Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2912. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cncvdr Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.212
Cevap
1.564
Favori
3.788.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 29102911291229132914
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dumantastikadam

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim :)
    Days gone banada çok hoş geliyor atmosferi ve dünyasıyla (bi kaç gameplay izledim)
    Ama çıkışından bu yana baya teknik sıkıntıları oldugu söyleniyor son gelen güncellemelerle düzeltildimi ?
    9 ay önce oynadım bazı zamanlar fps düşmeleri yaşadım şu an nasıldır bilemiyorum.
  • Jadura-CA kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun :)
    Gerçekten oyun biraz degişik ama kendine has bir çekiciligi var.
    Her kez ilk bir kaç saatin çok sıkıcı oldugunu söylüyor biraz sabretmeyi deneyin belki ileride hoşunuza gider.
    (Cevabınız için teşekkürler)
  • psn hesabına para eklerken istediğimiz miktarı eklemenin yolu var mı, 150 tl eklemek istiyorum ama 100 ve 200 var sadece seçeneklerde (işlemi tek seferde yapmam lazım)
  • Dumantastikadam D kullanıcısına yanıt
    Bence 3 oyun birbirinden farkli ve bir okadarda guzel
    Death stranding yakinda pc ye cikacak oldugundan fiyati ilerde biraz daha dusebilir, ps nowa da gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Days gone baya oldu bitireli bir sorun denk gelmedi bana. Gerçi çok dikkat etmem oyunlarda en son Spider Man'de çatıdaki kavga esnasında iple atladığımda bir anda kendimi müze gibi bir yerin içinde buldum. İçerde gezindim ama çıkışı bulamadım bir türlü Bariz bir hata yok bence Days gone'da.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok, 150 eklemek 100+40+10 şeklinde ancak 3 seferde yapılabiliyor

• Arkadaşlar birşey soracağım
    Rdr 2
    Need for speed heat
    Dark sauls 3
    Shadow of the tom raider

Bu 4 oyunu almayı düşünüyorum 2 kisi alacağız sizce bir daha bu fiyatın altina iner mi bekleyim mi yoksa hemen al bu fırsatı kaçırma mi dersiniz kararsız kaldım

• arkadaşlar haftanın fırsatı kısmını bir kaç gündür açamıyorum. sorun bende mi acaba? sizde durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar birşey soracağım
    Rdr 2
    Need for speed heat
    Dark sauls 3
    Shadow of the tom raider

Bu 4 oyunu almayı düşünüyorum 2 kisi alacağız sizce bir daha bu fiyatın altina iner mi bekleyim mi yoksa hemen al bu fırsatı kaçırma mi dersiniz kararsız kaldım
    temmuz ayında yaz indirimlerinde hepsi minimum aynı fiyata iner. darks soulstan emin değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyaz3 -- 9 Haziran 2020; 22:32:52 >
  • beyaz3 B kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler

• plus ı sizde saçma buluyomusunuz dandik dandik oyunlar veriyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ellerimkirli kullanıcısına yanıt
    Birkaç haftadır açılmıyor. Oyunu aratarak bulabiliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: black dwarf

plus ı sizde saçma buluyomusunuz dandik dandik oyunlar veriyo
    plus online oynamak için gerekli hocam oyun servisi istiyorsaniz psnow üyelik alin

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    hocam ben genellikle hikaye bazlı oyunlar oynadığım için birkaç onlıne oynicam diye plus almayı gerekli bulmuyorum

• Peerless kullanıcısına yanıt
    Yazdığım numaradan playstation müşteri hizmetlerini arıyorsun. Ea access ile aldığın tarihi buluyor. O tarihte yaptığın satın alma işlemini iptal ediyor. İptal edince istediğin gibi alabiliyorsun.

• Jadura-CA kullanıcısına yanıt
    Dostum bende ilk senin gibi düşündüm, ulan dedim verdiğimiz paraya yazık oldu galiba. Tak 3 saat sonra bir baktım 5 gündür sadece onu oynuyorum:) Odaklanmaya bak hikayeye. Ve aradaki bazı sahneleri geç . Daha iyi olur senin için.

• Santos0909 S kullanıcısına yanıt
    3.Bölüme gelince ara verdim yarın tekrar denerim artık. Aslında oyun kendine çekiyor ama bazende çok sıkıyor.

Ben olsam GOW alırdım. Oynamak açısından.Diğerleri özellikle Death Stranding kesinlikle 100 TL altına düşecektir yine. Death Stranding için 100 TL altını bekleyin. Hiçbirini almayıp bekleseniz yine alırsınız. 3 oyunda bu fiyatlarda. Ama days Gone bu fiyatlarda kalır mı ondan emin değilim sadece daha altına düşmeyecektir ondan eminim. Yani oynamak için GOW fiyatı için Days Gone tercih ederdim. D.S daha düşer ona hiç bulaşmayın şimdilik.

God of War’ı şimdi al. Days Gone ve Death Stranding için bir sonraki indirimi bekleyebilirsin.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    O yazdıklarından NFS Heat’i beklersen ilerde daha düşük fiyatlara iner. Diğer üçünde pek oynama olmaz. Yine benzer fiyattan indirime girer.

• 
Sayfa: önceki 29102911291229132914
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.