Şimdi Ara

Playstation'da Sorunsuz Online Oyun Oynamak için En Uygun Ayarlar Rehberi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
56
Favori
52.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Default Router daki yere be ne yazacağımı bulamadım. Benim ki ttnet ben şimdi oraya ne yazacağım acil yardım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

quote:

Orijinalden alıntı: oMeR24

Zamanında Xboxlive ye bağlanmak için Birsürü modem almıştım ama bitürlü olmamıştı bende Ps3 e geçtim şimdi elimde 3 tane modem var Huawei Echo 521, zyxel P- 660 . Airties 104, Zyxel i taktımda Nat type 3 oluyor Airties i taktımda nat type 2 oluyor ama 1 yada 2 saat kadar duruyor PSN den 1 kere düştümmü internet olduğu halde Test yapıyorum hata veriyor bitek Huawei doğru düzgün oda sık sık düşüyor psn den ama tekrark bağlanıyorum hiçbir ayar yapmadım yarın denicem şimdi sorum şu bu 3 modemden hangisi benim için en uygunu Zyxel neden Nat type 3 diyor bi türlü anlamadım.

Ayarları farklıdır modemlerin. Bağlantıdan sonra modem ayarlarını baştan sona gözden geçirmelisin veya kullanmadan önce modemleri fabrika ayarlarına döndürmelisin.

Default Router daki yere ben ne yazacağımı bulamadım. Benim ki ttnet ben şimdi oraya ne yazacağım acil yardım ...

• quote:

Orijinalden alıntı: mistikkafa1

quote:

quote:

Zamanında Xboxlive ye bağlanmak için Birsürü modem almıştım ama bitürlü olmamıştı bende Ps3 e geçtim şimdi elimde 3 tane modem var Huawei Echo 521, zyxel P- 660 . Airties 104, Zyxel i taktımda Nat type 3 oluyor Airties i taktımda nat type 2 oluyor ama 1 yada 2 saat kadar duruyor PSN den 1 kere düştümmü internet olduğu halde Test yapıyorum hata veriyor bitek Huawei doğru düzgün oda sık sık düşüyor psn den ama tekrark bağlanıyorum hiçbir ayar yapmadım yarın denicem şimdi sorum şu bu 3 modemden hangisi benim için en uygunu Zyxel neden Nat type 3 diyor bi türlü anlamadım.

Ayarları farklıdır modemlerin. Bağlantıdan sonra modem ayarlarını baştan sona gözden geçirmelisin veya kullanmadan önce modemleri fabrika ayarlarına döndürmelisin.

Default Router daki yere ben ne yazacağımı bulamadım. Benim ki ttnet ben şimdi oraya ne yazacağım acil yardım ...

quote:

Modemlerin arayüz adresini öğrenmek için Başlat Menüsünün alt kısmındaki boş yere CMD yazın. Açılan ekranda ipconfig yazın. Orada yazan değerler arasında Default Gateway olan modemin arayüzüne ulaşmanızı sağlayacak olan adrestir.

Yukardaki yazıyı okuyun.

• Arkadaslar merhaba psn plus üzerinden infamous 2 yi indireyim dedim oyun 15 gb lakin 9,5 gb indi orda takıldı kaldı ilerlemiyor bir türlü diğer oyunları indireyim diyorum iniyor yani bağlantıda sorun yok iptal etmeden yeniden infamous 2 yi indireyim diyorum iniyor sonra onu iptal ediyorum 9.5 gb a kadar dolana devam et diyorum hiç bir ilerleme yok ne yapabilirim acaba fikri bilgisi olan varmi ?
    Online oyun konusunda sıkıntı yaşamıyorum gayet akıcı oynayabiliyorum.
    2. kere indirmeye çalıştım bu seferde 3,5 gb ta takıldı kaldı.
  • yararlı bilgiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamını yapmama rağmen fifa 13 te firewall : restrictive durumunu engelleyemedim..

Yok mu şu can sıkıcı durumdan kurtarabilecek olan :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldfire3

Arkadaslar merhaba psn plus üzerinden infamous 2 yi indireyim dedim oyun 15 gb lakin 9,5 gb indi orda takıldı kaldı ilerlemiyor bir türlü diğer oyunları indireyim diyorum iniyor yani bağlantıda sorun yok iptal etmeden yeniden infamous 2 yi indireyim diyorum iniyor sonra onu iptal ediyorum 9.5 gb a kadar dolana devam et diyorum hiç bir ilerleme yok ne yapabilirim acaba fikri bilgisi olan varmi ?

oyunu arka plandamı indiriyorsun hocam ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coldfire3

Arkadaslar merhaba psn plus üzerinden infamous 2 yi indireyim dedim oyun 15 gb lakin 9,5 gb indi orda takıldı kaldı ilerlemiyor bir türlü diğer oyunları indireyim diyorum iniyor yani bağlantıda sorun yok iptal etmeden yeniden infamous 2 yi indireyim diyorum iniyor sonra onu iptal ediyorum 9.5 gb a kadar dolana devam et diyorum hiç bir ilerleme yok ne yapabilirim acaba fikri bilgisi olan varmi ?

oyunu arka plandamı indiriyorsun hocam ?

ilk arka planda denedim sonra normal denedim takıldı 3 kere ama 4 üncüde sorunsuz indi aynı sorun başına gelen olursa denemeye devam etsin

• paylaştığın bilgiler için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

o dediğini denedim googlede aratmama rağmen bulamadım

Senin modeminin 8960 modelini kullanıyorum. Zamanında şurada paylaşmıştım:http://forum.donanimhaber.com/m_39624727/mpage_1/f_/key_//tm.htm

Not: Resimler silinmiş olabilir. Şirkette resimler engelli olduğu için göremiyorum ben.
  • Bende de PC de dosya indirirken 900kb/sn hız alırken Ps3 de aşırı yavaş iniyor 1-2gb lık demolar bile 6-7 saatte onlarda belki sorun ne sizce ?
  • Bi yardim edin arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denilenleri yaptım ama olmadı..
    uydunet kullanıyorum
    netmaster CBW 700V modem var.

Playstation'da Sorunsuz Online Oyun Oynamak için En Uygun Ayarlar Rehberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 19 Kasım 2012; 2:01:39 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 19 Kasım 2012; 2:00:21 >
  •  Playstation'da Sorunsuz Online Oyun Oynamak için En Uygun Ayarlar Rehberi
  • otomatik ayarlara dönünce durum budur..

• up
  • zyxel p660 f1z kullananlar için nat type da sıkıntı yaşayanların ilk yapmaları gereken şey ayarlar altında upnp yi açmaktır. upnp açık ve hala sıkıntı varsa, TCP: 80, 443, 3478, 3479, 3480, 5223, 8080 ve UDP: 3478, 3479 portlarının tamamı modem üzerinde açılmalı. Bunun için ps3 e rezerve bir ip vermeniz gerekiyor önce tabii. Bunları yaptıktan sonra modemi yeniden başlatmanız iyi olur.

Bunu yaptıktan sonra hala nat type 2 veya 3 alıyorsanız upnp yi bu sefer kapatarak deneyin. Ama normali açık olmasıdır.
  • çok faydalı bilgiler, ellerinize sağlık
  • Yazılanları yaptım ama hâlâ cod mw3 online a giremiyorum, yaptıktan sonra test ettim yine nat type 2 gösteriyor.
    Bu arada modem airties air6271
    Edit:Birde bende nedense indirme ve yükleme hızını ölçmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 5 Ocak 2013; 0:40:39 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.