Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dream54 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
76.207
Cevap
1.564
Favori
3.788.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
72. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 15091510151115121513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet, storeda yazan boyutlar oyunun güncellemesiz 1.0 sürümü için geçerli, güncelleme geldikçe boyut yükseliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • We've encountered an error while processing your order. Please try again later.

Bu hatanın çözümü nedir bilgisi olan var mı?
  • Anladım dostlar ben güncellemeleri hesaba katmamıştım o yüzden direk 45 sandım.Sağlık olsun ne yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertArdc01

We've encountered an error while processing your order. Please try again later.

Bu hatayı bende alıyordum. Ödemeyi ps4 üzerinden kartı tanıtarak yaptım.kredi kartımda hangi adres kayıtlı ise birebir aynısını noktalama işareti olmadan yazdım o şekilde alabildim.

Bir gün sonra denediğimde yine hata verdi onunda sebebi bilgileri birden cok değiştirip denedinmi 24 saat alışveriş yapamıyorsun gibi birşey duymuştum.. sonrada denemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chngrn1905

quote:

Orijinalden alıntı: MertArdc01

We've encountered an error while processing your order. Please try again later.

Bu hatayı bende alıyordum. Ödemeyi ps4 üzerinden kartı tanıtarak yaptım.kredi kartımda hangi adres kayıtlı ise birebir aynısını noktalama işareti olmadan yazdım o şekilde alabildim.

Bir gün sonra denediğimde yine hata verdi onunda sebebi bilgileri birden cok değiştirip denedinmi 24 saat alışveriş yapamıyorsun gibi birşey duymuştum.. sonrada denemedim

ben ps3 için alıyorum dün fight night almıştım bugün battlefield ile nfs alim dedim bu hatayı verdi ininalde adres kayıtlımı ki ben pc üzerinden satın alıyorum bir de

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerasker

İndirimlerden Bf1 Devrim paketi aldım 75 gb indirme nedir ya :)) beyler bir sorum olacak size. Bulunduğum semtte bu sıralar geceleri sürekli elektrik kesintisi yaşanıyor o yüzden oyunu indirmeye bırakamıyorum gece. Sorum şu; gün gün indirme yapabilir miyim? mesela bi akşam işten gelince 35 gb indirip duraklatsam, sonra kapatsam ps4’ü, ertesi gün actıgımda aynı yerden devam eder mi ya da oyun dosyaları sıkıntı yaşar mı?

Ben gece 2 de indirmeye başladım 5 e doğru bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

Malesef ikna ettim kendimi ama 269’a değil. 140 liraya kutulu oyun aldım ikinci elde.

Şimdi bi de dijital olarak alırım, indirim bitince kutuluyy satarım :)

Fifa, pes ve benzeri oyunlarda kutulu almamaya gayret gösterin. Yenisi çıkınca her yıl fiyatı aşırı dip yapıyor. Bence hemen elden çıkarın.

Öyle olacak zaten, bu indirimde bir tane alıp kutuluyu satıcam.

Şu anda bile zaman kaybediyorsun bilgine. Satmaya başla yoksa alacak olan adam senin gibi görürse almaktan vazgeçecek :-D

130'a kutulu oyunu sattım. Parayı cebime koydum, eve gelir gelmez, montu çıkarmadan 89 liraya dijital aldım.

• B.Avcı B kullanıcısına yanıt
    Neresi üzerinden sattınız hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fifa 50ye duser mi yoksa bu fiyata alınmalı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

Neresi üzerinden sattınız hocam

Letgo'dan sattım dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Fifa 50ye duser mi yoksa bu fiyata alınmalı mı?

Ben geçen hafta 140 liraya ikinci el kutulu aldım. Dijital'de 89'a düşünce hemen 130'a kutuluyu satıp, 89'dan aldım. Bence hiç beklemeyin, daha inmez herhalde.
  • B.Avcı B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tuomir kullanıcısına yanıt
    50 TL ye tabii ki düşer. Ama yaz aylarından önce olmaz sanırım. Bir de gelecek ay zam geleceğinden bahsediliyor. Bu durumu nasıl etkiler bilemeyiz.

• Arkadaşlar Sony'in kendi oyunları toplu bir şekilde ne zaman indirime girer? geçen sene hatırlayan var mı? ikbaharda indirimlerde giriyor muydu?
  • Tuomir kullanıcısına yanıt
    geçen sene Şubat sonunda 59 a inmişti.tekrar iner 1 ay içinde o fiyata
  • psn 12 aylik alanlara far cry 4 veriliyormus ilk defa psn aldim far cry 4 hediyeli olarak ama oyun kutuphanede vs gözükmüyor nereden bulup indiricem bunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deli Komutan kullanıcısına yanıt
    bu soru çok soruluyor.çoğu kişide plus olduğu için alıp deneyen yok fazla
    kütüphanede yoksa.store dan Far Cry 4 ü bulun.indir yada kütüphane ekle yazması gerek.yoksa Sony daha sonra maile kod gönderebilir indirmen için.
    hiçbiri olmuyorsa dolandırılmışşınız maalesef demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

bu soru çok soruluyor.çoğu kişide plus olduğu için alıp deneyen yok fazla
    kütüphanede yoksa.store dan Far Cry 4 ü bulun.indir yada kütüphane ekle yazması gerek.yoksa Sony daha sonra maile kod gönderebilir indirmen için.
    hiçbiri olmuyorsa dolandırılmışşınız maalesef demektir

Hocam store da ps plus 12 aylik üyelik far cry 4 diye bi oyun var ama icine girince herhangi bir indirme veya kutuphaneue ekleme butonu yok daha indirmeye acmadilar herhalde. Ben direkt ps plus bölümünden aldim store dan mi almak lazimeldi acaba pek umrumda degil ufc 3 aldim yeni ama eger oyun geldiyse indirelim bi kosede dursun

• Deli Komutan kullanıcısına yanıt
    farketmez,doğru almışşınız.far cry 4 ün hediye verilmesi gerekirdi
    PS Forum da çok şikayet var çoğu kişiye gelmemiş.
    10 gün sonra gelmiş indirme listesine 1 kişiye
    10 gün bekleyin.gelmezse yada store da indir seçeneği aktif olmazsa Sony i arayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

farketmez,doğru almışşınız.far cry 4 ün hediye verilmesi gerekirdi
    PS Forum da çok şikayet var çoğu kişiye gelmemiş.
    10 gün sonra gelmiş indirme listesine 1 kişiye
    10 gün bekleyin.gelmezse yada store da indir seçeneği aktif olmazsa Sony i arayın

Ulan sony 2 iyi bisey yapsan 1 tane kötü yapiyosun

• 
Sayfa: önceki 15091510151115121513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.