Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Lawhiet , serhatace Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.218
Cevap
1.564
Favori
3.789.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15061507150815091510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: senatorts

Deneyip bana tecrübelerinizi yazarsanız sevirim hocam

İyice değerlendirebilecek kadar bir deneme sürem olmadı ancak 4 saatlik bir oynayış sürem var oyunda, bir Star Wars takipçisi olarak inanılmaz hoşuma gitti. Orijinal film müzikleri ve sahne geçişleri beni eski SW filmlerine götürdü, karakterlerin tasarımı, çevre grafikleri vs oyun mükemmel görünüyor. Çok oyunculu modda kazanma oranımı artırmak için sanıyorum Arcade modda bir süre kredi biriktirmem gerekecek, ki benim de şuan farkettiğim kadarıyla parayla da satın alınabilen ya da oyun içi deneyimle edinilebilen "loot box"lar multiplayerda üstünlük sağlıyor. Ama ben zaten online'a girmeden çevrimdışı modlarda pratik yapmayı seven bir insanım, bu kutuları kazanmak benim için pek de işkence olmayacak ki standart bir fps oyuncusu da bunu eziyet olarak görmemeli(2-3 günde tamamlayabileceğiniz bir şey), bunu parayla yapmak sadece bir seçenek. Bence harika bir oyun olmuş, eleştiriler sadece basit bir firma antipatisi ve EA'in multi transaction adetini kınama niteliğinde, ötesine geçen bu oyunun hakkını yiyor. Battlefront 2 pay to win değil.

• Bf 1 aldık bakalım 75 gb indirdi saat gece 2 den 5 e kadar. Eve gidince deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Oyunun diski uzerinde CUSA ile baslayan bir kod olmasi lazim, bu kodu yazabilir misin? Bu koddan kontrol etmeye calisalim Turkce olup olmadigini fakat daha once oyunun dijital Rus PSN'den alinma surumunu oynadim, o surumde dahi Turkce dublaj olduguna gore (oyuna baslarken Turkce'yi secince ayrica indirme yapmisti) diger Avrupa bolgelerde de vardir diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 9 Şubat 2018; 8:52:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Oyunun diski uzerinde CUSA ile baslayan bir kod olmasi lazim, bu kodu yazabilir misin? Bu koddan kontrol etmeye calisalim Turkce olup olmadigini fakat bende daha once oyunun dijital Rus PSN'den alinma surumunu oynadim, o surumde dahi Turkce dublaj olduguna gore (oyuna baslarken Turkce'yi secince ayrica indirme yapmisti) diger Avrupa bolgelerde de vardir diye tahmin ediyorum.

Hocam kutuya baktım logo'da 4 yazıyor. 2 türkiye olması lazım. 4. bölgenin ne olduğunu anlayamadım.
    sizce bir ihtimal var mı tr dublaj yapmak için.

yalnız oyun efso. gerçekten çok hoşuma gitti sinematikleri ile oynuyorum. film gibi :D
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    4. bolge ise orasi Avustralya / Yeni Zelanda bolgesi malesef Turkce dublaj olmaz
  • BF1 Premium pass 45 lira değer mi arkadaşlar ?
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    vay arkadaş ya. nerden bulmuş getirmişse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1407

BF1 Premium pass 45 lira değer mi arkadaşlar ?

Sorunun cevabını bende merak ediyorum,
  • quote:

Orijinalden alıntı: GGGA

quote:

Orijinalden alıntı: murat1407

BF1 Premium pass 45 lira değer mi arkadaşlar ?

Sorunun cevabını bende merak ediyorum,

bence değer.. youtube dan bikaç video izlemenizi tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Neden burda 90 tl oyun???

nereden nasıl alınıyor , yeniyim de bu konuda ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okandem1986 O kullanıcısına yanıt
    Dubaiden kutululu mu alcaksınız. Ps store var digital olarak indiriyorsun oyunları. Bi maille üye oluyorsun tr ps store a. Sonra banka kartı veya k. Kartıyla oyun alıyorsun. Google a yaz bi sürü çikar nasıl alabileceğin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustang_88 -- 9 Şubat 2018; 11:50:46 >
  • Biliyorum konusu değil ama konuya yazdım kimse cevap vermedi 😁 aranızda fifa18 oynayan var mı acaba. Oyunu satın aldım oynuyoruz klasik 2 kolla arkadaşla evde. Her seferinde takımı yeniden kuruyoruz. Her maçta ya. Ana menüye döndüğün an bitti.

Yok mu pes gibi kayıt etme işi bu oyunda

• Bf1 ilk 104 liraya düştüğünde kaçırılmaz deniyordu, sonra 74 e düştü yine kaçırılmaz dendi. Şimdi 59’a düştü ehhh alınır mı, değer mi, yok pahalı 20-30 a düşsün alırım diyenler türedi. Bf1 oynamayan veya 10-20 lira daha ucuzlasın diye aylarca bekleyip oyunu demode olunca alacaklar sonra çok pişman olur baştan söyleyeyim. Uncharted, Horizon vs oyunlarda maksimum 1 saat oynayıp sıkılan ben Bf1 de bir bakıyorum 3 saat oynamışım. Sonra saat geç oldu uyumam lazım diyip uyuyorum yoksa hiç uyumayıp sabaha kadar oynanılacak oyun. Aldığınızda teşekkürler ceh.meh iyi ki sözünü dinleyip almışım diyeceksiniz :D

• Az önce Ps4 Pro siparişi verdim. Sanırım pazartesi günü elimde olur. PS Plus aboneliği her türlü alacağım zaten. Almışken de 1 yıllık alıp far Cry 4 hediyesini alayım diyorum. Bunun için eski hesap değil de yeni bir hesap mı olması gerekiyor? Yoksa eski olup da aktif ps plus abonesi olmamak mı gerekli?
    Bu arada cihaz gelmeden internet sitesi üzerinden alırsam, bu kampanya hesabıma tanımlanır mı?
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    İster yeni, ister eski hesapla plus üyeliği alabilirsiniz. Kampanya hesaba tanımlanır tabii, cihaz gelince hesabı ekler devam edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: s3rhatt

İster yeni, ister eski hesapla plus üyeliği alabilirsiniz. Kampanya hesaba tanımlanır tabii, cihaz gelince hesabı ekler devam edersiniz.

"Sadece teklifin satın alındığı süre içinde aktif bir PS Plus üyeliğine sahip olmayan PSN hesaplarına özeldir. " bu ifadeden de ben eski de olsa olur gibi anladım da emin olmak istemiştim. Sadece aktif olmaması gerekiyor.
  • Oziko kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam incelemeniz için . Oyuncu konusunda bir sıkıntısı Yok sanırsam çabuk oyucu bulabiliyor galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam

• Arkadaşlar merhaba,

Battlefield 1 i hiç oynamadım ve EA indirimlerinden artık şu oyunu kapayım diyorum.

Sizce en mantıklı seçim hangisi olur?

1- Devrim 59 TL
    2- Yıl Dönümü 3 lü paket (Hardline, BF4, BF1) 89 TL
    3- BF1 ve TitanFall 2 89 TL

Ayrıca Yıl dönümü ve TitalFall lu paketinde ki BF1, Devrim içeriğini barındırmakta mıdır?

Şimdiden çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seegoo -- 9 Şubat 2018; 16:41:17 >
  • ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Hocam siz muhtemelen online oynadığınız için bu şekilde düşünüyosunuz. Benim oyun alırken tek kriterim var o da oyun beni kaç saat oyalayacak. Ona göre parasını hak eder veya etmez. BF1 single 4-5 saatte bitiyor ve ben online oynamayan bir oyuncu olarak 40 liradan fazla vermeyi uygun görmem bu oyuna. Ayrıca forumdaki pek çok kişinin aksine oyunları ayrı hesaptan alıp bitirince satan biri değilim, bitirdikten sonra da oyunlar kütüphanede bekliyor. Dolayısıyla benim gibi fiyatlar daha da düşsün diye bekleyenleri de anlamanız lazım.
  • 
Sayfa: önceki 15061507150815091510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.