Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.305
Cevap
117
Favori
206.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yusufL

benim beraber alacağım bi arkadaşım olmadığı için 440 lira pahalı gelmesi normal değil mi sizce?

not: ve ayrıca evet benim durumum için 150 lira da aslında pek ucuz sayılmaz.

Alıntıları Göster
    145₺ tek bir oyun için söylesek haklı olabilirsiniz fakat sadece PS4 için 300 kadar oyun ve her ay eklenecek ekstra oyunları düşününce çok uygun
    Bu arada PS4 oyunlarının piyasası böyle ülkemizde. Hem PS4 almışsınız hemde oyunlar pahalı diyorsunuz. 3 bin motor araba alıp vergisi çok diye şikayetlenmeye benzemiş sizin durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nevruz84 kullanıcısına yanıt
    hangi kartla ve nasıl aldınız ben birtürlü amazondan alamıyorum yaa. bi anlatabilirmisin ?
  • toprak12345 T kullanıcısına yanıt
    37 paunda düşmüş güzel fiyat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    300 lira çok iyi fiyat nerden alıyorsunuz kodu hocam :))

• Batuhanssss B kullanıcısına yanıt
    İtalya ps now 30 pound gozukuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak12345 -- 24 Ağustos 2020; 22:54:26 >
  • Cdkeys güvenilir sitedir.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    İtalya psnow da her oyun varmı aynımı yine. sadece Türkçe seçenekleri yoktur galiba
  • kaankaraca01 kullanıcısına yanıt
    Avrupa bolgesi oyunlari ayni diye biliyorum, sistemde pek turkce oyum yok zaten.

Tahminen UK veya Lüksemburg PSN ile aynıdır. Hepsi Avrupa çünkü.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    e herhangi bir yurtdışına açık kartla alabilirmiyiz ki. İtaly hesabıda açmak gerekecek
    Bilmiyorum, denemek lazım. Ama Türk kartları genelde yabancı ülke PSN'lerinde geçmiyor. Gift kart, bakiye şeklinde almak lazım. Amazon, G2A, CDkeys sitelerindeki gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevruz84

145₺ tek bir oyun için söylesek haklı olabilirsiniz fakat sadece PS4 için 300 kadar oyun ve her ay eklenecek ekstra oyunları düşününce çok uygun
    Bu arada PS4 oyunlarının piyasası böyle ülkemizde. Hem PS4 almışsınız hemde oyunlar pahalı diyorsunuz. 3 bin motor araba alıp vergisi çok diye şikayetlenmeye benzemiş sizin durum.

Alıntıları Göster
    abicim nerden biliyosun insanların durumunu da yorum yapabiliyosun? ben bu ps4'ü almak için afedersin g*tümü yırttım. yok ps4 alıyosun oyunu pahalı geliyo falan bu lafları neye göre söyleyebiliyosunuz? ben 1400 liraya ps4 aldım alırken çok zorlandım ve çalışmıyorum haliyle 400 liralık oyun/üyelik bana pahalı geliyo. Sizin mantığınzı anlayamıyorum.

ayrıca psnowda 300 oyun varsa 200'ü stream geri kalan da bi kaç oyun hariç tırt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufL -- 24 Ağustos 2020; 22:26:57 >

• Haber verdim forumda , 20 dakika sonra 1 aylık ps now lar bitmiş :D :D :D iyilik yapmış olduk :D alan varsa söylesin bari nasıl aldığını dostlar :))
  • Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    Vpn ile aktif ettim diyorsunuz. Direk ps now uygulamasına girip pc den redeem code bölümüne yazsak olmuyormu ?
  • yusufL kullanıcısına yanıt
    750 oyun var hocam yarısı stream ps3 oyunu geri kalan 400e yakin ps4 oyunu indirip oynaniyor.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    haklı olabilirsiniz psnow çok mantıklı bi sistem ama bizim ülke için mantıklı değil. 400 lira neredeyse aldığım konsolun 3'te'1i
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaankaraca01

Haber verdim forumda , 20 dakika sonra 1 aylık ps now lar bitmiş :D :D :D iyilik yapmış olduk :D alan varsa söylesin bari nasıl aldığını dostlar :))
    1 aylık 75 tl ps now paylaştım ve bitti mi diyorsun?

Kimse almadığı için kaldırmışlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufL

abicim nerden biliyosun insanların durumunu da yorum yapabiliyosun? ben bu ps4'ü almak için afedersin g*tümü yırttım. yok ps4 alıyosun oyunu pahalı geliyo falan bu lafları neye göre söyleyebiliyosunuz? ben 1400 liraya ps4 aldım alırken çok zorlandım ve çalışmıyorum haliyle 400 liralık oyun/üyelik bana pahalı geliyo. Sizin mantığınzı anlayamıyorum.

ayrıca psnowda 300 oyun varsa 200'ü stream geri kalan da bi kaç oyun hariç tırt.

Alıntıları Göster
    Hem PS now da birkaç oyun hariç gerisi tırt diyorsun,hem durumum yok benim için pahalı bir sistem diyorsun,hem PS now ülkemiz için uygun değil diyorsun.
    E o zaman ne işin var senin PS now bölümünde?
    Üstelik now konusunda bildiklerin de yanlış. Sadece PS4 için 400 kadar oyun var diyorum sen 300 oyun var 200 ü Stream diyorsun 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: kaankaraca01

hangi kartla ve nasıl aldınız ben birtürlü amazondan alamıyorum yaa. bi anlatabilirmisin ?
    Ben almadım hocam, bir arkadaş aldı bende sec hakkına ortak oldum

• AİGUN kullanıcısına yanıt
    75 TL çok paramı ? Seneliği bile değer emin ol. Tartışmışlar hep forumda ben tartışmaya dönsün istemem fakat 75 TL ye belkide playstation alamayan bi arkadaşımız istediği oyunları oynayacak. Evden çıkma yasağı varken playstation ilk seri bile 2. el fırsatçılar yüzünden nekadara satılıyordu. şimdi ise streaming ile birlikte Geforce now olsun playstation now olsun millet rahat yüzü gördü. Türkiyeye gelmediği halde inanılmaz kullanan var. Şahsen ben streaming servislerini sonuna kadar destekliyorum. Param olmadığından mı tabi ki hayır zaten işim gereği bilgisayarım çok iyi fakat ben artık Streaming yaygınlaşsın ve herkes istediği oyunu istediği zaman indirme yükleme yapmadan oynasın istiyorum ;) Ve emin ol yabancı site '' aaaaaa almıyorlar biz kaldıralım bunu '' demez. Adamlar yatak örtüsü satmıyor ;) ;)
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.