Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.304
Cevap
117
Favori
206.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    75lira aylık için çok pahali hocam yıllık 150liraya sattim ben dün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Başka varmı hocam elinde yoksa kardeşlikmi yaptın? yada nasıl ve nereden garanti alabiliriz ?
  • kaankaraca01 kullanıcısına yanıt
    çift hak olarak var 300lira. ortak bulursan 150/150 paylaşabilirsiniz

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Ben şeyin cevabını birtürlü bulamadım ustam. Şimdi güvenilir bi siteden Gift card alıyoruz , 12 li şifre geliyor. Bunu direk uygulamadaki '' Redeem code '' bölümüne girip işi bitiriyormuyuz ? oyüzden almaktan çekiniyorum. 1 hafta denedim sorunsuz oynadım şimdi satın almak istiyorum ama dediğim gibi oluyormu acaba ?
    evet o şekilde oluyor 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar an itibari ile deneme amaçlı 1 haftalık aldığım hesaba shopto.net ile 1 aylık gift card alıp uygulamada ki Redeem code bölümünden 12 haneli şifreyi yazdım ve şuan The Last Of Us ' a kaldığım yerden devam ediyorum. Artık olduğunu anladığıma göre 1 ay sonra 3 aylığa yada yıllığa dönerim. MÜKEMMEL bir sistem. Buarada internetim 7 mb :D ama gecikme sürem çok az. PS NOW bilgisayar özelliklerinize ve gecikme süresine bağlı olarak stabil çalışıyor DOWNLOAD hızınıza göre değil.
    Ben ps4 de gow2 oynuyorum. Download 32 ping de 6 ama gecikme oluyor :-(

Ping 6 iken nasıl bu kadar gecikme oluyor çözemedim. wi fi şifresi komşuda da var. Onlar da kullandığı için mi neti nedendir bir çözüm bulamadım.
  • hesap banlanabilir ama 7 günlük almama izin veriyor halen.şimdi aldım.
    7. günde geliyor zaten hesaba girememe olayı.girmeyince oyunu oynatma süresinide uzatıyor.20güne çıkıyor.

makinanın banlancağını düşünmüyorum.çünkü çalıntı kredi kartıyla almıyorum.kendi paypalımla alıyorum.isterse paypal hesabıma ban koyar.koymadığına göre yararlanmaya devam.
    Ülke farklı olursa kabul etmiyor kodu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Ben ps4 de gow2 oynuyorum. Download 32 ping de 6 ama gecikme oluyor :-(

Ping 6 iken nasıl bu kadar gecikme oluyor çözemedim. wi fi şifresi komşuda da var. Onlar da kullandığı için mi neti nedendir bir çözüm bulamadım.
    Offf colossus kapismasi... neydi gow2 be

Benim en favori gow oyunum gow2 iydi gerek zor olusu puzzle olmasi.. sisters of fate lerin mekani hic unutamam

• quote:

Orijinalden alıntı: nevruz84

Hem PS now da birkaç oyun hariç gerisi tırt diyorsun,hem durumum yok benim için pahalı bir sistem diyorsun,hem PS now ülkemiz için uygun değil diyorsun.
    E o zaman ne işin var senin PS now bölümünde?
    Üstelik now konusunda bildiklerin de yanlış. Sadece PS4 için 400 kadar oyun var diyorum sen 300 oyun var 200 ü Stream diyorsun 😄

Alıntıları Göster
    senin anlaman neden bu kadar sıkıntılı :D psnow ülkemiz için uygun değil mi demişim bi bak bakalım. Ben psnow sistemi mantıklı ama bu fiyatla bizim üllkede almak mantıklı değil demek istedim. Now konusunda bildiklerim yanlış olabilir ben zaten 300 oyun derken birisinin 300 oyun var demesi üzerine 300 oyun VARSA (yani ne kadar oyun olduğunu bilmiyorum) 200'ü stream tarzı bişey söyledim. ve ayrıca kimin hangi konuda yazıp yazmayacağına sen mi karar veriyosun :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kaankaraca01

75 TL çok paramı ? Seneliği bile değer emin ol. Tartışmışlar hep forumda ben tartışmaya dönsün istemem fakat 75 TL ye belkide playstation alamayan bi arkadaşımız istediği oyunları oynayacak. Evden çıkma yasağı varken playstation ilk seri bile 2. el fırsatçılar yüzünden nekadara satılıyordu. şimdi ise streaming ile birlikte Geforce now olsun playstation now olsun millet rahat yüzü gördü. Türkiyeye gelmediği halde inanılmaz kullanan var. Şahsen ben streaming servislerini sonuna kadar destekliyorum. Param olmadığından mı tabi ki hayır zaten işim gereği bilgisayarım çok iyi fakat ben artık Streaming yaygınlaşsın ve herkes istediği oyunu istediği zaman indirme yükleme yapmadan oynasın istiyorum ;) Ve emin ol yabancı site '' aaaaaa almıyorlar biz kaldıralım bunu '' demez. Adamlar yatak örtüsü satmıyor ;) ;)
    Aynen ;) ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 25 Ağustos 2020; 17:16:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

hesap banlanabilir ama 7 günlük almama izin veriyor halen.şimdi aldım.
    7. günde geliyor zaten hesaba girememe olayı.girmeyince oyunu oynatma süresinide uzatıyor.20güne çıkıyor.

makinanın banlancağını düşünmüyorum.çünkü çalıntı kredi kartıyla almıyorum.kendi paypalımla alıyorum.isterse paypal hesabıma ban koyar.koymadığına göre yararlanmaya devam.
    eğer bir ödeme yöntemiyle çok fazla deneme süresi satın alırsanız ve bunu sony farkederse en fazla deneme süresi aldığınız hesap banlanıyor hocam başka bi sıkıntı olacağını sanmam :D
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Evet onlar da kullandığı için. Ben maalesef hala kablosuz bağlanıyorum ve evde tek başıma iken oynadığım zaman ile wifiye bağlı 3-4 cihaz varken oynadığım zaman arasında dağlar kadae fark var.

• Ülkemize bu hizmeti getirmiyorlarsa deneme hesabından makineye ban atma hakları yok.Biz mecbur muyuz avrupadan ps now almak için uğraşmaya?Sen hizmeti getir hele millet hile yaparsa o zaman haklısın derim.

• yigit1044 kullanıcısına yanıt
    türkiyeye gelse bile deneme olduğu sürece suistimal edilir hocam plus da olduğu gibi...
    sony en güzelini yaptı plus ve now denemesini kaldırmakla daha önce benzer şekilde netfilx de denemeyi kaldırmiştı.

almak istedikden sonra seçenek çok ama yukardaki msjlara bakınca konsol banlanma tehlikesine ramen hala deneme kullanmaya çalışanlar var.

• yigit1044 kullanıcısına yanıt
    Temelde haklı olsanız da ps ödeme sisteminin saçmalığından ötürü yurtdışı psnlerden gift card ile satım alımlar daha kolay oluyor bence. İnsanların yıllardır kullandığı kredi kartlarından bi anda alışveriş yapılamaz oluyor, biliyorsunuzdur. Sonra bi anda yine alışveriş yapılabilir oluyor. Bu dengesiz sistem düşünüldüğünde gifr card ile usa,uk, hindistan falan daha kolay geliyor bana.

Hile yapmak kısmında ise, ülkede sistemin kullanıma açık olup olmaması bi şey değiştirmez bence. Ps plus var ama yıllardır plusa vermeyen kişiler de var. Ha benim için sorun yok isteyen istediğini yapsın. Now, ülkede hizmete açılsa tek yararı tr dil desteği oyunlar olacaktır. Yoksa uk now sistemi olacaksa (dil desteği konusunda) açılmasını cazip kılacak hiç bi şey yok.

Bu arada, god of war 3 ve ondan sonra çıkan ara oyun türkçe desteği var uk now'da.

• sony 7 günlük deneme hakkı tanıyorsa, isteyen 20 yıl 7 günlük deneme alıp açar kullanır.
    herkesin düşüncesi ve parasını nereye harcayacağı kendine.buraya yazı yazmakla ve boşuna eleştirmekle kalırsınız sadece.
  • Sağolsun buradaki arkadaştan dün sec hesap aldım , rahatlık varmış.Ne eziyet çekmişiz 3 aydır , uğraşılacak iş değil cidden sürekli deneme hesap açmak.
  • rerea kullanıcısına yanıt
    sen nasıl düşünceni yazmışsan bende düşüncemi yazdım hocam forum burası niye tepki gösteriyorsun ki ? boşuna eleştiride ne demek ?

20 yıllık deneme alırsan susistimale giriyor işte sonyde banliyor hesaplari bunun neresi yanliş ?
    bir düşün bakalım niye sadece türkiyeden deneme alınca banlıyor veya niye sadece türkiyede plus denemesi kalktı? neyi savunduğunuzun farkında bile değilsiniz

koyu koyu yazınca haklı olmuyorsunuz hocam gerçekler açık ve net ortada. fiyati kimse bahane etmesin uygun fiyatlara alınıp kullanılıyor ama suistimal edilmeye müsayit bedava deneme cazip geliyor..

halbuki daha çok üyelik daha çok yatırım demek daha güncel oyunlar demek ..

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.