Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zepharoth , MessiTugi , Turcopolo , Turcopolo Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 2 Misafir - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.252
Cevap
1.565
Favori
3.791.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sabotaj06

bi cevap verirseniz sevinirim arkadaşlar. ilk defa oyun alacam. kafam takıldı herkez bişey yazmış eski konulara.

USA Storedan alacagin oyunlarda cok nadiren Turkce olanlar cikiyor, genellikle Turkce olmuyor, FIFA ve NBA serilerinin de USA Storeda satilanlarinda Turkce yok diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabotaj06

arkadaşlar usa storeden fifa+nba live bayağı indirimde alcam ancak TÜRKÇE dil dosyalarında gözüküyor. şimdi bunu indirince türkçe oynayabilirmiyim oynayamazmıyım.

malesef kardeşim
    us store dan aldığın oyunlara tr desteği yok
    sadece 2. bölge yani avrupa store larda var
  • Black Friday'in en iyi indirimlerinden biri Gran Turismo Sport oldu sanırım.
    Türkiye PSN'inden Gran Turismo Sport almak isteyen bir arkadaş varsa, sec hakkına talibim. Özel mesaj atarsanız sevinirim.
  • Merhaba,
    Ps hesabını ilk defa aldım.Mail ve Şifre ie sonyentertainment hesabım menüsüne girebiliyorum.
    Ama ps store türkiye ye de aynı mail ve şifre ile girmek istediğimde login olamıyorum.Hesabınızı güncelleyin ekranı çıkıyor (adres,psn profili , kişiselleştirme ayarları) daha sonra yap diyorum beni tekrar login ekranına atıyor.Ps Store a hesabımla girmiyor.
    Müşteri hizmetleri ilk defa hesap açtığınız için güncellemeleri yapmanız gerekli yoksa ps store a giremezsiniz diyor.
    Bu gerçekten böyle midir
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    peki normalde bedava olması gereken online hizmeti parayla satmak etik mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım Demirören

quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

ulan yine kaçırdık yav..

Valla ilk defa denk geldim kendi adıma.Ama forum ölmüş resmen.Direk buraya girip haber verdim birilerine faydam olur diye.Kimsede tık yok.

bu hata çok kısa sürdü ondan kimse yazmamıştır hocam. anlık yakalayanlar yakalamıştır. bende kaçırdım ama zaten yaza alacaktım. o zaman 50 nin altına düşmüş olur bedavadan biraz pahalıya gelir
  • ask11012007 A kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle. Peki sen psn e kaydini yaptirdin fakat nick sectin mi? Cunku nick secmen icin seni yonlendiriyor oraya ilk defasinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolfenstein the new order almıştım zamanında dün oynama fırsatım oldu 4 saat başından kalkamadan oynadım, bu zamana kadar oynamadığıma pişmanım açıkçası
    yeni oyunu da alacağım, sizce old blood da bu kadar kaliteli midir ?
  • Fifa 18'i almaya çalışıyorum 0.10 gbp çekip geri iade ediyor

Satın al diyorum şifre mesaj geliyor giriyorum tekrar şifre ekranı geliyor kimle irtibata geçebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykurtulus -- 24 Kasım 2017; 12:10:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykurtulus

Fifa 18'i almaya çalışıyorum 0.10 gbp çekip geri iade ediyor

Satın al diyorum şifre mesaj geliyor giriyorum tekrar şifre ekranı geliyor kimle irtibata geçebilirim?

Bu benimde başıma geldi belki en az 2saat uraştı ama sonuç yok 3d ile doğruluyorsun giriyorsun yok almıyor.Denemediğim tek yöntem bankayı aramaktı sadece.Farklı bir gün başka hesabıma plus aldım kabul etti :)

• Hali hazirdaki tüm hesaplarım forum üzerinden kardeşlikle. Witcher 3 alip hakkını paylaşmak isteyen varsa talip olabilirim. Ya da almak isteyen varsa birlikte de alabiliriz. Daha önce de niyetlendim almak kismet olmadi vazgeçtim artik aliyim oynuyum su oyunu

• ps4ever P kullanıcısına yanıt
    Ps Plus ın her ay iki oyun veriyor olması ve oyunlarda da ps plus kullanıcılarına özel indirimlerin oluşu hoş elbette

Fakat kaç kişi ayda iki oyun veriyor diye Plus a abone oluyordur ki.

Eminim ki bir çoğumuz çok oyunculu modlara erişebilmek için istemeden de olsa abone olmaya mecbur kalıyoruz.

Dolayısı ile ben de bir Ps kullanıcısı bir tüketici olarak Ps Plus olayını etik bulmuyorum müşteriyi yolunacak kaz gözüyle baktıklarını düşünüyorum.

• Omer687 kullanıcısına yanıt
    Hocam baktılar Xbox cephesi paralı online da cukkayı götürüyor..
    Hebele hübele dediler, çoh daqa iyi hzmet vricez deyip paralı online işine adım attılar.

Yağlı kazığa rağbet olursa, lacivertini yapan da olur alan da olur.
    Sonra seviye atlar yağsızına geçerler Kilit açma saçmalığı ya da sezon mezaon ayağına gidip oyunları bölüm bölüm satarlar.

Çok ciddi olarak söylüyorum bunlar daha iyi günlerimiz.
  • internet üzerinden alamayanlar para eklemeyi denesinler, yaklaşık 15 kere kart üzerinden denedim olmadı, daha sonra cüzdana ekledim ve sıkıntısız bir şekilde alabildim

• Yıldırım Demirören kullanıcısına yanıt
    Oyunu oynuyomsn,demo olmasın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Aynen oyle. Peki sen psn e kaydini yaptirdin fakat nick sectin mi? Cunku nick secmen icin seni yonlendiriyor oraya ilk defasinda.

ps store girişini becerdim ama bu sefer de kredi kartı tanımlamamı yapmama rağmen satın almada hata veriyor.Müşteri hizmetleri ekstre adresinizde türkçe karakter olmadan tanımlayın sonra bir 24 saat bekleyin sistem kendini kilitlemiştir dedi.Bekliyorum.Yapmam gereken başka birşey varsa söylerseniz sevinirim.
  • Oyun alamayanlar, hesaplarından kartları silsinler, bi saat sonra Ps4 cihazdan kartı ekleyip ordan almayı denesinler. ben o şekilde çözmüştüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Miles Morales

internet üzerinden alamayanlar para eklemeyi denesinler, yaklaşık 15 kere kart üzerinden denedim olmadı, daha sonra cüzdana ekledim ve sıkıntısız bir şekilde alabildim

peki kretdi kartından para eklesem ekstra bir faiz falan olur mu yoksa kredi kartı ile almış gibi mi işlem görür.
    Örnek 200 TL lik oyunu kredi kartı ile almakla , kredi kartından cüzdana 200 TL aktarıp öyle almak arasında fiyat farkı olur mu karta yansıyan
  • ykurtulus kullanıcısına yanıt
    Playstation üzerinden al.Mobil-web sorunlu.Ps üzerinden alırken şifre istemeden direkt çekiyor parayı

• quote:

Orijinalden alıntı: ask11012007

quote:

Orijinalden alıntı: Miles Morales

internet üzerinden alamayanlar para eklemeyi denesinler, yaklaşık 15 kere kart üzerinden denedim olmadı, daha sonra cüzdana ekledim ve sıkıntısız bir şekilde alabildim

peki kretdi kartından para eklesem ekstra bir faiz falan olur mu yoksa kredi kartı ile almış gibi mi işlem görür.
    Örnek 200 TL lik oyunu kredi kartı ile almakla , kredi kartından cüzdana 200 TL aktarıp öyle almak arasında fiyat farkı olur mu karta yansıyan

ben plus almak için önce 100, sonra 40₺ ekledim

her seferinde 56 kuruş çekti ama daha sonra karta iade edildi ücretler

• 
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.