Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2911. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: TossA CoinTo Your Witcher
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
75.896
Cevap
1.550
Favori
3.756.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
59. Sırada  bugün en iyi #23
Sayfa: önceki 29092910291129122913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • indirim sürecini ps plus ve days gone ile kapattım şimdilik şu sıralar origins oynuyordum bitirmek üzereyim bitirdikten sonra days gone mı başlamayalım witcher 3'e mi emin değilim ikisini de oynayan arkadaşlar fikir verirse sevinirim days gone witcher 3'e göre daha kısa bir oyun sanırım oynayıp aradan çıkarıp witcher 3'e öyle mi sarsam acaba
  • DelNaja kullanıcısına yanıt
    Hocam bencede days gone'ı bitirdikten sonra witcher'a başlaman. Açık ara witcher'a göre daha kısa hatta days gone'ı platinle o kadar kastırmıyor kupalarla. Sonrasında witcher'ı sindire sindire oynarsın efsanedir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atumanes_xcore -- 8 Haziran 2020; 1:45:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • atumanes_xcore kullanıcısına yanıt
    witcher evreni gözümü korkutuyor zaten hiçbir fikrim yok sıfırdan dalacağım o yüzden erteliyorum sürekli aman hocam bir oyunu platinlemek falan bana göre değil bugüne kadar hiç yapmadım ben olur da yanlışlıkla bu oyunu platinlersem bende büyük bir takıntı başlar diğer oyunları da plantilemek uğruna sonra psikolojimi bozmaya kadar gider o bitirdiğim oyunları baştan baştan oynamak zorunda kalırım
  • Teşekkürler hocam ayrıntılı cevap için

@TaKo; hocam sana da teşekkürler cevap için yalnız plus'a zam gelecek ve 250 TL olacak diyorlar konuda, normalde Mayıs'ta gelecekmiş ertelenmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun türk alt yazisi mevcut değil demi dostum?

• Santos0909 S kullanıcısına yanıt
    Hayır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirimler noktasında alınası ne oyunlar var acaba tavsiye verebilir misiniz?

• Selamlar.
    1 seneden fazla PS plus üyeliğim mevcut.
    Indirimdeyken daha uzatayim diyordum ama sonradan aklıma geldi.
    Ps5 çıktığında alırsak bu plus bir işimize yaramayacak Di mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluemoon -- 8 Haziran 2020; 13:23:27 >
  • cnbzkrt kullanıcısına yanıt
    Ben bu indirimlerde Far Cry 5 Gold Edition aldım, paketin içerisinde Far Cry 3 hediye geliyor. Eğer benim gibi Far Cry serisini deneyimlemek istiyorsan bu paket baya iyi. Far Cry 3'e serinin en iyi oyunu diyorlar.

Metal Gear Solid 5: The Definitive Experience aldım, 22TL gibi bir fiyatı var. Bedavadan biraz pahalı resmen. Bu fiyata bu oyun çok iyi bence.

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    Aynı hesabı kullanmaya devam edicez ama plus noktasında nasıl bir uygulama yaparlar bilemem ama sanıyorum ki mevcut sistem aynı şekilde devam eder Sony para basan bir sistemi silip atmaz beli üyelik sekillleri değişebilir

• Arkadaşlar last of us part 1 almak isteyen varsa pri bende olacak şekilde alabiliriz. İletişim için dönebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

PS5 öncesi aboneliği abarttım biraz ps6'a kadar götürür sanırım

2025 mi
  • Psn kardeş arıyorum

• Battlefront 2 onlıne baya keyifliymiş bunca yıl alıp oynamadıgıma üzüldüm

• arkadaşlar biliyorum konusu burası değil ama ps4 kullanıcıları aktif olarak burada olduğu için buraya yazıyorum

daha önce assassin's creed origins oynayıp aşırı fps düşüşleri, net şekilde oyunun donması (kapatıp açmak zorunda kalacak şekilde) ve oyun sırasında hata kodu verip oyunun kapanması gibi problemler yaşayan oldu mu? ara ara fps düşüşleri yaşayıp 2 defa net bir şekilde dondu oyun 2 defa da hata kodu verdi

sorun playstationdan mı kaynaklanıyor emin değilim ps 4 slim 500 gb modeli kullanıyorum aynı makinede fifa 20, nba 2k20, spiderman, god of war, uncharted, gta 5, watch dogs 2, cod warzone, apex legends gibi oyunlar oynadım oynuyorum ve hiçbirinde böyle problemler yaşamadım bugüne kadar sadece ac originste yaşıyorum yakın zamanda toz temizliği yaptım playstationa ve yine yakın zamanda rebuild database yaptım ama dün uzun zaman sonra originse girdiğimde biraz oynadıktan sonra oyun donup kaldı açıp kapamak zorunda kaldım playstationı bile daha yeni açmıştım uzun süreli kullanım olmadı fazla ısınma vs gibi bir şey yaşanmadı o an yani eminim

sizce sorun oyunda mı yoksa konsolumda mı? pm yoluyla da cevap yazabilirsiniz bu konuyu fazla kirletmek istemiyorum şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelNaja -- 9 Haziran 2020; 15:52:39 >
  • eonmg kullanıcısına yanıt
    Bende bu yöntem ile Fifa20 için iptal işlemini yaptım şimdi ama oyunu hala satın al seçeceği çıkmıyor. Siz komple Ea Access için mi iptal işlemi yaptınız? Satın alınanları nereden güncellediniz?

• Days of play indirimlerinden 3 oyun seçtim ama hespsini birden alamam ve aklıma takılan 3 soru var
    God of war 64tl
    Days gone 84tl
    Death stranding 134tl (kutulusu 138 tl)
    1.Sizce hangisini almalıyım ?
    2.Diyelimki days gone aldım death strandingi şuan ki fiyatına veya daha uygun fiyata ne zaman alabilirim ?
    (god of war diger ikisine göre daha sık indirime giriyor galiba)
    3.Hiç birini almayıp beklesem yakın zamanda (önümüzdeki 3 ay içinde) daha uyguna veya aynı fiyata alabilirmiyim ?
    (Ps topluluguna daha yeni katıldım bundan dolayı çok bilgim yok ne ne zaman düşer ne zaman alınır çok bilmiyorum)
    Yardımcı olursanız sevinirim
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumantastikadam

Days of play indirimlerinden 3 oyun seçtim ama hespsini birden alamam ve aklıma takılan 3 soru var
    God of war 64tl
    Days gone 84tl
    Death stranding 134tl (kutulusu 138 tl)
    1.Sizce hangisini almalıyım ?
    2.Diyelimki days gone aldım death strandingi şuan ki fiyatına veya daha uygun fiyata ne zaman alabilirim ?
    (god of war diger ikisine göre daha sık indirime giriyor galiba)
    3.Hiç birini almayıp beklesem yakın zamanda (önümüzdeki 3 ay içinde) daha uyguna veya aynı fiyata alabilirmiyim ?
    (Ps topluluguna daha yeni katıldım bundan dolayı çok bilgim yok ne ne zaman düşer ne zaman alınır çok bilmiyorum)
    Yardımcı olursanız sevinirim
    :)
    1-) death stranding oynamadım o yüzden gow ve days gone. tamamen şahsi fikrim days gone u daha çok seviyorum ama topluluk gow dicektir.

2-) temmuzda yaz indirimleri yüzde 99 olur. minimum bu fiyatlara bulucaksındır, daha da indirim olabilir bilinmez.

3-)https://psprices.com/region-tr/index bu sitede oyun isimi yazıp aratarak, geçmişte hangi aralıklarla ne kadar indirimlere girmiş görebilirsin. indirim konusunda akıl yürütmene yardımcı olabilir. Ama gow 2 yılda 60 tl ye düştü (süreleri ve fiyatı tamamen sallıyorum) diye detah stranding te bu sürede o fiyata düşer demek değildir ama en azından bu fikir yürütebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyaz3 -- 9 Haziran 2020; 19:5:1 >
  • beyaz3 B kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim :)
    Days gone banada çok hoş geliyor atmosferi ve dünyasıyla (bi kaç gameplay izledim)
    Ama çıkışından bu yana baya teknik sıkıntıları oldugu söyleniyor son gelen güncellemelerle düzeltildimi ?
  • Dumantastikadam D kullanıcısına yanıt
    Hocam Death Stranding i 2 gün önce aldım ve beğenmedim. İade etme imkanım olsa ederdim. Aslında kötü değil ama oynanış kısmı sıktı beni. Gow ve Days gone güzel oyunlar, öncelik Gow alın ardından Days Gone. Death Stranding i almadan önce bir yerde deneyin bence, oyun değişik. Sevip sevmeme arasındayım. Oyunu seven ve sevmeyen insanların haklı sebepleri var. 😀

• 
Sayfa: önceki 29092910291129122913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.