Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP ve SOHBET (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (4 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil
5 sn
15.530
Cevap
514
Favori
1.398.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cuma günü stok görünen mağazaya gittim. Ellerinde var fakat kendi kaskolu paketleri dışında ürünğ satmıyorlar. O şekilde sadece internetten satıyorlar. Mağazadakileri zorla kasko ile satmaya çalışıyorlar. O kadar almaya uğraştım vermediler.

İyi ki vermemişler. 14.9k'ya vatanda son bir adet stok bulup gidip aldım. Yanında şarj istasyonu, kulaklık ve bir oyun verdiler.

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt

Hocam zaten kulaklık+ sarj istasyonu + oyun 1.600 tl felan. 13.300'e gelmiş oluyor cihaz.

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Kulaklık 1050₺-1300₺ arası. Şarj istasyonu 388₺. Forza indirimli 525₺ indirimsiz 699₺.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Madem o denli takintilisiniz, acin gumruk mevzuatini okuyun.
    Armut pis, agzima dus...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt

Hocam bire bir kendim getirtmedim yurt dışından ps5 ama cihazın ilk günlerin de çeşitli stok konuların da bu olay geçiyor du. Yani kutusundan çıkarmaktan ziyade kastım ülkeye giriş te kutunun içine açılıp bakılıyor sanırım belki kutusuna tekrar konulup öyle devam edile bilir. Ama kutudan cıkarıp valize koymak daha mantıklı aleti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LunarOgred kullanıcısına yanıt

Yani bir adet cihaz kutulu veya kutusuz içine bakılacak o şekilde ülkeye giriş konusun da vergi felan cıkmaz pek tabii. Atıyorum mesela kargo ile bir tanıdıgın yollasa gümrükte ozaman vergi çıka bilir. Mevzuata hakim değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazonda dualsense 899 tl beyaz renk

edit:stok bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphaScramble -- 15 Ağustos 2022; 12:28:24 >
  • Hadi konsol karaborsa anlarım ama kontrolcü ne alaka? Yemin ediyorum tam rezillik şu olay. Sony ne yapmaya çalışıyor? Parasıyla bile birşey alamıyorsun. Sanki bedavaya dağıtıyorlar hemen stok bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 15 Ağustos 2022; 12:47:48 >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Çip krizi kaynaklı deniyor. Kontrolcüde de çip var sonuçta. Xbox gamepadlerde daha fazla fiyat artışı oldu. Stok gelmedikçe fiyatları satıcılar uçuruyor.

• 20020228 2 kullanıcısına yanıt
    Bunlar kontrolcü için bahane. Geçen sene çip krizi daha büyüktü şimdi o kadar değil.

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.