Şimdi Ara

PlayStation Classic - Oyun-Tartışma Platformu (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
35
Favori
33.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun. Ben ilk aldığımda 10dk oynadım halen kutusunda daha oynama imkanım olmadı unuttum cihazı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazretidentist

USB çoklayıcı alabilirsin hocam.USB’i çıkartma.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam. Usb çoklayıcı ile aynı slot'a hem kumanda hem usb takınca sorun olmaması içimi rahatlattı yoksa üzülecektim cidden

@snakefatih
    Kuzenlerle oynamak için alıyorum zaten yoksa tek başıma oturup oynayamam zaten

• Belki bahseden olmuştur ama ikinci elleri cüzi fiyattan satılan ps2ler varken buna para dökmek boşuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: hazretidentist

USB çoklayıcı alabilirsin hocam.USB’i çıkartma.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba. Usb çoklayıcı kullandığım zaman alet usb'yi görmüyor. Usb'yi direkt taktığım zaman açılış ekranından sonra siyah ekran geliyor ve öyle kalıyor ya da eski oyunların olduğu normal ekran geliyor. Çözümü nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efendimuhendis -- 1 Ocak 2020; 12:40:16 >
  • 128 gb sandisc flaş ile denedim fakat cihaz autobleem i görmedi,adaptörlü usb hub çoğaltıcı alsam görürmü acaba?birde usb 3.0 hub desteklermi yoksa 2.0 mı almak lazım?
    yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

PlayStation Classic - Oyun-Tartışma Platformu
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Hayırlı olsun. Ben ilk aldığımda 10dk oynadım halen kutusunda daha oynama imkanım olmadı unuttum cihazı
    Aynı şekilde. Oğullarım büyüsünler diye bekliyorum; direkt PS 5 ile tanıştırırsam değerini bilmezler.
    5 yaşındaki büyük oğlum biraz GTA oynamaya çalıştı. Yapamadı, sıkıldı bıraktı.
    Diğer oyunlar da pek sarmadı onu.

Bir heves aldım, kendim de PES te Fenerbahçe'yi yendim ve hevesimi aldım :)
    Bir daha da açmadım şimdilik.
  • NECO ksk kullanıcısına yanıt
    128 GB olduğundan olmuş olabilir. 16 GB olanları direkt görüyordu sanırım. Resimdekinin 16 GB olanını kullanıyorum.
  • olabilir hocam internetten adaptörlü usb hub siparişi verdim gelince deneyip yazarım.Teşekkürler.
  • Bende bi tane playstation classic var arkadaşlar satıyorum 200 lira fiyat ilgilenen arkadaşlara duyurulur.

• psp oyunlarını ps classic üzerinden nasıl oynayabiliriz ? resimli veya videolu anlatım yapabilir misinz ?
    daha iyi kalitede - daha güncel oyunlar oynanabilir.
    nfs underground 2 veya gta liberty city - sega rally revo gibi oyunlar da oynanıyor. yani ps2 oyunlarını da psp emulator ile oynamış olacaksınız.(türkçeleştirilmiş oyunlarda )

burda anlatılmış ama pek anlamadım.https://www.youtube.com/watch?v=jpioSjknvqY

not: konuyu açan arkadaş burdaki dataları herhangi bir siteye sıralı şekilde upload ederse isteyen istediği siteler - autobleem ve retroarch gibi uygulamaları sıralı görebilir.(bedava-sitem.tr.gg v.b)
    (türkçeleştirilmiş oyunlarda paylaşılabilir.)

ayrıca : tam ekran oynama ve fps arttırma olayı net anlatılmadı forumda. havada kaldı.
    gizli ayarlarda widescreen secenegi var mı bu tam ekran yapıyor mu oyunları ?
    fps arttırmak için pal/nt../ geçiş yapmak yeter mi ?

Dipnot: ps classic almadım henüz , ps3 ve ps4 alıp kendim kırdım teknik bilgim var sadece.

• erdem_61500 E kullanıcısına yanıt
    NTSC’ye geçilince 60 FPS oluyordu oyunlar. En son oynadığımda tam ekran yoktu. Şimdi nasıl bilmiyorum. PSP dosyasını USB’ye atılıp Retroarch’tan açılıyordu oyunlar sanırım.

• erdem_61500 E kullanıcısına yanıt
    ppsspp emulatorlü oyunların listesi;https://coolrom.com.au/roms/psp/

pc de emulatorle birkaç oyun denedim fps düşüşü var. kara atlamayı açınca düzeldi biraz. ps classicte sonuc nasıl olur bilmiyorum.deneyen arkadaşlar yazabilir.

gta vice city - nfs most wanted serisine kadar olan birçok oyun var.
  • Arkadaşlar bunun joystick lerini pc de oyun oynarken kullanabilir miyiz?
  • Arkadaşlar 128 gb game box diye bı USB stick var.Yurt dışından getirtiyoruz Ali express te gördüm.Fiyatı 134 lira içinde 7000 oyun var.Alan kullanan varmı acaba

• bunların hepsini yaptım olmuyor. usb yi takıyorum cihaz açılırken siyah ekran çıkıyor hiçbir şey yok
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Bunun sebebi kullandığın USB bellek ile alakalı. 2.0 USB bellek ile yaparsanız çalışır.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    eyvallah sağolasın bu detay hiç aklıma gelmemişti 3.0 kullanıyordum. bütün dosyaları aynen yükledim hatayı nerede yaptım diye arıyordum. 2.0 kullanınca çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 7 Temmuz 2020; 8:3:3 >
  • 2.Joystick'i kullanmak için hangi USB çoğaltıcıyı kullandınız arkadaşlar? Siyah ve Everest marka bir çoğaltıcı aldım fakat çalışmıyor cihazda
  • Oyunda fena bug var sinir etti kilitlendi kaldı
    https://hizliresim.com/Ol7H1X

Oyun bug lı çıktı defalarca başka yerlerden indirdim olmadı.
    https://www.youtube.com/watch?v=HGyDZEZSQZw

41:07 deki elinde testereli olan hareketsiz bekliyor vuramıyorum. yıllar önce oyun ilk çıktığında da yine ps da bayağı oynamıştım sanırım sonlarda bir yerde yine bug çıktı geçememiştim. bu oyunu bitirmek mucize gibi bişey. o testereli hareket etse kapıyı açar devam ederim olmuyor lanet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 14 Temmuz 2020; 21:30:32 >

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.