Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (3796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ll BLooD ll , seth89 , oguzhan297 , Alp Badem Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.247
Cevap
1.565
Favori
3.791.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37943795379637973798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar NFS unbound ps5 için almayi düşünüyorum oyun nasıl acaba ? 60 fps vs var mı teşekkürler
  • Ronades R kullanıcısına yanıt

Bir kere oldu o oda zaten remastered sürümü store geldi diye ps4 sürümü kaldırdılar, kataloglar geldiğinden beridir ps5 sürümü olan tüm oyunlar duruyor.

• cocarca33 kullanıcısına yanıt

Ben de 300-400 e düşmesini bekliyorum, bir de gamepass e geldi rakip konsolda o yüzden 700 TL vermek içimden gelmedi.

O fiyattan aşağı düşeceğini sanmıyorum ben. Gamepass bile 200 tl oldu. TR deyiz hatırlatayım zam yiyecek tekrardan. İyi beklemeler sana :)

• fendur kullanıcısına yanıt

fifa 24 u 700 e almistim daha dusmez diyorlardi 285 tlye dustu:)

gorun bakin bu oyun da duscek hi ne zaman onu bilmem belki 2 ay belki 4 ay sonra

Fifa ile Diablo bir değil. Fifa serisinde her sene sezon sonu yaklaştıkça fiyat düşer ve sonra da EA Play'e eklenir ve hatta Essential ile de verilebilir. Diablo öyle değil 200 liraya zor düşer hatta şöyle söyleyeyim, düşmez.
  • Bu saatten sonra 200-300e anca indie oyun alırız özellikle ps storeda. Bence 700 makul diablo için 4-5 yıl sonra anca o fiyatlara düşer.

%90 indirim alması lazım 200 lira için. Hatta daha fazla.

Fifayı online modu için oynuyorsanız bu kıyas çok yanlış. Şu saatte 100e düşse ne düşmese ne fifa.

Offline oyunlar için de yanlış mantık. Şöyle düşecek böyle düşecek diye beklettiğiniz büyük oyunlar eski nesil oluyor siz indirimle oynarken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 29 Mart 2024; 16:34:53 >
  • arkadaslar ne linc yemisim ya hahhaa:))

250 tl civarina dustgunde alirim ben de 1 sene sonra mi duser 5 ay mi fark etmez:)

Düşecek bu oyun hocam, gameapass'e kadar düştü zaten. Online oyuncu sayısı arttırmak istyen oyunlar sezon içinde kademeli olarak düşürür fiyatları. Diablo her indirim döneminde bir tık fiyatı iniyor, önceki indirimde 1100 tl sonra 850 tl idi şimdi 721 tl. Bu konudakiler milletin cebini boşaltır siz aldırmayın.

• Diablo 4 için gamepass mantıklı. Ultimate ile pcden de oynayabilirsiniz
  • guneyayhan G kullanıcısına yanıt

Tekrardan ilginize teşekkür ederim

• Cod mw3 1300 e düşmüş alınırmı tavsiye edermi siniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jybe -- 30 Mart 2024; 11:49:37 >
  • jybe kullanıcısına yanıt
    Arcade tarzı seviyorsan hocam al. Mw3 multi oynuyoruz. Gayet keyifli.
  • Ghost of Tsushima almayı düşünüyorum indirimlerde birde altyazılı. oynanış videolarını izlemiştim ama tam bilemedim oynanışı zevklimi nasıl bir oyun oynayanların görüşlerini merak ediyorum

• pistbaksana kullanıcısına yanıt
    Açık dünya oyun güzel tavsiye ederim
  • Pistevo35 kullanıcısına yanıt

almayı planlıyorum ama bakalım biraz daha oynanış videosu izliyeyim ona göre karar verecem sağolun hocam

• pistbaksana kullanıcısına yanıt
    PS Plus sahibiyseniz almanıza gerek yok.
  • Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

plus var bedne hocam deluxe kullanıyorum ama aradım görmedim ücretsiz diye

• 
Sayfa: önceki 37943795379637973798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.