Şimdi Ara

Playstation | Gamepad - Joystick - Kol | Tamir ve Modifiye [ Üst Konu ] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
41
Favori
62.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Playstation | Gamepad - Joystick - Kol | Tamir ve Modifiye [ Üst Konu ]

İnternette DS4 için satılan ledli devreler var. Hiç deneyen var mı acaba?
  • Merhabalar.
    Logitech F710 Analog motoruna ihtiyacım var. İnternette ps3/ps4 xbox analog motorları mevcut fakat logitech için yok. Yedek parça için firmasına mail attım cevap bekliyorum ama olumsuz dönüş olması durumunda ne yapılabilir. Daha önce F710 için analog motoru değiştiren var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm ps serileri ve sorunları içinwww.psservisim.com
  • S.a. arkadaşlar ben ps4'e harici bağlamak istiyorum marka bir harici almak yerine usb3.0 bir HDD kutusu yada veri aktarıcı kablo birde HDD tabiki. Malum harici HDD ile normal HDD arasinda fiyat farkı var pahalıya geliyor benim anlattığım şekilde yapan varmı acaba randımanlı oluyormu teşekkürler

• Hocam belki konusu vardır fakat ben göremedim de rica etsem birileri yardımcı olabilir mi?
    Ben internette yenilenmiş ds4 kolu diye bir şey gördüm. Fiyatı diğer kollara göre bariz bir şekilde daha ucuzdu (Bazıları 550 TL iken bu kollar 220 230 Tl) bunun sebebi nedir? Ve bu kolların bir eksisi falan var mı? Alırsam elimde kalmaz değil mi?

• Alestesia A kullanıcısına yanıt
    bozulup tamir edilmiş kolları satıyorlar. alışveriş sitelerinde yorumları okuyorum, hoparlör cızırdaması, bataryanın çok az gitmesi vs gibi sorunu çok
    ben tavsiye etmem, bunun yerine gidin kontorland marka çakma kol alın daha mantıklı.

ben de şu aralar gamepad arıyorum ama fiyatlar 500 civarı olmuş.
    2.gamepad olarak 250 civarına çakma mı alsam yoksa 2 katı parayı verip ojinal mi alsam bilemedim.
    var mıdır çakma kullanıp yorum yapacak olan.
  • 12henry14 kullanıcısına yanıt
    Hocam çakma kol da 200 250 TL çok bir farkı yok ki :/ öyle aşırı cızırdamıyorsa benim için çok problem olmaz. Ancak orijinal kolları almaya ekonomik durumum asla yetmez. Maalesef bir kola 500 550 TL verecek gücüm yok. 220 230 Tl bile benim için fazla fakat eldeki kırılmak üzere mecbur kaldım gibi. Çakma kol kullanan biri yazarsa çok süper olur.

• Alestesia A kullanıcısına yanıt
    bende bekliyorum çakma kol yorumu. genelde youtube incelemelerinde çakma almayın denmiş ama belki arada kaçan kaliteliler de vardır :)
  • Aralik ayinda ps4 pro aldim sikintisi calisiyordu dun dualshock sapitti ilk 10-15 dakika sorun yok sonra kendi basina hareket etmeye basliyor yon tusu ve sol analog kendini surekli yukari tetikliyor oyunlar da kosmuyor tik tik ilerliyor kapatip ana menuye donup sol analogu bir kac kendi cevresinde tur attirinca duzeliyor oyuna gecince tekrar sapitiyor tam zamaninda bozulacagi tuttu teknik servis ne kadar surer veya bunun bi caresini bilen var mi
  • dualshock analog takılı kalıyor bende. oyun oynarken ekran kendiliğinden dönüyor sağdaki tuş takılı kaldığı için. tamiri mümkün müdür acaba?
  • Batarya nerden alabilirim 3 saatden fazla dayanmıyor
  • vampyrotheutis kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun bende de baş gösterdi. Var midir bu sorunun yasayip da çözen?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uygun fiyatlı DS4 satan bir yer tavsiye eder misiniz? n11 de trendyolda hepsiburadada 250 TL bandinda ürünler satılıyor güvenilir mi?

• Dualshock 4 den anlayan yardımcı olabilir mi? fotoğraftaki kollar orjinal mi yan sanayi mi? satıcı orjinal diyor

Playstation | Gamepad - Joystick - Kol | Tamir ve Modifiye [ Üst Konu ] Playstation | Gamepad - Joystick - Kol | Tamir ve Modifiye [ Üst Konu ] Playstation | Gamepad - Joystick - Kol | Tamir ve Modifiye [ Üst Konu ] Playstation | Gamepad - Joystick - Kol | Tamir ve Modifiye [ Üst Konu ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 02an1907 -- 11 Eylül 2020; 17:4:39 >

• Eurasia garantili sıfır bir kol arıyorum.Satıcısı amazon olan stok yok.başka bir alışveriş sitesinde Doha elektronik satıcısı Eurasia garantili kolu 550 ye buldum.Az daha beklemeli miyim?

Gerçekle çakmayı nasıl ayırabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basmane -- 3 Şubat 2021; 15:28:14 >
  • basmane kullanıcısına yanıt

dualsense mi?

• hakkikarahan H kullanıcısına yanıt

Dualshock 4

• iki dualshock 4 umde bozuldu birinde r2 tuşu basınca takili kaliyor öbürü de sol analog kendi kendine saga kayiyor nasıl düzeltirim
  • Nick bulamayan herif N kullanıcısına yanıt

yarın müsait olursam sorunun ne olduğunu ve nasıl çözüldüğünü fotoğraflı bir şekilde göstereceğim.

• PS4 almak istiyorum ama malum oyunlar pahalı. Kırılmış bir PS4 alsam ne gibi dezavantajları var? Çevrimiçi oyun oynamayacağım zaten istesem de internet hızı yüzünden oynayamam. İkincisi çok oyun düşkünü değilim PS'ye özel oyunları gördüm ve beğendim ilk olarak onlar için almak istiyorum. Bu oyunlardan oynayamayacağımı var mı? Büyük ihtimalle bu oyunlar bitince elden çıkarırım.

Kırılmış konsol donanımsal olarak sorun yaratır mı? Ve en önemlisi popüler oyunlar içerisinde şu oyunu oynayamazsın dediğiniz bir oyun var mı?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.