Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: seth89 , seth89 , oyungazi , Cncvdr , Cncvdr Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 12 Misafir - 14 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
76.215
Cevap
1.564
Favori
3.789.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
83. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 27062707270827092710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zam gelecek, 240 olacak. Paran varsa simdi al stok yap hatta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de büyük ihtimalle kur artışından dolayı, indirim kurunu güncelleyecekler, ondan gecikti diyecektim, arkadaş söylemiş. %80 böyledir gibi geliyor bana
  • Butun oyun sitelerine mail attim, haber verdim, yorum yaptim. Hicbirisi ne ilgileniyo ne haber yapiyo. Turkiyede oyun medyası falan kalmamıs, bitmis.

• Ment kullanıcısına yanıt
    Zam gelse bile indirim de gelecek acele etme her türlü indirim zamanı al ben de bekliyorum.. 240 tl ye cıksa bile indirime girdigi zaman alacagım ..
  • Corona ayagına kur ne hale geldi herkes uyuyor durum çok kötü size diyim nerdeyse günde 10 kuruş artıyor ...
  • spidey1907 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde yapacağım %35 indirim görüyor zaten.150-160 arasına denk gelecek demek bu da.Her halükarda 20-30 TL şu ankinden daha karlı olacak demek eğer aciliyet yoksa 179 dan almak mantıklı değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu saat oldu dün gelmesi gereken indirimler hala gelmedi.Hadi gelmedi bir açıklama yaparsın tr psnde koyarsın nedeni ve ne zaman indirimlerin geleceğini.Türk ps kullanıcılarını işte bu kadar önemsiyorlar.Ps5 tende umduğumu bulamadım şahsi fikrim.Bizi bu kadar çantada keklik görmeleri canımı sıkıyor.

• Bu ne berbat bir iştir ya, millet evde, koy indirimleri alalım geçelim. Hayır hem kendileri kazanıcak hem biz. Black Friday'den katlarca daha fazla satış yaparlar ama işte beceremiyorlar bu işi.
  • Playstation Türkiye ekibi tamamen rezalet,işi anlamayan insanlarla dolu.İletişime dahi geçemiyorsun.İsme göre mi seçiyorlar ne yapıyorlar vallahi anlamadım.Ne zamanlama mantığı var ne pratik düşünme.Ps maalesef ülkemize fazla önem vermiyor.Millet eve kapanmış,sen teşvik etmen gerek yap indirimleri millet alsın.

• Sosyal medyadan soran oldu mu? Niye gelmedi ki indirimler? Ben de anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myhres7

Playstation Türkiye ekibi tamamen rezalet,işi anlamayan insanlarla dolu.İletişime dahi geçemiyorsun.İsme göre mi seçiyorlar ne yapıyorlar vallahi anlamadım.Ne zamanlama mantığı var ne pratik düşünme.Ps maalesef ülkemize fazla önem vermiyor.Millet eve kapanmış,sen teşvik etmen gerek yap indirimleri millet alsın.
    aynen ben ps tr yüzünden playstation dan soğudum.yoksa playstation markası hala on numara çalışıyor.amerika,fransa gibi yerlerde teknolojik marketlerde bfriday kampanyaları gerçek.konsol ve oyunlarda gerçekten iyi indirim yapıyorlar.dijitali zaten herkes biliyor.bizlerde usa psn kullanabiliyoruz istersek.
    ps tr exc.oyunlar dışında birşeye karışmıyorum diyerek yan gelip yatıyor.fakat 1 kuruşluk kur artışlarını yansıtmaya çok iyi karışıyor.
    ps tr ye mail atsak bakan yok.yurtdısında hangi psn kullanırsan kullansan anında canla başla ilgililer.bizim milletin iş ahlakından dolayı galiba bu olanlar.başka birşey aklıma gelmiyor.

indirimler gelmedi hala ilgilenmiyorlar.alacak oyun yok belkı onlar arasında.fakat o hizmeti bile vermekten acizler maalesef.
    yeni nesilde türkiye den konsol almayı düşünmüyorum sırf bunlar yüzünden.herkese bunu tavsiye ederim.birilerine getirtemiyorsanız eğer amazon dan alın gümrük kargo felan bunların satacağından daha ucuza gelir.
    bunlarda doymuşluk var.keriz gibi alan var.örneğin; adam önceki indirimlerde 50 tl ye düşen oyunu.bu indirimde 100 tl diye alıyor.bakmıyor en ucuz kaçı görmüş.

• Ben sabah mail attım ama dönen olmadı okuyacaklarını da pek sanmıyorum, hiçbir zaman böyle bir şey olmamıştı acaba bu ay indirim gelmeyecek mi?
  • Yazık
  • Dun aksamdan beri yok.Ben anlamadim ki bu nasil istir ?

• DeepestSea kullanıcısına yanıt
    Yav bari indirimlerin ilk partisini güncelleseydiler. Devamını beklerdik, hiç indirim gelmedi.
  • Bakalım sony bu durumu fırsata çevirecek mi?

• Diğer tüm Avrupa ülkelerindeki PS Store indirimleri gözüküyor fakat bizde gözükmüyor. Nedir acaba bu kadar uzun süren...

• Tr ps store bugda kaldı resmen

• Bomboş masmavi bir fırsat
  • Tr'nin CEO değişince Sony Türkiye adam olur diyenler vardı. Onlar burda mı?
  • 
Sayfa: önceki 27062707270827092710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.