Şimdi Ara

PlayStation Classic - Oyun-Tartışma Platformu (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
35
Favori
34.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crepeer39

Alacak arkadaslar icin su anda mediamrkt internet magazasinda 199 tl
    Bugün 250 TL ye aldım.Daha erken görsem alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmet© kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.Usb bellek lazım sanırım

• 200 lira furyası varken alamadım. Şimdi birçok yerde stok yok, olanı da 400-500 liradan satmaya çalışıyor. Yeniden 200 liraya hatta daha altında inme ihtimali var mıdır?
  • Koleksiyon olarak sakliyacaksaniz elbette alin.Ama benim gbi sadece ps1 oyunlari oynamak icin aliyor iseniz.Ps3 isinizi gorur.Dosyalari atin multiman den oyunu acin.Sorunsuz.Hem 300-400 civarina ps3 de blursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

AutoBleem'e uygun hale getirdiğim World Soccer Winning Eleven 2002 dosyalarını aşağıdaki linke upload ettim.

https://drive.google.com/uc?id=15_2zeVbw0FdnqMWVVKnRRlikqBK3eIEn&export=download

İyi oyunlar.

Alıntıları Göster
    Büyük adamsın. Kralll
  • süper mario oynanabiliyor mu? oynayan var mı?
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Evet, konunun 13. sayfasında anlatımı var.
  • efendimuhendis E kullanıcısına yanıt
    330TL ye hepsisony de var
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim onu gördüm ancak kendim o kadar işlemi yapacak bilgi ve tecrübeye sahip değilim.
    USB ye atacak şekilde zipleyip paylaşır mısınız mümkünse?
  • Arkadaşlar selamlar, şu bellek çalışıyordu değil mi?
    SanDisk Cruzer Glide 64GB USB 3.0 Usb Bellek SDCZ600-064G-G35
    PlayStation Classic - Oyun-Tartışma Platformu
  • başlım çok güzel lan :(

forumun playstation 1, playstation 2 zamanlarına döndüm resmen

action replay'ler, çipli playstation 2 konuları, heryer de rehberler, forumdan okuya okuya birşeyler yapma falan

vay anasını

korsan ölmüş resmen fjskfas
  • Arkadaşlar merhaba başlıktaki rehberde yazanları yaptık.Auto bleem programı çalışıyor.Denemek için bir kaç tane oyun indirdim,USB bellek içine attım, x butonuna basıyorum 0 oyun bulundu diyor.Acaba nerede yanlış yapıyoruz.Varmı yardımcı olabilecek biri?

• zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    Bununla dünyayı mı ele geçirecen?

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Bununla dünyayı mı ele geçirecen?
    Niye ki yahu?

Fotoğraf çok mu büyük, benim 15 inç laptopta ufak gözüküyor ama ?
  • Bunun içinden çıkan kolu ps4 e taksam çalışır mı?:D

• quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Bunun içinden çıkan kolu ps4 e taksam çalışır mı?:D

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

330TL ye hepsisony de var
    Bugün itibari ile OverGame'den 240 liraya aldım. Sıra istediğim oyunları yüklemekte
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazretidentist

1.Rehber AutoBleem ve Oyun Yüklemeyi,2.Rehber ise RetroArch emulatörleri kullanmayı anlatmaktadır..

1)PS Classic Modlama ve Oyun Yükleme

1)USB belleği bilgisayara bağlayıp,FAT32 olarak biçimlendiriyoruz.

2)

https://github.com/autobleem/AutoBleem/releases buradan AutoBleem'i indirebilirsiniz.
    Dosyalar arasındaki fark PAL,NTSC ve diğerleri sadece oyun kutu coverlarıdır.Tüm oyunların coverları otomatik gelir.Ona göre siz internetten hangi bölgeden oyun indirecekseniz onu yükleyebilirsiniz veya FULL şekilde hepsini yükleyebilirsiniz.

3)

İndirdiğimiz dosyaları FLASH Belleğin içerisine çıkartıyoruz.

4) PS1 Oyun Yükleme
    USB Bellek içerisindeki Games klasörüne indirdiğimiz oyunları ekleyebiliriz.

Oyunların klasör içeriği ve dosya uzantısı;

Klasör halinde oyunları bu şekilde ekleyebiliriz.

USB belleğimizi,konsolun 2.yuvasına yerleştiriyoruz.

Cihazı açtığımızda AutoBleem ekranında X'e basıp oyunları taratma işlemine başlıyoruz.

İşlem bittikten sonra START tuşuna basarak ilerleyebiliriz

vee oyunlarımız hazır;

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2)PS Classic RetroBoot Kurulumu

FAT32 olarak biçimlendirdiğimiz belleğimize dosyaları indirip kopyalıyoruz.RetroBoot Link

Bundan sonrasında roms klasörüne girip istediğimiz emulatör oyunları atıyoruz.

Uygun klasörlere ROM dosyaları ekleyin (örnek: PS1 klasöründeki tüm PlayStation ROM'lar). PS1 ROM dosyaları olmalıdır .binveya .pbp biçimi.

Belleğimizi yine 2.kısma takıyoruz.

RetroBoot başlatılacak. Artık eklediğiniz ek oyunları taramanız gerekecek. + Simgesine sağ gidin ve dizini taramak için denetleyicideki X tuşuna basın.

Listelenen konsol klasörlerini görmelisiniz. Bu dizini taramak için denetleyicide X tuşuna basın.

Oyunların her biri belirli konsolun altında olacak. Bir oyun başlatmak için önce seçin.

Bu oyunu ilk kez çalıştırıyorsanız, konsol eşleşen bir çekirdek seçmeniz gerekir. Listedeki çekirdeğin herhangi biri çalışmalıdır, ancak herhangi bir sorunla karşılaşırsanız farklı bir çekirdek deneyebilirsiniz.

Herhangi bir sorunda ayarları resetleyebilirsiniz.

Bir oyun oynarken, yeniden başlatmanıza, çıkmanıza, kaydetmenize, yüklemenize ve daha fazlasına olanak tanıyan RetroBoot menüsüne erişmek için denetleyicinizde Başlat + Seç tuşuna basabilirsiniz.

Hocam 2 kişi oynamak istediğimiz zaman ne yapıyoruz? Oyun yüklemesi bitince usb'yi çıkartıyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: efendimuhendis

Hocam 2 kişi oynamak istediğimiz zaman ne yapıyoruz? Oyun yüklemesi bitince usb'yi çıkartıyor muyuz?

Alıntıları Göster
    USB çoklayıcı alabilirsin hocam.USB’i çıkartma.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.