Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2910. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: adnnoky Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
76.111
Cevap
1.561
Favori
3.779.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
60. Sırada  bugün en iyi #29
Sayfa: önceki 29082909291029112912
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bilmedigimden soruyorum days gone de acik dunya oynarken arkadasimizla ayni anda vurup kaçabiliyor muyuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    Benim de 2022 de bitiyor. Alsam mı diye düşünüyorum hâlâ. Ama çok olsa 135 e alırım sonra diyoruz vazgeçiyorum.

• sbs03 S kullanıcısına yanıt
    plus fiyatı 250tl ye yükselecek daha önce mail gelmişti 1 mayısda zam olacaktı bir süreliğine ertelendi ps çıkışına doğru zamlanacaktır.
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    O zaman şöyle, Uk psn’den spiderman bitirip. Sonrasında Tr hesabıma sadece DLC paketini alsam now etkin olduğu sürece DLC oynayabilir miyim?

• Sergenss kullanıcısına yanıt
    aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

PS5 öncesi aboneliği abarttım biraz ps6'a kadar götürür sanırım

bir grupta 11 yıllık alan gördüm seninki normal sayılır

• Sahincopy kullanıcısına yanıt
    Onlinesi yok

• 4-5 yıllık plus almak yerin en az 1 yıllıkta psnow alımalı bence şuna indirimde kaçırmamak lazim

Psnowda stream edilerek oynanan ps3 oyunlarında TR hesaptan kupa kazanmak mümkün oluyor mu yoksa bu sadece indirilebilen ps4 oyunlarında mı oluyor?

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    trpsn now desteklemediği için stream ps3 oyunlari tr psn üzerinden oynanmiyor hocam. ps4 oyunlarini indirip sorunsuz oynarsıniz kupa kazanırsınız. stream ps3 oyunları için us veya uk hesabından oynamak lazim kupa sistemi çalışıyor kupa alınıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 7 Haziran 2020; 23:11:13 >
  • Arkadaşlar The Last Of Us Remastered almıştım indirip girdim Left Behind içeriği de dahilmiş. Çok şaşırdım bedava oyun almış gibi hissediyorum Yanlışlıkla para ile almış olmayayim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john ciga -- 7 Haziran 2020; 23:33:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS5 çıktığında da geçerli olur mu bu PS Plus üyeliği? 2-3 sene uzatmayı düşünüyorum da ps5'e geçersek boşuna para vermiş olurum diye çekiniyorum. Ps4 çıkınca nasıl olmuştu bilen var mı?
  • john ciga J kullanıcısına yanıt
    Remastered versiyonu Left Behind DLC'sini de kapsıyor.

Bu PS Now indirimi ne zamana kadar acaba? 15inde almayı planlıyorum eğer devam ederse.

• john ciga J kullanıcısına yanıt
    Left behind çok kısa

• ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt
    17 hazirana kadar devam ediyor indirim

• indirimli hali bile 300 TL yakın verilmez plus yeter artar gereksiz diye düşünüyorum
  • ManuOstar kullanıcısına yanıt
    Şöyle söyleyeyim ps plus 2019 Şubat ayına kadar ücretsiz ps3 oyunu vermeye devam etti. Yani Ps4 çıktıktan 5 sene sonrasına kadar ücretsiz oyun verdi. Onun dışında ps3 online oyun oynamak ücretsizdi. Herhangi bir ücret ödemiyordun online oynamak için. Ps plus sadece ekstra indirimler ve ücretsiz oyunlar sağlıyordu. Ps4 ile beraber online oynamak ücretli hale geldi. Yani online kısmı ücretsiz olarak değişmediği sürece ps4 için şu an ki ps plus özellikleri yaklaşık 4-5 yıl daha aktif devam edecektir.Belki Ps4 online ücretsiz yapılır. Ama büyük ihtimal en az 2 sene sistem oturana kadar aynı şekilde devam eder. Ps plus aboneliği ps5 içinde geçerli olacaktır zaten değiştirmezler heralde. Ps3 ile başlayan ps plus ps4 ile devam etmişti hiçbir değişiklik olmamıştı sadece online oyun ücretli hale gelmişti o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armageddom751 -- 8 Haziran 2020; 0:45:29 >
    Hocam bende çok almak istiyorum ama tr psn olmadığı için alamıyorum maalesef. Yok mu bunun kolay bir yolu parasıyla alalım. Ayrıca bir üyelik ile pri sec olayı oluyor mu? Olursa online nasıl olacak?
    Plus hesabın sec sahibi nasıl online oynayacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: ManuOstar

PS5 çıktığında da geçerli olur mu bu PS Plus üyeliği? 2-3 sene uzatmayı düşünüyorum da ps5'e geçersek boşuna para vermiş olurum diye çekiniyorum. Ps4 çıkınca nasıl olmuştu bilen var mı?
    2021'e kadar devam eden bir üyeliğim var. Gelecekte de Plus indirim gelecektir, 40-50 TL fark için şimdiden paramı harcamak istemiyorum şahsen... Üyelik yenilemeyeceğim ama Plus PS5'te de hizmet vermeye devam edecektir. PS4'te çatır çatır işleyen ve para kazandıran bir sisteme balta vurmaz Sony... Üstelik PS5'te geriye uyumluluk olacağı için hem PS4'e gelen hem de PS5'e gelen oyunları kütüphaneye indirip oynayabiliriz sanırım :)
  • 
Sayfa: önceki 29082909291029112912
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.