Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (5466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mericuls , JamesJimmyHowlett , eltürco , encuni Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.854
Cevap
1.521
Favori
9.826.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54645465546654675468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de Elden Ring gazıyla dalasım geldi From Software oyunlarına. İstiyordum zaten bayadır da cesaret edemiyordum. Sekiroyu satın alıcam galiba. 290 lira civarı kutulusu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1-2 saat kadar RE Village oynadım kulaklıkla. Baya iyi atmosferi var grafikler ps5 de çok iyi duruyor sesler ayrı bir dünya surround ile keyifli.

Bitirebilir miyim bilmiyorum ama :)))

• Death Stranding Director's Cut - Teaser Trailer | PS5

• Trendlere düşmesine şaşırdım ora tam bir çöplük minecraft ve pubg mobiledan geçilmiyor malum :)

@Exclusive.Gamer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 11 Haziran 2021; 13:16:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elden Ring - Official Gameplay Trailer | PS5, PS4

• Press a Key kullanıcısına yanıt
    Cezbediciliğine kesinlikle katılıyorum ki Soulslike'lar arasında benim en sevdiğim oyun oldu.Çünkü ben hızlı ve seçenekli combat çok seviyorum.TLOU2, Control, Returnal, Titanfall 2 gibi.

Bu arada kimse bahsetmemiş ama ben Elden Ring'de güzel bir Shadow of Colossus tadı da aldım.Atla dev düşmana yaklaşırken o geldi aklıma.Ocak ayı gibi genelde durgun bir ayda çıkıyor olması da harika olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 11 Haziran 2021; 13:32:51 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rift apartı çok beğendim. İlk oyun bana kalırsa ortalama bir oyundu. Ancak bu çok daha keyifli olmuş. Hikaye sunumu,dünyalar ve tabii ki grafikler çok çok daha güzel olmuş. Yalnız resident evil village,demons souls,control ve returnal gibi daha karanlık ve gergin atmosferli oyunları bitirip sonra ratcheta geçince bir garip oldum Terapi gibi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhn09

Benim de Elden Ring gazıyla dalasım geldi From Software oyunlarına. İstiyordum zaten bayadır da cesaret edemiyordum. Sekiroyu satın alıcam galiba. 290 lira civarı kutulusu.

Hocam Elden Ring'e girizgah için başlayacağım diyorsanız, dark souls serisiyle başlayın.

Elden Ring'de karakter geliştirmeler olacak. dex sınıfı, büyücü sınıfı. Farklı sınıflar; demons souls ve dark souls serisinde var. Ayrıca dün trailerden gördük ki; ds serisine çok fazla gönderme var (smough, katedral vs)

DS, FromSoftware oyunlarının diğerlerine göre çok kuvvetli lore sahip. Direk anlatılmayan, eşyalar, nesneler üzerinden okuyarak sizin çözmeye çalıştığınız hikayeler. Elden Ring de aynı gizemli hikayeler ile geliyor. Bir şekilde lanetlenmiş ler ve onlara karşı savaşan lordlar.

Serinin hepsini oynadım (DS2 hariç sevmem) hepsini illa ki oynayın. ama Elden Ring hazırlık diyorsanız DS serisi önceliğinizde olsun.

• Merhabalar bir sorum olacaktı, bu birçok kişide olan "fan ticking" sesi güncellemenin ardından bende de oluştu. Bu bir sorun yaratıyor muydu acaba, daha önce bununla baş eden oldu mu? Ana menüdeyken geliyor bu ses, konsolu kapattığımda tik tik tik şeklinde fan azalarak sesi geçiyor ama bayağı duyuyorum. Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

• Benim konsoldan da coil whine sesi geliyor 😢

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toprakg.

Merhabalar bir sorum olacaktı, bu birçok kişide olan "fan ticking" sesi güncellemenin ardından bende de oluştu. Bu bir sorun yaratıyor muydu acaba, daha önce bununla baş eden oldu mu? Ana menüdeyken geliyor bu ses, konsolu kapattığımda tik tik tik şeklinde fan azalarak sesi geçiyor ama bayağı duyuyorum. Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

Bende de var hocam sıkıntı teşkil etmiyor alıştım

• Star wars jedi fallen order ps5 upgrade gelmiş bedava

• 3 gun oldu cihazı alalı cok sukur bende oyle bi sorun yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tutturamayanlar kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam cevabınız için, yani ilk kez duyunca şok oldum ben de, oyunda olsa yine bir sorun olmaz da ana menüde ortam sessizken çok garip kaçıyor ses.

• Ooo Star Wars Jedi Fallen Order'in PS5 versiyonu gelince oyunu EA Play'den kaldırmışlar gözükmüyor şuan :D

• Stray'i merakla bekliyoruz bakalım. Güzel görünüyor gittikçe. :)

• Star Wars Jedi Fallen Order bende şuan yüklü fakat PS5 upgrade yapamadım nerden yapıyoruz bilgisi olan var mı?

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

Ayrı oyun olarak indirmeniz lazım. Kütüphanede çıkıyor oyuna girince. Tam sürüm ps5 sürümü diye

• Bilseydim beklerdim ya. Beş gün önce bitirdim Fallen Order'ı tüh.

• 
Sayfa: önceki 54645465546654675468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.