça göze çarptıkça :)
  • quote:

Kardeşim bu konu zaten indirim konusu işte İlk sayfada indirimler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.