Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
734
Favori
1.521.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet o günden beri stoklara girmiyor. Umarım tekrar girer ve yakalayabiliriz. Mutlu günlerde kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • loftuk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sağolun. Umarım şu stok sorunu da çözülür herkes rahat rahat alır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni modeller daha çok ısınıyor bilginiz olsun 300 gr hafifleme sebebi bakır borudan çalmaları slim bekleyin yada eski versiyon yakalarsanız eğer onlardan alın ben vazgeçtim bu yüzden tercih sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durulovic -- 30 Ağustos 2021; 9:59:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: durulovic

Yeni modeller daha çok ısınıyor bilginiz olsun 300 gr hafifleme sebebi bakır borudan çalmaları slim bekleyin yada eski versiyon yakalarsanız eğer onlardan alın ben vazgeçtim bu yüzden tercih sizin

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİMGamersNexustwitter
    “@ghost_motley A lot less copper doesn't mean worse cooling. Where is the 3-5C number from? Is that from a real test by someone? Sony?”
    https://twitter.com/GamersNexus/status/1431798041518948354

Bu konuda "clickbait" başlıklar dışında teknik bir analiz yapılmadı. Verge gibi PC toplamayı bile bilmeyen sitelere inanmayın artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

GamersNexustwitter
    “@ghost_motley A lot less copper doesn't mean worse cooling. Where is the 3-5C number from? Is that from a real test by someone? Sony?”
    https://twitter.com/GamersNexus/status/1431798041518948354

Bu konuda "clickbait" başlıklar dışında teknik bir analiz yapılmadı. Verge gibi PC toplamayı bile bilmeyen sitelere inanmayın artık.

Alıntıları Göster

Dediğiniz gibidir umarım yakında çıkar kokusu

• Cd’li ve Digital arasında 100$ fark olmasına karşın, bizim ülkemizde 150$ ‘a yakın fark oluyor. Bu durum da digitali cazip kılıyor. Yakın zamanda yeni fiyatlandırma ile bu farkı azaltacaktır sony. Sonrasında ise diakli sürüm de satılacaktır.

Ps5 pro vs. Çıktığında ilk tercihim digital sürüm olacak benim de.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dijital sürüm ne zaman stoklara gelir acaba ?

• 32aslan kullanıcısına yanıt

Beklemedeyiz

• Bu sohbetin yeri burası değil ama görüntü doğru. Hem soğutucu bloğu kırpmışlar hem fandaki kanat sayısını azaltmışlar. Bu neyi olumsuz yada olumlu etkiler bilemiyorum. PS5 Ana Konu ve PS vs XBOX konularında epey tartışılmış, merak edenler oralardan okuyabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Bu sohbetin yeri burası değil ama görüntü doğru. Hem soğutucu bloğu kırpmışlar hem fandaki kanat sayısını azaltmışlar. Bu neyi olumsuz yada olumlu etkiler bilemiyorum. PS5 Ana Konu ve PS vs XBOX konularında epey tartışılmış, merak edenler oralardan okuyabilir.

Güç tüketimi ve ısınma tabiki de yukarda arkadaş inanmayın diyordu al işte adamlar açmış analiz yapmış

• Arkadaşlar Mediamarktta stok var gözüküyor ben az önce sipariş verdim bakalım.

• aldım sonunda mediamarkten

• kart bilgilerini girene kadar bitti böyle işin..

• Stok aramasindan, stokta var görünüyor, ama tıkladığında ürün mevcut değildir diyor.

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM

• Mediamarkt’den bugün bende alabildim. En son ödeme sayfasına yönlendirmede bayağı uğraştırdı, sonunda alabildim.

Forumu, Telegram grubunu, Akakçe uygulamasını takip etmekten gına gelmişti (Konuya stok bilgisini yazan @HyperioИ teşekkür ediyorum).

Gerçi şimdi de mağazadan elden almak için mail takip ediyorumDilerim isteyen herkesin gönlüne göre olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpxtreme -- 2 Eylül 2021; 13:54:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpxtreme

Mediamarkt’den bugün bende alabildim. En son ödeme sayfasına yönlendirmede bayağı uğraştırdı, sonunda alabildim.

Forumu, Telegram grubunu, Akakçe uygulamasını takip etmekten gına gelmişti (Konuya stok bilgisini yazan @HyperioИ teşekkür ediyorum).

Gerçi şimdi de mağazadan elden almak için mail takip ediyorumDilerim isteyen herkesin gönlüne göre olur.

Rica ederim hocam ne demek. Güle güle kullanın inşallah.

Bu arada mediamarkt'tan alan arkadaşlar; sipariş takibinde sadece sipariş alındı olarak gözüküyor ilk adımda. Hazırlanıyor aşamasına bile gelmedi bende.

Sizde durumlar nedir acaba ? Artık paranoyak olduk iyice bir sıkıntı çıkmasın ?

• Benimde aynı durumda, mağazadan teslimat şeklinde aldım ben

• MediaMarkt teslimat 3/4 gün diğer firmalar satışa çıkar yarına

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.