Şimdi Ara

Playstation 5 Olası Teknik Problemler ve Çözümleri (20.02-02.30.00 | 09 Aralı Güncelleme Yayınlandı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
16
Favori
12.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim konsol dualsense i tamamen şarj etmiyor, 2 barda bırakıyor. Oyundayken dün üç kere veritaban yeniden oluşturuldu. Başka bir sıkıntı yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FtpX

Coil wine sorunu için öneri eklendi.

bu nasıl çözüm olabilirki hocam ps5 in fişi topraklı değil prizin topraklı olup olmaması neyi değiştirir

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hocam ps5 topraklı fiş olmadığını zaten biliyorum. Ancak evde kullandığın diğer cihazlardan nötr hattına statik ve ya kaçak akım döner eğer doğru topraklama yok ise. Sadece ps5 için değil tüm elektronik cihazlarının ve kendi sağlığınız için kontrol ettirin :)
  • FtpX kullanıcısına yanıt
    Hocam coilwhine topraklama yla ne ilgisi var
    Topraklama olmayan cihaz zaten pert olur 🙂
  • Maşallah ne çok hatası varmış acele etmemekle doğru karar vermişim zaten oyunda yok oynayacak
  • Bu konu çok değerlenecek gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galaxy00

Benim konsol dualsense i tamamen şarj etmiyor, 2 barda bırakıyor. Oyundayken dün üç kere veritaban yeniden oluşturuldu. Başka bir sıkıntı yaşamadım.

Benimki de 1 barda bırakıyor, tamamen şarj edemiyorum. Şu anda son bir test yapıyorum eğer tahminim doğruysa kumanda açıkken şarj olmuyor. Sadece kapalıyken şarj oluyor. Çünkü dün aynı şekilde 0 bardaydı, kapalı olarak 1 bara kadar şarj edip oynamaya devam ettim. yine hiç şarj olmadı. Şimdi kapadım full'lenirse onun üzerine tekrar test edeceğim

• BerkayDrsn kullanıcısına yanıt

PS4 dahil hiçbir zaman kolları cihaz üzerinden şarj etmedim. Samsung telefon şarjımı kullanıyorum :)

• Ben telefon kablosunu kullanıyorum şarj ederken. Rest modeda şarj oluyor artık ve çok daha hızlı doluyor. Aynı zamanda kendi kablosuyla asla full şarj edemezken ya da ettikten sonra direkt 2 tıka düşerken telefon kablosuyla edince saatlerce 3 tıktan düşmedi. 2 gündür telefon kablosunu bağlayıp şarj ediyorum öyle devam edeceğim.
  • Çok güzel bir konu olmuş 👍
  • Yeni yazılım yayınlandı

Sürüm 20.02-02.26.00

• Bu sistem yazılımı güncellemesi, sistem performansını iyileştirir. 
    • Oyunların yüklü disk sürümlerinin bazen silinmesine neden olan bir sorun giderilmiştir. 
    • Dinlenme modundayken PS5 kablosuz kontrol cihazının, bazı PS5 konsollarıyla birlikte verilen USB kablosunu kullanarak PS5'in ön tarafındaki USB Type-A bağlantı noktasına bağlandığında şarj edilmesini engelleyen bir sorun çözüldü.
    Güncelleme sonrası dualsense pili daha mı uzun süre dayanıyor, bana mı öyle geldi?
  • Oyun indirmeden sadece arayüzde beklerken bile bağlantının ırzına geçiyor diğer cihazlar 0.2 hız bile zor alıyor. Kabloyla bağlı modeme. Bu sorunu yaşayan var mı? Bağlantım çok iyidir 24mbit sınırsız kablonet.
  • Dualsense sağ stickte kayma yaşamaya başladım. Oyunda yürütken kamera kendi kendine sağa sola dönebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

Oyun indirmeden sadece arayüzde beklerken bile bağlantının ırzına geçiyor diğer cihazlar 0.2 hız bile zor alıyor. Kabloyla bağlı modeme. Bu sorunu yaşayan var mı? Bağlantım çok iyidir 24mbit sınırsız kablonet.

İlginç bir şekilde bu problemi yaşıyorum

• Benim cihazda oyuna tıkladğımda kendisini kapatıyor veya arayüze girince kapatıyor. Başına gelen varmı ?

• Meyeze M kullanıcısına yanıt

Hangi oyunlarda yapıyor tümünde mi aynı hatayı yaşıyorsunuz?

Tum oyunlar ayrica bazen ana ekran gelirkende kaptiyor kendisini
  • Meyeze M kullanıcısına yanıt
    Üzerinde takılı harici hdd var mı? Yok ise çok emin olmamakla birlikte donanımsal olabilir.

Öncelikle ilk mesajdaki güvenli mod işlemleri 7. Adımı uygulayın. Bu herşeyi siler unutmayın. Sorun devam ederse servise götürün.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.