Şimdi Ara

..::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::.. (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.935
Cevap
58
Favori
76.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ..:: PS4 Exclusive Ace Combat 7 Yeni Gameplay VR Harika Görünüyor ::..

Sonunda Bandai Namco tarafındna temiz bir oynanış görme şansına eriştik ve gerçekten VR için muhteşem görünüyor.
  • ..:: Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands 20 Dakikalık Gameplay ::..

..::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::..

Mart ayına ne kaldı ki ? Gece gece fazla yorum yapamıyorum malum yorgunluk ve çeviri kısmını es geçtiğim için affola arkadaşlar..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ..:: Sony VR Solmaması Gereken Bir Teknoloji ::..

Vr hakkında uygun bir vaktimde uzun bir açıklama yazmak istiyorum fakat dediğim gibi uygun bir zaman içerisinde...

Herneyse, bir kısmımız deneme fırsatı yakaladı ama bir kısmımız ise merakla beklemekte ben hala geleceğin teknolojisi olduğunu düşünüyorum ve sizi video ile başbaşa bırakıyorum.

• ..:: PS4 Exclusive Horizon: Zero Dawn Gets New Character and Machine Images and Beautiful Gameplay ::..

Çin'de neler oluyor ? Gözümü bir ayırdım ortalık şenlenmiş halde buldum hangi habere baksam arka fonda Çin'ce konuşuluyor. Tekrar kusura bakmayın arkadaşlar önemli bulduklarımı paylaşıp hızlıca geçiyorum.

• ..:: PS4 Exclusive Horizon: Zero Dawn Gets Info on NPC Companions, Mounts and More; More Gameplay Showcased ::..

• ..:: Naruto Storm 4 Road to Boruto: Adult Konohamaru Boss Battle ::..

• ..:: PlayStation Store İndirimleri (Türkiye Kanadında da Güzel İndirimler Var) ::..

İndirimden minik bir görsel..

Uzun süredir PSN mağazasına girmeyen indirimden haberi olmayan arkadaşların ilgisini çekebilir, 5 dolar altı oyunlarda oldukça uygun oyunlar var Tükiye tarafında ise %60 oranında indirimler var.

• ..:: PS4 Exclusive NiOh Kijo Boss Karşısında Oldukça Acımasız Görünüyor ::..

Oyunun çıkışına az bir süre kala piyasa'ya düşen görsellerde çoğalmaya başlamış gibi görünüyor.

Darksouls hayranlarından biri olmama rağmen söylemeliyim ki Bloodborne en azından benim için Darksouls'u geride bırakabilen tek oyun olmuştur aslında bu heyecanımda bu yüzden kaynaklanıyor acaba bir Bloodborne etkisi yaratacak mı dersiniz? Bu arada video sonunda kullandığı son skil herneyse beni benden almış durumda :)

Oyun, 7 Şubat Amerika, 8 Şubat Avrupa ve 9 Şubat'da ise Japonya'da çıkış yapacak.

• ..:: NiOh PS4 Pro vs PS4 Pro 1080p Ekran Görüntüleri ::..

Action MODE

Movie MODE (Değişken kare hızı)

Movie MODE

Action MODE

Movie MODE

Action MODE

Movie MODE

Action MODE

Movie MODE

• ..:: NieR: Automata Muhteşem Bir Yeni Gameplay (Yeni bölgeler,manzaralar..) ::..

Gündüz vakti olsa güzel bir yorumla yapardım bu haberi, iyi seyirler..
  • Nioh ve nier bu nesil için gayet güzel duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..:: Horizon Zero Dawn İçin Mikro Ödeme Olmayacak ::..

Kaynak: Twitter Horizon

• ..:: Amazon Dualshock 4 (Versiyon 2)%23'e varan İndirimler ::..

Hali hazırda zaten almayı düşünen arkadaşlar için fırsat olabilir..
    İlgili Linkler:

DualShock 4 Silver
    DualShock 4 Black
    DualShock 4 Green Camouflage
    DualShock 4 Red

• ..:: Ghost Recon Wildlands Character Creation ::..

• ..:: Resident Evil 7 PC/PS4/Pro/Xbox One Analiz ::..

• ..:: Hoziron Zero Dawn ::..

Uzun süredir şöyle sağlam bir oynanış video'su göremiyoruz hani ne bilim yeni mekanlar içeren yeni bilgiler veren bir Gameplay gelmiyordu.

Anlaşılan o ki P.tesi bu sessizlik bozulacak, Mathijs de Jonge'in dediğine göre bu pazartesi yeni bir oynanış videosu geliyor.
  • ..:: PS4 Exclusive NiOh Yeni 1080p Ekran Görüntüleri Geldi::..

Arkadaşlar açıklaması çok uzundu sadece görüntüleri paylaşıyorum kusura bakmayın.

..::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::....::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::..

• oo Bilal bey. Konuya ne zaman döndünüz bayadır ölü olarak yatıyordu. İyi olmuş ama, arada bir yeni haberlerin gelmesi.
  • ..:: Rainbow Six: Siege Yeni Operatörü Göründü ::..

Sizi bilmem ama ben bu oyunu kurduğum küçük bir klan ile neredeyse her akşam oynuyorum, alıştığınız vakit kolay kolay bıkmayacağınız bir takım oyunudur.
    Farm yapmadığınız sürece size oyunda yer vermeyen barındırmayan oyunları unutun işten güçten vakit bulamıyorsanız ve bileğinizin gücü ile adil bir oyun istiyorsanız tam size göre bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleye bilirim.. Yeni öperatör oldukça ilgi çekici duruyor ve çok can yakacak gibi..

• ..:: Horizon: Zero Dawn Yeni GamePLAY ::..

Birkaç gün önce haberini paylaşmıştım Mathijs de Jonge tarafından P.tesi günü oyun hakkında yeni görsellerin, haberlerin geleceğini buyrun yeni bir oynanış video'su..
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.