Şimdi Ara

PlayStation Now PC [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
35
Favori
32.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klavye mouse ile oynamayı başaran varsa tarif edebilir mi rica etsem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayStation Now PC [ANA KONU]

BU AY EKLENEN OYUNLAR:

- Metro Exodus (30 Kasım 2020'ye Kadar)
    - Dishonored 2
    - NASCAR Heat 4

https://blog.playstation.com/2020/06/02/metro-exodus-dishonored-2-nascar-4-join-ps-now-in-june/

• ps nowdan kalkan oyunlar acaba tekrar eklenirmi ilerde gow-spiderman falan.birde acaba last of us 2 ilerde eklenir mi ki
  • Bilmiyoruz bunu.

• 4mb internetle sağlıklı sonuç olur mu :(

• bero 20 kullanıcısına yanıt
    zor maalesef. 35 mb internetle bile çok net görüntü alamamıştım 3-5 ay önce denediğimde. ki oyun açıkken telefondan bir videoya bakayım dediğimde görüntü hepten bulanıklaşmıştı.

he denediğim oyun god of war'du. işin tekniğinden anlamıyorum. grafik kalitesi yükseldikçe oyunun istediği internet hızı artar mı emin değilim. zaten deneme sürümü bedava, fazla beklentiniz olmasın ama bir deneyin bence.
  • Bu 7 günlük deneme için paypal yolu kapandı biliyorsunuz.Şöyle bir sorum olacak.

Ödeme yönetimi ekleme yerine Garanti sanal kart oluşturup ekleyen deneyen oldu mu ? sadece İninal mı şu an geçerli yöntem ?
  • bwnim sanal kartı kabul etmedi epicten rdr aldıydım yeni ama içinde para yok hiç şuan.
  • Beyler sweden psn yaparsanız pc de oluyor yine.Bu arada 3mb malesef bende açılmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: bero 20

Beyler sweden psn yaparsanız pc de oluyor yine.Bu arada 3mb malesef bende açılmadı
    Sweden psn e sanal kart ekleniyor mu ?

Bu video fake mi gerçek mi çözemedim. 7 gün denemeyi başlatmak için denedim ama bende olmadı. Paypal gibi öyle ücretsiz bi yolu olsada denesek tekrardan 7 gün denemeyi.Malum biliyorsunuz paypal yolu kapandı.

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    UK PSN'e telefon uygulamasından Ininal sanal kartı ekleyince direkt 7 günlük deneme alabiliyorsun.
  • https://www.youtube.com/watch?v=jgo3FqK-78w&feature=youtu.be Buradan yaptım ben

• Merhaba, 2 gündür ps now'da ps4 oyunlarına giremiyorumPlayStation Now PC [ANA KONU]PlayStation Now PC [ANA KONU] kablolu bağlanmama rağmen bu şekilde hatalar alıyorum. Bu sorunlar ps3 ve ps2 oyunlarında yaşanmıyor. UK hesabındayım. 12-13 ms ping ve 35 mbps internetim var

• Arkadaşlar uygulamada xbox gamepad kullananınız var mı? En son Spider Man'i deniyordum ki oyunun henüz başlarında benim kumandam da olmayan, ps4 kollarında olan o pad'e dokunmamı istedi. Bir yolunu bulamayınca oyunu da bırakmıştım mecburen. Var mı bu sorunla katşılaşıp çözebileniniz?

Ayrıca deneme sürümünde GOW'u ve dediğim gibi spider man'e biraz göz atabilmiştim. Bana gayet güzel bir deneyim sunulmuştu AMA SANKİ görünmesi gerektiği gibi görünmüyordu. Hafiften gözlerimde bir rahatsızlık hissediyordum. Ama açıkla deseniz açıklayamam. Hani 1080p olması gerekirken sanki 1080 değil de 900-950 gibi çalışıyormuş gibi hissettirmişti.

75mbps turknet kullanıcısıyım. Aktif olarak 70 mbps civarında kullanıyorum. Ortalama pingim 70-100 arası.
  • komputerin klavyesi K kullanıcısına yanıt
    İlk resimdeki hatayı alıyorum ben de hocam sürekli.dün uk üyeliği aldim ama hiçbir oyunu açamadım. Bir kere god of war ascension acildi epey oynadim sonra o da koptu.internetim düşük 16mbit 30ms ping var. ama oyun açıldığında gayet iyiydi hiç takılma vs olmadı. Çözümü yok sanırım.

• Önceki sayfalarda gamepad olayı için program kullandığını söyleyenler vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Önceki sayfalarda gamepad olayı için program kullandığını söyleyenler vardı.
    Benim kast ettiğim tam olarak o değil. Xbox60ce uygulamasından bahsediyorsunuz ki onu da kullandım. Benim anlatmak istediğim şey ps kumandasında olan bir düğmenin xbox kumandasında olmamasından dolayı bazen oyunların tıkanması. Ps kumandasındaki o dokunmatik alanla ilgili bir işlem olduğunda xbox kolunda olmadığından takılıp kalınıyor. Keza Spider Man oynarken ben takılıp kaldım. Derdimi anlatabildim mi?
  • Yok o değil. Touchpad'i diyorsun. Onun için de program varmış galiba. O da konuşulmuştu diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Yok o değil. Touchpad'i diyorsun. Onun için de program varmış galiba. O da konuşulmuştu diye hatırlıyorum.
    tamam bi bakınıyorum umarım vardır. Çünkü mesele ps now ile alakalı olduğundan internetten aranmak yoluyla sorunlara çözüm bulamıyorum şahsen. Ülkemizde pek bilinmiyor çünkü hala ps now. Saol.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.